Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 28-05-2011, 20:05
| bastek1 napisał/a: | | pamięta ktoś perłę sprzed jakiś 10-15 lat? |
15 lat temu by mi piwa nie sprzedali
Jaro1974 - 28-05-2011, 20:07
| Seichan napisał/a: | 15 lat temu by mi piwa nie sprzedali |
A mnie tak
radek79 - 28-05-2011, 20:15
witam co do perełki nie pasteryzowanej to mam dostęp po 2zł z butelką bez zwrotną
jaro chodzi ci o takie piwo z korkiem i metalową zapinką ,takie to pamiętam
Jaro1974 - 28-05-2011, 20:17
Dokładnie o takie. A ja mam jeszcze jakąś butelkę ale nie od perły właśnie zamykaną w ten sposób
radek79 - 28-05-2011, 20:51
i u moich rodziców w spiżarni też by pewnie takie znalazł
Jaro1974 - 28-05-2011, 20:54
Takie butelki to dobra sprawa. Są wielokrotnego użytku.
bastek - 28-05-2011, 21:09
grolsha teraz w takich kupuję czasem
radek79 - 28-05-2011, 21:10
masz racje . u mnie zaraz lunie zrobiło się ciemno błyska i grzmi zaraz pewnie wyłączą światło i będzie lipa w razie czego to do jutra
Jaro1974 - 28-05-2011, 21:12
Radek faktycznie u ciebie zbiera się na burzę tu możesz zobaczyć gdzie jest:
http://www.gdziejestburza.pl/
radek79 - 28-05-2011, 21:16
fajna stronka
Jaro1974 - 28-05-2011, 21:18
Dość często z nie korzystam i wiem kiedy może być u nas burza
radek79 - 28-05-2011, 21:25
pięknie się błyska, sygnał od enki zanikł a dzisiaj finał ligi mistrzów
Jaro1974 - 28-05-2011, 21:28
Jak na razie idzie po Wiśle więc jest prawdopodobieństwo że u mnie będzie
radek79 - 28-05-2011, 21:29
a ja na sucho siedzę
Jaro1974 - 28-05-2011, 21:30
A ja spożywam
|
|
|