To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

bastek - 27-05-2011, 21:16

radek79 napisał/a:
bastek myślę że ta gumowa będzie najlepsza

czemu?
nie osłabi to magnesu?
ta naklejana jest na stałe, niewidoczna - wydawało mi się najlepsza.
ta na magnes - przyzdejmowaniu anteny zostawia się?
ta gumowa - zdejmę antenę, to i podkładka zejdzie... to jaki to ma sens?

[ Dodano: 27-05-2011, 21:18 ]
radek79 napisał/a:
pewnie przy sprzedaży

to nie sprzedawaj :)

tomasek - 27-05-2011, 21:20

Zawsze można zerwać i nakleić inną :P
Wprawę już mam :lol:

Jaro1974 - 27-05-2011, 21:20

bastek1, Mój ojczulek ma właśnie taką za 3 pln i jest wystarczająca. Po co płacić więcej za coś co spełnia tą samą rolę jak to co jest tańsze :mrgreen:
radek79 - 27-05-2011, 21:22

Cytat:
ta gumowa - zdejmę antenę, to i podkładka zejdzie... to jaki to ma sens?

lanser stoi ze psuty tydzień ,jeździsz almerką i przekładasz , podkładka gumowa jak znalazł, teoretycznie oczywiście , mi przy dopiero przy 180km/h antena spadła z taką podkładką a antena miała 150cm

Jaro1974 - 27-05-2011, 21:24

Radek a ojczulek jak przyszalał na A2 to dopiero zdjęło mu antenę edit :twisted: na forum nie piszemy o takich wybrykach
radek79 - 27-05-2011, 21:26

bastek1 napisał/a:
[ Dodano: 27-05-2011, 21:18 ]
radek79 napisał/a:
pewnie przy sprzedaży

to nie sprzedawaj :)

bardzo podoba mi się najnowszy accord za dwa lata trochę z tanieje, ja się może trochę dorobię to kto wie

bastek - 27-05-2011, 21:28

raz - almerka się prędzej zepsuje, niż lancerek :) , 12 lat róznicy.....
dwa-tydzień pojeżdżę bez....
dwa - ale jak zdejmuję antenę na parkingu, to podkładkę też? a lakier się przecież rysuje przy zdejmowaniu/zakładaniu, a nie przy jeżdżeniu....
kupiłem już 2 za 1zł, plus 2 wysyłka.... będzie więc i na almerkę :)

radek79 - 27-05-2011, 21:28

Jaro1974 napisał/a:
Radek a ojczulek jak przyszalał na A2 to dopiero zdjęło mu antenę edit :twisted: na forum nie piszemy o takich wybrykach

to nie źle może miał z wiatrem :mrgreen:

Soner - 27-05-2011, 21:30

bastek1, według mnie magnetyczna lepsza bo jest grubsza. Ta z folii owszem jej nie widać ale łatwo ją zadrapać i po lakierze. Taka magnetyczna raz przyczepiasz i się trzyma. Anteny nie osłabi. Zanim postawisz antenę na podkladkę z folii to musisz przetrzeć podstawę i tak za każdym razem żeby nie porysować. A przy magnetycznej już nie. Jak chcesz ją mieć od ręki to zapraszam na PW.
radek79 - 27-05-2011, 21:30

jaro zapomniałeś napisać że to było na niemieckiej autostradzie :mrgreen:
Jaro1974 - 27-05-2011, 21:31

Tomek rozumiem ale to hunda a nie miś i ja wcale tego nie pochwalam :mrgreen:
tomasek - 27-05-2011, 21:32

radek79 napisał/a:
jaro zapomniałeś napisać że to było na niemieckiej autostradzie :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :twisted: byłem szybszy :P
Jaro1974 - 27-05-2011, 21:33

:prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: [-o< już nie będę :mrgreen:
radek79 - 27-05-2011, 21:34

wiemy wiemy
tomasek - 27-05-2011, 21:34

Jaro takie są zasady :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group