To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

radek79 - 27-05-2011, 16:51

idę z nowu walczyć z linką od gazu ,ostatni raz ją smaruję
tomasek - 27-05-2011, 18:00

Szybki boczne oklejone :mrgreen:
Radek nie zamierzam naklejać bardzo ciemnej folii,a jeśli już zawsze mogę naprawić moje czujki cofania :P

radek79 - 27-05-2011, 18:39

ja dopiero wypiołem linkę teraz wleję w nią trochę oleju i zobaczymy ,co do cofania to naj gorzej jest na jesień nic kompletnie nie widać
bastek - 27-05-2011, 19:07

mi z linką p. Jerwan wojuje od 3 lat. na upałach się zacina, zima nie.....(w almerce) w tym roku chyba oleję temat
Seichan - 27-05-2011, 19:22

andrew84 napisał/a:
A jak się jeździ?


Teraz już mogę napisać - rewelacyjnie :mrgreen:

Jaro1974 - 27-05-2011, 19:43

Dzień dobry bardzo. Ja dopiero po pracy. Jestem wyjechany na maxa - normalnie mam już tego tygodnia dość :twisted:
bastek - 27-05-2011, 20:12

taaa... ja w pracy od wczoraj rana, kończę jutro około południa.... chyba zaczynam mieć dość tych ciągów
Jaro1974 - 27-05-2011, 20:16

bastek1, a jak tam radio cb przymocowałeś?
bastek - 27-05-2011, 20:48

sie wie!
aha, i poszło bez wiertarki. najpierw mała śrubka, żeby otworek zrobić, potem właściwa :)
prawie na stałe jest
tylko-nie kupiłem tej podstawki pod antenkę.....

Jaro1974 - 27-05-2011, 20:49

No to sobie kup bo lakieru szkoda
tomasek - 27-05-2011, 20:55

No dobra oto fotki z mojej męczarni nauki oklejania szyb :oops:
http://www.fotosik.pl/u/tomasek6/album/864071

bastek - 27-05-2011, 21:00

takie coś?
http://allegro.pl/podklad...1619623268.html
za 3 zł...
czym się różni od takiej, za 8 zł
http://allegro.pl/podklad...1619050254.html

czy magnetyczna
http://allegro.pl/podklad...1621595164.html
za 8 zł

i są jeszcze gumowe, za 10 zł
http://allegro.pl/nie-por...1621663889.html

radek79 - 27-05-2011, 21:01

widać że aż tak mocno to nie są czarne więc powinno być oki

[ Dodano: 27-05-2011, 21:03 ]
bastek myślę że ta gumowa będzie najlepsza

tomasek - 27-05-2011, 21:05

Celowo takie montowałem,nie chciałem diabelskiego wozu robić :twisted:

[ Dodano: 27-05-2011, 21:06 ]
to jest zwykła czarna :wink:

radek79 - 27-05-2011, 21:15

moje są czarniejsze bo z zewnątrz nic nie zobaczysz a twoje są bardziej prześwitujące,sam czasem myślę żeby usunąć je z swojego auta, ale pewnie przy sprzedaży zaraz by pisali że bity bo szyby jasne :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group