To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

radek79 - 27-05-2011, 10:15

ja ostatnio zasypiam razem z córeczką czyli 21
Andrew - 27-05-2011, 10:27

Seichan napisał/a:
Dziś po 8 dopiero opony były zakładane na felgi i na samochód.
Się domyślam, bo wczoraj pisałaś, że nie założone jeszcze.
bastek - 27-05-2011, 10:29

radek79 napisał/a:
ja ostatnio zasypiam razem z córeczką czyli 21

i to jest fajne :)
tylko potem Magda moja mnie zwleka, i troszkę zaspany jestem.....

radek79 - 27-05-2011, 10:35

bastek1 napisał/a:
radek79 napisał/a:
ja ostatnio zasypiam razem z córeczką czyli 21

i to jest fajne :)
tylko potem Magda moja mnie zwleka, i troszkę zaspany jestem.....

ja mam trochę lepiej bo żona o 22 wraca z pracy i przenosi córkę do jej łóżka

tomasek - 27-05-2011, 12:17

Fele odlot :mrgreen:
A ja siedzę i szybki oklejam na czarno :P

Andrew - 27-05-2011, 12:21

Cytat:
A ja siedzę i szybki oklejam na czarno :P
Może jakieś zdjęcia?? :wink:
Ja chyba oklejam w następną sobotę wszystkie szyby prócz przedniej najjaśniejszym kolorem :mrgreen:

tomasek - 27-05-2011, 12:29

Obklejam tylko boczne narazie,a tylną oddam do specjalisty bo sobie chyba nie poradzę :oops:
Jak okleję to będą foty :wink:

Andrew - 27-05-2011, 12:30

Cytat:
Obklejam tylko boczne narazie,a tylną oddam do specjalisty bo sobie chyba nie poradzę :oops:
Dasz radę :wink:
Seichan - 27-05-2011, 12:39

Wiesz jak jest ciężko oklejać? Mam zdolności manualne i teoretycznie powinno mi iść to sprawnie, ale to tylko teoria. Praktyka okazała się być zbyt brutalna.
tomasek - 27-05-2011, 12:46

Z bokami jest ciężko pomimo że są wyjęte,a tył to szkoda gadać :P
Andrew - 27-05-2011, 13:29

Seichan napisał/a:
Wiesz jak jest ciężko oklejać?
No ja mam zamiar oklejać z bratankiem on już to robił :twisted: Nawet mu wychodziło :mrgreen:
tomasek - 27-05-2011, 13:36

No ja tylko jedną rolkę zepsułem :lol:
Andrew - 27-05-2011, 13:52

Cytat:
No ja tylko jedną rolkę zepsułem :lol:
Psuj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
radek79 - 27-05-2011, 16:18

no to zobaczysz tomek jak się fajnie cofa w nocy z ciemnymi szybami ,sama radość a potem bluzgi
Mario - 27-05-2011, 16:35

Witam po południu :wink: :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group