To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

bastek - 27-05-2011, 21:35

Soner, na razie spróbuję nakleić folię. a jakby co, to przed spotem dam znać :)
Jaro1974 - 27-05-2011, 21:37

Ale jak wracałem z ostatniego spotu to normalnie w pewnym momencie scyzor w kieszeni mi się otworzył. Leje jak diabli nic nie widać a koleżka w fordzie mondeo na puławskich blachach wziął się za wyprzedzanie. Jak ja bym chciał tą srebrną vectrą z rejestratorem pojeździć :mrgreen:
tomasek - 27-05-2011, 21:39

Ja też,na bloczki z mandatami bym nie wyrobił :lol:
Jaro1974 - 27-05-2011, 21:42

Ale nie wiem czy to prawda jest że można nagrywać wykroczenia i iść z tym na policję i użyć jako dowód.
bastek - 27-05-2011, 21:43

jak na 17-nastce jest srebrna vectra, to wszyscy jadą 80 km/godz..... ostatnio wyprzedzałem 3 samochody na raz, z czego pierwsze to było sreberko 110 km/godz nie przekroczyłem. ale kilka min. później już cięła za kimś z zamoscia......
czemu ludzie boją się prawidłowo wyprzedzić policję? albo jak stoją poza ter. zabudowanym - to też, po hamulcach i 80 na godz

[ Dodano: 27-05-2011, 21:45 ]
Jaro1974 napisał/a:
Ale nie wiem czy to prawda jest że można nagrywać wykroczenia i iść z tym na policję i użyć jako dowód

kilka razy dzwniłem, jak widzę dzieciaki bez fotelików skaczące po całym samochodzie. (3 takich już cerowałem, i dość). często mówią - zapraszamy na komisariat, złożyć zeznanie. tylko, że na to czasu nie mam.....
żeby ci nie uduwodnili, że uzywasz komórki w czasie jazdy, bo Ci tez mandat wlepią....

Jaro1974 - 27-05-2011, 22:00

Są teraz fajne kamerki więc nie ma problemu
radek79 - 27-05-2011, 22:01

kiedyś czytałem że w naukach jazdy mieli montować wideo rejestratory
Jaro1974 - 27-05-2011, 22:02

Tak i ja słyszałem
tomasek - 27-05-2011, 22:02

Są ale tylko w egzaminacyjnych :wink:
Jaro1974 - 27-05-2011, 22:07

ale miały być w takich też :wink:
radek79 - 27-05-2011, 22:12

u nas na trasie Chełm-Lublin ukraińcy strasznie przeginają przy wyprzedzaniu na trzeciego, trzeba uważać
Jaro1974 - 27-05-2011, 22:15

Radek to nie tylko u was u nas też ten problem jest :wink:
Seichan - 27-05-2011, 22:20

Więc:
- rekin dostał dziś nowe felgi i opony;
- staruszek dostał nowe felgi i opony (opony w spadku po rekinie);
- staruszek jest nierozpoznawalny :twisted:

Poza tym dziś w przedszkolu było przedstawienie z okazji dnia mamy i taty. Jasiek miał występować. Popisał się aktorskimi kaprysami i nie wyszedł na scenę, a w połowie przedstawienia zasnął u mnie na rękach :mrgreen:

radek79 - 27-05-2011, 22:20

potrafią z nienacka wyskoczyć dobrze że u nas szeroko to jest gdzie uciec
Jaro1974 - 27-05-2011, 22:22

Renata ja na tm przedstawieniu byłem wczoraj no i moja gwiazda popisała się tym że prawie powiedziała wierszyki wszystkich dzieci :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group