Lubelskie - Lubelskie OT
bastek - 27-05-2011, 21:16
| radek79 napisał/a: | | bastek myślę że ta gumowa będzie najlepsza |
czemu?
nie osłabi to magnesu?
ta naklejana jest na stałe, niewidoczna - wydawało mi się najlepsza.
ta na magnes - przyzdejmowaniu anteny zostawia się?
ta gumowa - zdejmę antenę, to i podkładka zejdzie... to jaki to ma sens?
[ Dodano: 27-05-2011, 21:18 ]
| radek79 napisał/a: | | pewnie przy sprzedaży |
to nie sprzedawaj
tomasek - 27-05-2011, 21:20
Zawsze można zerwać i nakleić inną
Wprawę już mam
Jaro1974 - 27-05-2011, 21:20
bastek1, Mój ojczulek ma właśnie taką za 3 pln i jest wystarczająca. Po co płacić więcej za coś co spełnia tą samą rolę jak to co jest tańsze
radek79 - 27-05-2011, 21:22
| Cytat: | | ta gumowa - zdejmę antenę, to i podkładka zejdzie... to jaki to ma sens? |
lanser stoi ze psuty tydzień ,jeździsz almerką i przekładasz , podkładka gumowa jak znalazł, teoretycznie oczywiście , mi przy dopiero przy 180km/h antena spadła z taką podkładką a antena miała 150cm
Jaro1974 - 27-05-2011, 21:24
Radek a ojczulek jak przyszalał na A2 to dopiero zdjęło mu antenę edit na forum nie piszemy o takich wybrykach
radek79 - 27-05-2011, 21:26
| bastek1 napisał/a: | [ Dodano: 27-05-2011, 21:18 ]
radek79 napisał/a:
pewnie przy sprzedaży
to nie sprzedawaj |
bardzo podoba mi się najnowszy accord za dwa lata trochę z tanieje, ja się może trochę dorobię to kto wie
bastek - 27-05-2011, 21:28
raz - almerka się prędzej zepsuje, niż lancerek , 12 lat róznicy.....
dwa-tydzień pojeżdżę bez....
dwa - ale jak zdejmuję antenę na parkingu, to podkładkę też? a lakier się przecież rysuje przy zdejmowaniu/zakładaniu, a nie przy jeżdżeniu....
kupiłem już 2 za 1zł, plus 2 wysyłka.... będzie więc i na almerkę
radek79 - 27-05-2011, 21:28
| Jaro1974 napisał/a: | Radek a ojczulek jak przyszalał na A2 to dopiero zdjęło mu antenę edit na forum nie piszemy o takich wybrykach |
to nie źle może miał z wiatrem
Soner - 27-05-2011, 21:30
bastek1, według mnie magnetyczna lepsza bo jest grubsza. Ta z folii owszem jej nie widać ale łatwo ją zadrapać i po lakierze. Taka magnetyczna raz przyczepiasz i się trzyma. Anteny nie osłabi. Zanim postawisz antenę na podkladkę z folii to musisz przetrzeć podstawę i tak za każdym razem żeby nie porysować. A przy magnetycznej już nie. Jak chcesz ją mieć od ręki to zapraszam na PW.
radek79 - 27-05-2011, 21:30
jaro zapomniałeś napisać że to było na niemieckiej autostradzie
Jaro1974 - 27-05-2011, 21:31
Tomek rozumiem ale to hunda a nie miś i ja wcale tego nie pochwalam
tomasek - 27-05-2011, 21:32
| radek79 napisał/a: | jaro zapomniałeś napisać że to było na niemieckiej autostradzie | byłem szybszy
Jaro1974 - 27-05-2011, 21:33
już nie będę
radek79 - 27-05-2011, 21:34
wiemy wiemy
tomasek - 27-05-2011, 21:34
Jaro takie są zasady
|
|
|