Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 28-05-2011, 13:23
| Jaro1974 napisał/a: | Renata a o której godzinie ta burza była bo ja nic nie widziałem |
Po 20
mkm - 28-05-2011, 13:44
Cześć i czołem.
Pytanie za sto punktów...
Od kiedy w sprzedaży jest ta Wasza Perła niepasteryzowana?
Seichan - 28-05-2011, 13:47
Chyba grudzień 2010.
Jaro1974 - 28-05-2011, 13:49
Renata to ja nic takiego nie zaobserwowałem mkm, z tego co ja się orientuję to dość niedawno weszła do sprzedaży - nie wiem dokładnie ale chyba coś koło lutego lub marca ale mówię nie jestem pewien.
Seichan - 28-05-2011, 13:52
U nas ładnie błyskało, grzmiało i lało
A perła - grudzień 2010: http://www.dziennikwschod...UBLIN/525825283
Jaro1974 - 28-05-2011, 13:53
Renato to u mnie nawet kropla nie spadła
mkm - 28-05-2011, 14:11
He, he no to właśnie podbija rynek krakowski.
Wczoraj na spotkaniu nasłuchałem sie samych superlatyw na temat tego piwa.
Towar mocno deficytowy jak sie okazało (sam jeszcze nie sprawdzałem), bo sklepów mających Perłę w ofercie ponoć tylko kilka
Jaro1974 - 28-05-2011, 14:15
U nas na początku też to był towar deficytowy.
Seichan - 28-05-2011, 14:18
O ile inne rodzaje Perły mogą nie smakować (np. perła mocna), to niepasteryzowana jest rewelacyjna
Towar deficytowy, bo ma krótki termin przydatności do spożycia. Ale jak coś, to zawsze możesz przyjechać do Lbn na degustację
mkm - 28-05-2011, 14:22
Dostałem namiary na sklep w którym jest, więc jak się uda podjechać to jutro będę się rozpływał w zachwycie nad Perłą niepasteryzowaną.
Co tu dużo pisać "ochów" i "achów" na jej temat było mnóstwo.
Jaro1974 - 28-05-2011, 14:23
A ja właśnie się dowiedziałem że na czerwcowy spot nie przyjadę na 100% w tym dniu mam zaliczenia na uczelni i niestety przeciągnie się to do 16 godziny więc raczej bez sensu byłoby jechać po to żeby za chwilę wrócić.
Seichan - 28-05-2011, 14:26
| mkm napisał/a: | jutro będę się rozpływał w zachwycie nad Perłą niepasteryzowaną. |
Mam nadzieję, że będzie Ci smakowała
Jarek, ja też będę na chwilkę Tylko, że Ty masz zdecydowanie więcej km do pokonania...
Jaro1974 - 28-05-2011, 14:35
No właśnie. A to raczej byłoby bez sensu. no cóż mówi się trudno.
matunio20 - 28-05-2011, 15:14
hej
poleruje na lustro, moje pytanie, jakim środkiem chemicznym wywalić farbę z zakamarków? bo nie mogę odejść papierem a nitro nie bierze...
Najlepiej żeby ten środek można było spłukać bądź zetrzeć, żeby nie trzeba było potem drapać czymś. no i musi być tanio
[ Dodano: 28-05-2011, 15:17 ]
| Seichan napisał/a: | Jaro1974 napisał/a:
Renata a o której godzinie ta burza była bo ja nic nie widziałem
Po 20 |
A u nas nawet kropelka wody nie spada, ani nie błyskało się..... a potrzeba bo wszystko schnie...
[ Dodano: 28-05-2011, 15:23 ]
Patriotaz, najlepszego
bastek - 28-05-2011, 19:58
ja też na spota nie przyjadę. będę w ciągu dyżurowym - pt-sob-nd-pon. niby weekend pod telefonem, ale jako że sezon na prace polowe w pełni, to pewnie będę miał wezwania.....
co do perły -pamięta ktoś perłę sprzed jakiś 10-15 lat? niepsateryzowna była tylko w knajpie, podawana pamiętam z kromką chleba ze smalcem. inaczej smakowała, czy wyidealizowane wspomnienia młodości?
|
|
|