To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 28-05-2011, 20:05

bastek1 napisał/a:
pamięta ktoś perłę sprzed jakiś 10-15 lat?


15 lat temu by mi piwa nie sprzedali :badgrin:

Jaro1974 - 28-05-2011, 20:07

Seichan napisał/a:
15 lat temu by mi piwa nie sprzedali :badgrin:

A mnie tak :mrgreen:

radek79 - 28-05-2011, 20:15

witam co do perełki nie pasteryzowanej to mam dostęp po 2zł z butelką bez zwrotną
jaro chodzi ci o takie piwo z korkiem i metalową zapinką ,takie to pamiętam

Jaro1974 - 28-05-2011, 20:17

Dokładnie o takie. A ja mam jeszcze jakąś butelkę ale nie od perły właśnie zamykaną w ten sposób :mrgreen:
radek79 - 28-05-2011, 20:51

i u moich rodziców w spiżarni też by pewnie takie znalazł
Jaro1974 - 28-05-2011, 20:54

Takie butelki to dobra sprawa. Są wielokrotnego użytku.
bastek - 28-05-2011, 21:09

grolsha teraz w takich kupuję czasem
radek79 - 28-05-2011, 21:10

masz racje . u mnie zaraz lunie zrobiło się ciemno błyska i grzmi zaraz pewnie wyłączą światło i będzie lipa w razie czego to do jutra :biggrin:
Jaro1974 - 28-05-2011, 21:12

Radek faktycznie u ciebie zbiera się na burzę tu możesz zobaczyć gdzie jest:
http://www.gdziejestburza.pl/

radek79 - 28-05-2011, 21:16

fajna stronka
Jaro1974 - 28-05-2011, 21:18

Dość często z nie korzystam i wiem kiedy może być u nas burza
radek79 - 28-05-2011, 21:25

pięknie się błyska, sygnał od enki zanikł a dzisiaj finał ligi mistrzów
Jaro1974 - 28-05-2011, 21:28

Jak na razie idzie po Wiśle więc jest prawdopodobieństwo że u mnie będzie :D
radek79 - 28-05-2011, 21:29

a ja na sucho siedzę :twisted:
Jaro1974 - 28-05-2011, 21:30

A ja spożywam :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group