Lubelskie - Lubelskie OT
radek79 - 28-05-2011, 21:34
to jedna butelka za tych co nie mogą
Jaro1974 - 28-05-2011, 21:35
No to na zdarowie!
radek79 - 28-05-2011, 21:51
piękne błyskawice za oknem w sumie to chyba pierwszy raz w tym roku taka burza ciekawe jak będzie jutro
Jaro1974 - 28-05-2011, 21:52
Zaraz ja wyjrzę na świeże powietrze - powinno być coś widać
[ Dodano: 28-05-2011, 21:56 ]
Niestety nie widać a szkoda
radek79 - 28-05-2011, 21:58
no u mnie już po burzy
bastek - 28-05-2011, 21:59
instytut meteorologii też ma taką, z fajną animacją
http://www.imgw.pl/internet/zz/pogoda/burze.html
Jaro1974 - 28-05-2011, 21:59
No z tego co widzę to przeszło bokiem
radek79 - 28-05-2011, 22:08
ale nie za bardzo pokrywają się te stronki z burzami
bastek - 28-05-2011, 22:10
u mnie się porywa. i tu, i tu w lublinie burzy nie było. w rzeczywistości podobnie
Jaro1974 - 28-05-2011, 22:14
| radek79 napisał/a: | | ale nie za bardzo pokrywają się te stronki z burzami |
no bo to jest taka mapka poglądowa według której możesz sobie prawdopodobnie okreslić czy burza będzie czy nie
radek79 - 28-05-2011, 22:33
mi wystarczy że u myje auto i wiem że w tedy będzie padać, dzisiaj też tak było
Jaro1974 - 28-05-2011, 22:36
no to faktycznie masz dobrą prognozę
radek79 - 28-05-2011, 22:48
dobrze że mam garaż i od razu auto chowam
barsa wygrała z menczesterem 3-1
Jaro1974 - 28-05-2011, 22:54
o ładny wynik
radek79 - 28-05-2011, 22:55
no ja już uciekam ,żona w łóżku czas na mnie
|
|
|