To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

tomasek - 27-05-2011, 07:26

Helloł :wink:
Seichan - 27-05-2011, 07:52

Pozrywaliście się z rana ;)
Dzień dobry :mrgreen:

Andrew - 27-05-2011, 07:52

Cześć :mrgreen:
Seichan - 27-05-2011, 09:27



radek79 - 27-05-2011, 09:31

no teraz to nie przemkniesz nie zauważona :mrgreen:
Seichan - 27-05-2011, 09:35

Zdecydowanie nie :mrgreen:
Andrew - 27-05-2011, 09:41

Renato powiem, że na ulicach będziesz zauważalna :wink: Dla mnie bomba...
Seichan - 27-05-2011, 09:51

Oczywiście śruby będą na czarno ;)
Andrew - 27-05-2011, 09:52

Seichan napisał/a:
Oczywiście śruby będą na czarno ;)
Myślałem, że fioletowe :mrgreen:
Seichan - 27-05-2011, 09:59

andrew84 napisał/a:
Myślałem, że fioletowe :mrgreen:

:badgrin: :badgrin: :badgrin:

Andrew - 27-05-2011, 10:00

A jak się jeździ?
bastek - 27-05-2011, 10:01

czyli moje sugestie, coby każda inny kolor miała, przepadły......

[ Dodano: 27-05-2011, 10:04 ]
poza tym, to ktoś zaspał, a nie ktoś powstawał wcześniej ;)

Seichan - 27-05-2011, 10:05

andrew84 napisał/a:
A jak się jeździ?


Ja jeszcze nie wiem, pytaj Sławka ;) Ale nowe felgi, nowe opony - powinno być :twisted:

Bastek, w tym sezonie modny jest pomarańcz. Po 11 nie mieszaj. Itd ;)

[ Dodano: 27-05-2011, 10:06 ]
bastek1 napisał/a:
poza tym, to ktoś zaspał, a nie ktoś powstawał wcześniej ;)


Położyłam się grubo po północy. Wstałam ok. 7, ale najpierw muszę wyszykować dzieci do przedszkola ;)

Andrew - 27-05-2011, 10:08

Seichan napisał/a:
Ja jeszcze nie wiem, pytaj Sławka ;)

Renata, ale to Twoje auto :wink:
Seichan napisał/a:
Położyłam się grubo po północy.

Po północy to coś grubo wczoraj było :wink: Ja 22.30 i boś :mrgreen:

Seichan - 27-05-2011, 10:11

andrew84 napisał/a:
Renata, ale to Twoje auto :wink:


Dziś po 8 dopiero opony były zakładane na felgi i na samochód.

andrew84 napisał/a:
Po północy to coś grubo wczoraj było :wink: Ja 22.30 i boś :mrgreen:


Miałam kłaść się spać, ale mnie natchnienie złapało :mrgreen: I napisałam jeszcze artykuł.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group