To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

radek79 - 28-05-2011, 21:34

to jedna butelka za tych co nie mogą :badgrin:
Jaro1974 - 28-05-2011, 21:35

No to na zdarowie! :mrgreen:
radek79 - 28-05-2011, 21:51

piękne błyskawice za oknem w sumie to chyba pierwszy raz w tym roku taka burza ciekawe jak będzie jutro
Jaro1974 - 28-05-2011, 21:52

Zaraz ja wyjrzę na świeże powietrze - powinno być coś widać :wink:

[ Dodano: 28-05-2011, 21:56 ]
Niestety nie widać :cry: a szkoda

radek79 - 28-05-2011, 21:58

no u mnie już po burzy
bastek - 28-05-2011, 21:59

Jaro1974 napisał/a:
Radek faktycznie u ciebie zbiera się na burzę tu możesz zobaczyć gdzie jest:
http://www.gdziejestburza.pl/

instytut meteorologii też ma taką, z fajną animacją
http://www.imgw.pl/internet/zz/pogoda/burze.html

Jaro1974 - 28-05-2011, 21:59

No z tego co widzę to przeszło bokiem :mrgreen:
radek79 - 28-05-2011, 22:08

ale nie za bardzo pokrywają się te stronki z burzami
bastek - 28-05-2011, 22:10

u mnie się porywa. i tu, i tu w lublinie burzy nie było. w rzeczywistości podobnie :)
Jaro1974 - 28-05-2011, 22:14

radek79 napisał/a:
ale nie za bardzo pokrywają się te stronki z burzami

no bo to jest taka mapka poglądowa według której możesz sobie prawdopodobnie okreslić czy burza będzie czy nie :wink:

radek79 - 28-05-2011, 22:33

mi wystarczy że u myje auto i wiem że w tedy będzie padać, dzisiaj też tak było :mrgreen:
Jaro1974 - 28-05-2011, 22:36

no to faktycznie masz dobrą prognozę :mrgreen:
radek79 - 28-05-2011, 22:48

dobrze że mam garaż i od razu auto chowam
barsa wygrała z menczesterem 3-1

Jaro1974 - 28-05-2011, 22:54

o ładny wynik :D
radek79 - 28-05-2011, 22:55

no ja już uciekam ,żona w łóżku czas na mnie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group