Lubelskie - Lubelskie OT
radek79 - 27-05-2011, 10:15
ja ostatnio zasypiam razem z córeczką czyli 21
Andrew - 27-05-2011, 10:27
| Seichan napisał/a: | | Dziś po 8 dopiero opony były zakładane na felgi i na samochód. | Się domyślam, bo wczoraj pisałaś, że nie założone jeszcze.
bastek - 27-05-2011, 10:29
| radek79 napisał/a: | | ja ostatnio zasypiam razem z córeczką czyli 21 |
i to jest fajne
tylko potem Magda moja mnie zwleka, i troszkę zaspany jestem.....
radek79 - 27-05-2011, 10:35
| bastek1 napisał/a: | | radek79 napisał/a: | | ja ostatnio zasypiam razem z córeczką czyli 21 |
i to jest fajne
tylko potem Magda moja mnie zwleka, i troszkę zaspany jestem..... |
ja mam trochę lepiej bo żona o 22 wraca z pracy i przenosi córkę do jej łóżka
tomasek - 27-05-2011, 12:17
Fele odlot
A ja siedzę i szybki oklejam na czarno
Andrew - 27-05-2011, 12:21
| Cytat: | A ja siedzę i szybki oklejam na czarno | Może jakieś zdjęcia??
Ja chyba oklejam w następną sobotę wszystkie szyby prócz przedniej najjaśniejszym kolorem
tomasek - 27-05-2011, 12:29
Obklejam tylko boczne narazie,a tylną oddam do specjalisty bo sobie chyba nie poradzę
Jak okleję to będą foty
Andrew - 27-05-2011, 12:30
| Cytat: | Obklejam tylko boczne narazie,a tylną oddam do specjalisty bo sobie chyba nie poradzę | Dasz radę
Seichan - 27-05-2011, 12:39
Wiesz jak jest ciężko oklejać? Mam zdolności manualne i teoretycznie powinno mi iść to sprawnie, ale to tylko teoria. Praktyka okazała się być zbyt brutalna.
tomasek - 27-05-2011, 12:46
Z bokami jest ciężko pomimo że są wyjęte,a tył to szkoda gadać
Andrew - 27-05-2011, 13:29
| Seichan napisał/a: | | Wiesz jak jest ciężko oklejać? | No ja mam zamiar oklejać z bratankiem on już to robił Nawet mu wychodziło
tomasek - 27-05-2011, 13:36
No ja tylko jedną rolkę zepsułem
Andrew - 27-05-2011, 13:52
| Cytat: | No ja tylko jedną rolkę zepsułem | Psuj
radek79 - 27-05-2011, 16:18
no to zobaczysz tomek jak się fajnie cofa w nocy z ciemnymi szybami ,sama radość a potem bluzgi
Mario - 27-05-2011, 16:35
Witam po południu
|
|
|