Lubelskie - Lubelskie OT
bastek - 27-05-2011, 21:35
Soner, na razie spróbuję nakleić folię. a jakby co, to przed spotem dam znać
Jaro1974 - 27-05-2011, 21:37
Ale jak wracałem z ostatniego spotu to normalnie w pewnym momencie scyzor w kieszeni mi się otworzył. Leje jak diabli nic nie widać a koleżka w fordzie mondeo na puławskich blachach wziął się za wyprzedzanie. Jak ja bym chciał tą srebrną vectrą z rejestratorem pojeździć
tomasek - 27-05-2011, 21:39
Ja też,na bloczki z mandatami bym nie wyrobił
Jaro1974 - 27-05-2011, 21:42
Ale nie wiem czy to prawda jest że można nagrywać wykroczenia i iść z tym na policję i użyć jako dowód.
bastek - 27-05-2011, 21:43
jak na 17-nastce jest srebrna vectra, to wszyscy jadą 80 km/godz..... ostatnio wyprzedzałem 3 samochody na raz, z czego pierwsze to było sreberko 110 km/godz nie przekroczyłem. ale kilka min. później już cięła za kimś z zamoscia......
czemu ludzie boją się prawidłowo wyprzedzić policję? albo jak stoją poza ter. zabudowanym - to też, po hamulcach i 80 na godz
[ Dodano: 27-05-2011, 21:45 ]
| Jaro1974 napisał/a: | | Ale nie wiem czy to prawda jest że można nagrywać wykroczenia i iść z tym na policję i użyć jako dowód |
kilka razy dzwniłem, jak widzę dzieciaki bez fotelików skaczące po całym samochodzie. (3 takich już cerowałem, i dość). często mówią - zapraszamy na komisariat, złożyć zeznanie. tylko, że na to czasu nie mam.....
żeby ci nie uduwodnili, że uzywasz komórki w czasie jazdy, bo Ci tez mandat wlepią....
Jaro1974 - 27-05-2011, 22:00
Są teraz fajne kamerki więc nie ma problemu
radek79 - 27-05-2011, 22:01
kiedyś czytałem że w naukach jazdy mieli montować wideo rejestratory
Jaro1974 - 27-05-2011, 22:02
Tak i ja słyszałem
tomasek - 27-05-2011, 22:02
Są ale tylko w egzaminacyjnych
Jaro1974 - 27-05-2011, 22:07
ale miały być w takich też
radek79 - 27-05-2011, 22:12
u nas na trasie Chełm-Lublin ukraińcy strasznie przeginają przy wyprzedzaniu na trzeciego, trzeba uważać
Jaro1974 - 27-05-2011, 22:15
Radek to nie tylko u was u nas też ten problem jest
Seichan - 27-05-2011, 22:20
Więc:
- rekin dostał dziś nowe felgi i opony;
- staruszek dostał nowe felgi i opony (opony w spadku po rekinie);
- staruszek jest nierozpoznawalny
Poza tym dziś w przedszkolu było przedstawienie z okazji dnia mamy i taty. Jasiek miał występować. Popisał się aktorskimi kaprysami i nie wyszedł na scenę, a w połowie przedstawienia zasnął u mnie na rękach
radek79 - 27-05-2011, 22:20
potrafią z nienacka wyskoczyć dobrze że u nas szeroko to jest gdzie uciec
Jaro1974 - 27-05-2011, 22:22
Renata ja na tm przedstawieniu byłem wczoraj no i moja gwiazda popisała się tym że prawie powiedziała wierszyki wszystkich dzieci
|
|
|