Lubelskie - Lubelskie OT
radek79 - 27-05-2011, 22:26
moja córka też dzisiaj wykazywała nie wiele zapału do zabawy i też usneła około 15 co jej się raczej nie zdarza , chyba takie ciężkie powietrze dzisiaj że dzieci słabły
bastek - 27-05-2011, 22:28
u nas dzień mamy był w środę. okazqao się, ze jeden ancymonek zachorował, o Bartek miał 2 ekstra wierszyki do nauczenia się od rana
poza tym, ostatnio czytamy ali-babę Lesmiana, i tam 4-ro wiersz jest do otwarcia sezamu. Bartek nauczył małą mówić otówrz się sezamie, i powiedziałjej, ze to do właczenia TV.
i teraz mała staje przed TV, mówi otwórz się sezamie, a cwaniak mały bierze pilota i robi pstryk
radek79 - 27-05-2011, 22:30
no ja uciekam strzałka
Seichan - 27-05-2011, 22:51
Dobrej Radek
Bastek, na szczęście moja pierworodna nie ma takich pomysłów
Jaro1974 - 27-05-2011, 23:18
Dobra zwijam się bo mnie rozkłada.Dobranoc
Seichan - 27-05-2011, 23:33
Dobranoc
milo - 27-05-2011, 23:39
Witam wszystkich jak kupiłem galanta miał juz przyciemniane szyby boczne tylne w nocy cofanie masakra chciałem pozrywać folię ale z dnia na dzień dochodziłem do wprawy decyzja -zostają i jest super
winnipool - 28-05-2011, 02:05
Dobrej nocy. O 5-tej pobudka i turniej jutro cały dzień (będę chyba biegał z zamkniętymi oczami).
[ Dodano: 28-05-2011, 05:37 ]
No i pospane. Dzień dobry
bastek - 28-05-2011, 06:29
ja też pospane.... pan raczył sobie spawać bez maski. poparzył rogówkę, 8 godz. minęło i boli....
bry
radek79 - 28-05-2011, 06:38
powitać i ja na 7 do pracy
Seichan - 28-05-2011, 08:24
Dzień dobry
| milo napisał/a: | | kupiłem galanta miał juz przyciemniane szyby boczne tylne w nocy cofanie masakra chciałem pozrywać folię |
Też mam przyciemniane szyby w rekinie, ale jakoś nie zauważyłam, żeby były problemy z cofaniem
Btw - fajna burza była wczoraj
milo - 28-05-2011, 08:36
| Seichan napisał/a: | Dzień dobry
| milo napisał/a: | | kupiłem galanta miał juz przyciemniane szyby boczne tylne w nocy cofanie masakra chciałem pozrywać folię |
Też mam przyciemniane szyby w rekinie, ale jakoś nie zauważyłam, żeby były problemy z cofaniem
Btw - fajna burza była wczoraj | Witam tylko u mnie szyby są mocno przyciemnione prawie czarne w nocy nic nie widać
Seichan - 28-05-2011, 08:43
| milo napisał/a: | | Witam tylko u mnie szyby są mocno przyciemnione prawie czarne w nocy nic nie widać |
To może być faktycznie niedogodne. Ale są i plusy Samochód mniej się nagrzewa i pasażerów na tylnym siedzeniu słońce tak bardzo nie razi
Patriotazz, najlepszego
radek79 - 28-05-2011, 10:46
podwyżki w pracy i bez awaryjności życzę
Jaro1974 - 28-05-2011, 12:12
Patriotazz najlepszego Renata a o której godzinie ta burza była bo ja nic nie widziałem
[ Dodano: 28-05-2011, 12:13 ]
A tak w ogóle dzień dobry
|
|
|