Lubelskie - Lubelskie OT
radek79 - 27-05-2011, 16:51
idę z nowu walczyć z linką od gazu ,ostatni raz ją smaruję
tomasek - 27-05-2011, 18:00
Szybki boczne oklejone
Radek nie zamierzam naklejać bardzo ciemnej folii,a jeśli już zawsze mogę naprawić moje czujki cofania
radek79 - 27-05-2011, 18:39
ja dopiero wypiołem linkę teraz wleję w nią trochę oleju i zobaczymy ,co do cofania to naj gorzej jest na jesień nic kompletnie nie widać
bastek - 27-05-2011, 19:07
mi z linką p. Jerwan wojuje od 3 lat. na upałach się zacina, zima nie.....(w almerce) w tym roku chyba oleję temat
Seichan - 27-05-2011, 19:22
| andrew84 napisał/a: | | A jak się jeździ? |
Teraz już mogę napisać - rewelacyjnie
Jaro1974 - 27-05-2011, 19:43
Dzień dobry bardzo. Ja dopiero po pracy. Jestem wyjechany na maxa - normalnie mam już tego tygodnia dość
bastek - 27-05-2011, 20:12
taaa... ja w pracy od wczoraj rana, kończę jutro około południa.... chyba zaczynam mieć dość tych ciągów
Jaro1974 - 27-05-2011, 20:16
bastek1, a jak tam radio cb przymocowałeś?
bastek - 27-05-2011, 20:48
sie wie!
aha, i poszło bez wiertarki. najpierw mała śrubka, żeby otworek zrobić, potem właściwa
prawie na stałe jest
tylko-nie kupiłem tej podstawki pod antenkę.....
Jaro1974 - 27-05-2011, 20:49
No to sobie kup bo lakieru szkoda
tomasek - 27-05-2011, 20:55
No dobra oto fotki z mojej męczarni nauki oklejania szyb
http://www.fotosik.pl/u/tomasek6/album/864071
bastek - 27-05-2011, 21:00
takie coś?
http://allegro.pl/podklad...1619623268.html
za 3 zł...
czym się różni od takiej, za 8 zł
http://allegro.pl/podklad...1619050254.html
czy magnetyczna
http://allegro.pl/podklad...1621595164.html
za 8 zł
i są jeszcze gumowe, za 10 zł
http://allegro.pl/nie-por...1621663889.html
radek79 - 27-05-2011, 21:01
widać że aż tak mocno to nie są czarne więc powinno być oki
[ Dodano: 27-05-2011, 21:03 ]
bastek myślę że ta gumowa będzie najlepsza
tomasek - 27-05-2011, 21:05
Celowo takie montowałem,nie chciałem diabelskiego wozu robić
[ Dodano: 27-05-2011, 21:06 ]
to jest zwykła czarna
radek79 - 27-05-2011, 21:15
moje są czarniejsze bo z zewnątrz nic nie zobaczysz a twoje są bardziej prześwitujące,sam czasem myślę żeby usunąć je z swojego auta, ale pewnie przy sprzedaży zaraz by pisali że bity bo szyby jasne
|
|
|