To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 28-05-2011, 13:23

Jaro1974 napisał/a:
Renata a o której godzinie ta burza była bo ja nic nie widziałem :? :shock:


Po 20 ;)

mkm - 28-05-2011, 13:44

Cześć i czołem.
Pytanie za sto punktów...
Od kiedy w sprzedaży jest ta Wasza Perła niepasteryzowana?

Seichan - 28-05-2011, 13:47

Chyba grudzień 2010.
Jaro1974 - 28-05-2011, 13:49

Renata to ja nic takiego nie zaobserwowałem :shock: mkm, z tego co ja się orientuję to dość niedawno weszła do sprzedaży - nie wiem dokładnie ale chyba coś koło lutego lub marca ale mówię nie jestem pewien.
Seichan - 28-05-2011, 13:52

U nas ładnie błyskało, grzmiało i lało :mrgreen:

A perła - grudzień 2010: http://www.dziennikwschod...UBLIN/525825283

Jaro1974 - 28-05-2011, 13:53

Renato to u mnie nawet kropla nie spadła :twisted:
mkm - 28-05-2011, 14:11

He, he no to właśnie podbija rynek krakowski.
Wczoraj na spotkaniu nasłuchałem sie samych superlatyw na temat tego piwa.
Towar mocno deficytowy jak sie okazało (sam jeszcze nie sprawdzałem), bo sklepów mających Perłę w ofercie ponoć tylko kilka :mrgreen:

Jaro1974 - 28-05-2011, 14:15

U nas na początku też to był towar deficytowy.
Seichan - 28-05-2011, 14:18

O ile inne rodzaje Perły mogą nie smakować (np. perła mocna), to niepasteryzowana jest rewelacyjna :mrgreen:
Towar deficytowy, bo ma krótki termin przydatności do spożycia. Ale jak coś, to zawsze możesz przyjechać do Lbn na degustację :mrgreen:

mkm - 28-05-2011, 14:22

Dostałem namiary na sklep w którym jest, więc jak się uda podjechać to jutro będę się rozpływał w zachwycie nad Perłą niepasteryzowaną. 8)

Co tu dużo pisać "ochów" i "achów" na jej temat było mnóstwo.

Jaro1974 - 28-05-2011, 14:23

A ja właśnie się dowiedziałem że na czerwcowy spot nie przyjadę na 100% w tym dniu mam zaliczenia na uczelni i niestety przeciągnie się to do 16 godziny więc raczej bez sensu byłoby jechać po to żeby za chwilę wrócić.
Seichan - 28-05-2011, 14:26

mkm napisał/a:
jutro będę się rozpływał w zachwycie nad Perłą niepasteryzowaną. 8)


Mam nadzieję, że będzie Ci smakowała ;)

Jarek, ja też będę na chwilkę ;) Tylko, że Ty masz zdecydowanie więcej km do pokonania... :roll:

Jaro1974 - 28-05-2011, 14:35

No właśnie. A to raczej byłoby bez sensu. no cóż mówi się trudno.
matunio20 - 28-05-2011, 15:14

hej














poleruje na lustro, moje pytanie, jakim środkiem chemicznym wywalić farbę z zakamarków? bo nie mogę odejść papierem a nitro nie bierze...

Najlepiej żeby ten środek można było spłukać bądź zetrzeć, żeby nie trzeba było potem drapać czymś. no i musi być tanio :D

[ Dodano: 28-05-2011, 15:17 ]
Seichan napisał/a:
Jaro1974 napisał/a:
Renata a o której godzinie ta burza była bo ja nic nie widziałem :? :shock:


Po 20 ;)


A u nas nawet kropelka wody nie spada, ani nie błyskało się..... a potrzeba bo wszystko schnie...

[ Dodano: 28-05-2011, 15:23 ]
Patriotaz, najlepszego :p

bastek - 28-05-2011, 19:58

ja też na spota nie przyjadę. będę w ciągu dyżurowym - pt-sob-nd-pon. :( niby weekend pod telefonem, ale jako że sezon na prace polowe w pełni, to pewnie będę miał wezwania.....
co do perły -pamięta ktoś perłę sprzed jakiś 10-15 lat? niepsateryzowna była tylko w knajpie, podawana pamiętam z kromką chleba ze smalcem. inaczej smakowała, czy wyidealizowane wspomnienia młodości?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group