To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

radek79 - 27-05-2011, 22:26

moja córka też dzisiaj wykazywała nie wiele zapału do zabawy i też usneła około 15 co jej się raczej nie zdarza , chyba takie ciężkie powietrze dzisiaj że dzieci słabły
bastek - 27-05-2011, 22:28

u nas dzień mamy był w środę. okazqao się, ze jeden ancymonek zachorował, o Bartek miał 2 ekstra wierszyki do nauczenia się od rana :)
poza tym, ostatnio czytamy ali-babę Lesmiana, i tam 4-ro wiersz jest do otwarcia sezamu. Bartek nauczył małą mówić otówrz się sezamie, i powiedziałjej, ze to do właczenia TV.
i teraz mała staje przed TV, mówi otwórz się sezamie, a cwaniak mały bierze pilota i robi pstryk :)

radek79 - 27-05-2011, 22:30

no ja uciekam strzałka
Seichan - 27-05-2011, 22:51

Dobrej Radek ;)
Bastek, na szczęście moja pierworodna nie ma takich pomysłów :mrgreen:

Jaro1974 - 27-05-2011, 23:18

Dobra zwijam się bo mnie rozkłada.Dobranoc :wink:
Seichan - 27-05-2011, 23:33

Dobranoc :mrgreen:
milo - 27-05-2011, 23:39

Witam wszystkich jak kupiłem galanta miał juz przyciemniane szyby boczne tylne w nocy cofanie masakra chciałem pozrywać folię ale z dnia na dzień dochodziłem do wprawy decyzja -zostają i jest super
winnipool - 28-05-2011, 02:05

Dobrej nocy. O 5-tej pobudka i turniej jutro cały dzień (będę chyba biegał z zamkniętymi oczami).

[ Dodano: 28-05-2011, 05:37 ]
No i pospane. Dzień dobry :)

bastek - 28-05-2011, 06:29

ja też pospane.... pan raczył sobie spawać bez maski. poparzył rogówkę, 8 godz. minęło i boli....
bry

radek79 - 28-05-2011, 06:38

powitać i ja na 7 do pracy
Seichan - 28-05-2011, 08:24

Dzień dobry :mrgreen:

milo napisał/a:
kupiłem galanta miał juz przyciemniane szyby boczne tylne w nocy cofanie masakra chciałem pozrywać folię


Też mam przyciemniane szyby w rekinie, ale jakoś nie zauważyłam, żeby były problemy z cofaniem ;)

Btw - fajna burza była wczoraj :mrgreen:

milo - 28-05-2011, 08:36

Seichan napisał/a:
Dzień dobry :mrgreen:

milo napisał/a:
kupiłem galanta miał juz przyciemniane szyby boczne tylne w nocy cofanie masakra chciałem pozrywać folię


Też mam przyciemniane szyby w rekinie, ale jakoś nie zauważyłam, żeby były problemy z cofaniem ;)

Btw - fajna burza była wczoraj :mrgreen:
Witam tylko u mnie szyby są mocno przyciemnione prawie czarne w nocy nic nie widać
Seichan - 28-05-2011, 08:43

milo napisał/a:
Witam tylko u mnie szyby są mocno przyciemnione prawie czarne w nocy nic nie widać


To może być faktycznie niedogodne. Ale są i plusy ;) Samochód mniej się nagrzewa i pasażerów na tylnym siedzeniu słońce tak bardzo nie razi ;)


Patriotazz, najlepszego :mrgreen: :occasion6: :occasion4: :occasion6: :occasion4: :occasion6:

radek79 - 28-05-2011, 10:46

podwyżki w pracy i bez awaryjności życzę
Jaro1974 - 28-05-2011, 12:12

Patriotazz najlepszego :mrgreen: Renata a o której godzinie ta burza była bo ja nic nie widziałem :? :shock:

[ Dodano: 28-05-2011, 12:13 ]
A tak w ogóle dzień dobry :twisted:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group