Lubelskie - Lubelskie OT
tomasek - 27-05-2011, 07:26
Helloł
Seichan - 27-05-2011, 07:52
Pozrywaliście się z rana
Dzień dobry
Andrew - 27-05-2011, 07:52
Cześć
Seichan - 27-05-2011, 09:27
radek79 - 27-05-2011, 09:31
no teraz to nie przemkniesz nie zauważona
Seichan - 27-05-2011, 09:35
Zdecydowanie nie
Andrew - 27-05-2011, 09:41
Renato powiem, że na ulicach będziesz zauważalna Dla mnie bomba...
Seichan - 27-05-2011, 09:51
Oczywiście śruby będą na czarno
Andrew - 27-05-2011, 09:52
| Seichan napisał/a: | Oczywiście śruby będą na czarno | Myślałem, że fioletowe
Seichan - 27-05-2011, 09:59
| andrew84 napisał/a: | Myślałem, że fioletowe |
Andrew - 27-05-2011, 10:00
A jak się jeździ?
bastek - 27-05-2011, 10:01
czyli moje sugestie, coby każda inny kolor miała, przepadły......
[ Dodano: 27-05-2011, 10:04 ]
poza tym, to ktoś zaspał, a nie ktoś powstawał wcześniej
Seichan - 27-05-2011, 10:05
| andrew84 napisał/a: | | A jak się jeździ? |
Ja jeszcze nie wiem, pytaj Sławka Ale nowe felgi, nowe opony - powinno być
Bastek, w tym sezonie modny jest pomarańcz. Po 11 nie mieszaj. Itd
[ Dodano: 27-05-2011, 10:06 ]
| bastek1 napisał/a: | poza tym, to ktoś zaspał, a nie ktoś powstawał wcześniej |
Położyłam się grubo po północy. Wstałam ok. 7, ale najpierw muszę wyszykować dzieci do przedszkola
Andrew - 27-05-2011, 10:08
| Seichan napisał/a: | Ja jeszcze nie wiem, pytaj Sławka |
Renata, ale to Twoje auto
| Seichan napisał/a: | | Położyłam się grubo po północy. |
Po północy to coś grubo wczoraj było Ja 22.30 i boś
Seichan - 27-05-2011, 10:11
| andrew84 napisał/a: | Renata, ale to Twoje auto |
Dziś po 8 dopiero opony były zakładane na felgi i na samochód.
| andrew84 napisał/a: | Po północy to coś grubo wczoraj było Ja 22.30 i boś |
Miałam kłaść się spać, ale mnie natchnienie złapało I napisałam jeszcze artykuł.
|
|
|