To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 28-05-2011, 22:57

No to dobrej nocy się życzy. I ja uciekam. Dobranoc :wink:
bastek - 29-05-2011, 07:11

no patrzcie, mi Magda wcześniej kompa wyłączyła :) ale już składam kosiarkę lego z Bartkiem :) kurcze, czemu lego były tak chorendalnie drogie jak byłem mały....

[ Dodano: 29-05-2011, 07:12 ]
dziendobry z rana

radek79 - 29-05-2011, 08:00

Cytat:
no patrzcie, mi Magda wcześniej kompa wyłączyła :) ale już składam kosiarkę lego z Bartkiem :) kurcze, czemu lego były tak chorendalnie drogie jak byłem mały....

może nie były aż takie drogie tylko nasi rodzice za mało zarabiali żeby nam je kupić i z tego co pamiętam były dostępne tylko w pewexie co jeszcze bardziej czyniło je jeszcze trudniej dostępnymi
a tak w ogule to dzień dobry
u mnie teraz od rana króluje magiczna pianka

Seichan - 29-05-2011, 08:38

Dzień dobry :mrgreen:
Dziś jedziemy na komunię.
Wczoraj spróbowałam Trybunalskie miodowe. Ohydne, jak na mój gust, za bardzo słodkie.
U nas rządzi lego ninjago :mrgreen:

Andrew - 29-05-2011, 09:54

Cześć :)
Seichan napisał/a:
Dziś jedziemy na komunię.
Gdzie macie komunię?
bastek - 29-05-2011, 10:13

a u nas teraz takie gry lego, i lego techniks:) i kolejka piko ho. jak ma ktoś na zbyciu, chętnie przygarniemy :)
Jaro1974 - 29-05-2011, 10:14

Dzień dobry wszystkim. A u mnie w nocy a raczej nad ranem jak dawał deszcz to aż miło. A i trochę się pobłyskiwało i grzmiało.
Andrew - 29-05-2011, 10:15

U mnie też rano padało, a w nocy była burza...
Jaro1974 - 29-05-2011, 10:17

Ale burza nie była bardzo groźna raczej w chmurach się błyskało. Typowa frontowa burza.
Andrew - 29-05-2011, 10:23

Niom :)
Jaro1974 - 29-05-2011, 10:25

A teraz cisza i spokój :mrgreen:
radek79 - 29-05-2011, 10:32

u mnie jak się rozpadało tak chyba szybko nie z kończy
Andrew - 29-05-2011, 10:39

Radek może Ty nie myj tego samochodu :twisted:
Jaro1974 - 29-05-2011, 10:41

Radek skończy skończy ale nie prędko :mrgreen: A poważnie myślę że po południu już będzie po wszystkim
tomasek - 29-05-2011, 10:48

Cześć Maniacy :mrgreen:
Przeżyłem wczorajszy dzień,urodziny Agaty i imieniny Aśki :wink:
Cały dzień sajgon :twisted:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group