Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 29-05-2011, 10:49
Jarek myślisz, czemu diesel (mazda) po dodaniu więcej gazu kopcu na czarno, a później chwilę na siwo i znów na czarno? Co to może być?
[ Dodano: 29-05-2011, 10:53 ]
| tomasek6 napisał/a: | Przeżyłem wczorajszy dzień,urodziny Agaty i imieniny Aśki | A ja piątek i wczoraj na melanżu
Jaro1974 - 29-05-2011, 11:01
| andrew84 napisał/a: | | czemu diesel (mazda) po dodaniu więcej gazu kopcu na czarno, a później chwilę na siwo i znów na czarno? Co to może być? |
Muszę ci powiedzieć że z takim objawem się nie spotkałem. Może zaczyna coś się dziać z uszczelką pod głowicą ?No bo siwy kolor raczej wskazywałby na obecność płynu. Ale mogę się mylić. No bo czarny po dodaniu gazu to norma ale siwy w międzyczasie to trochę dziwne zjawisko. No chyba że turbo zaczyna olejem pluć do dolotu.Nie wiem Andrzeju to są tylko moje domysły.
radek79 - 29-05-2011, 11:05
| andrew84 napisał/a: | Jarek myślisz, czemu diesel (mazda) po dodaniu więcej gazu kopcu na czarno, a później chwilę na siwo i znów na czarno? Co to może być?
[ Dodano: 29-05-2011, 10:53 ]
| tomasek6 napisał/a: | Przeżyłem wczorajszy dzień,urodziny Agaty i imieniny Aśki | A ja piątek i wczoraj na melanżu |
czyżby wtryski lały
Jaro1974 - 29-05-2011, 11:08
Radek ale mi się wydaje że jakby wtryski lały to raczej czarny dym szedł cały czas. Mogę się mylić.
Andrew - 29-05-2011, 11:11
To jest ten śmieszny Comprex, może być wg. mnie jego wina lub naciągu paska go napędzającego, albo tak jak Radek mówi wtrysków wina. Przy pewnych obrotach tak jakby przerywał. To jest auto znajomego i przeraził się, że kopci i jak mu dobrze przyłoży, to ślad na ziemi zostaje... Jak mu pokazałem jak gal mój potrafi przydymić, to się uspokoił
U mnie tak jest, że jak pojeżdżę trochę jak emeryt, to się wydech chyba zawala spalinami i jak go przegonię porządnie, to przestaje kopcić
Jaro1974 - 29-05-2011, 11:14
No to jakby twój kolega zobaczył to co robi seat mojego kumpla to na pewno byłby spokojny. Ten seat tak skutecznie robi za sobą zasłonę dymną że nie widać tablic rejestracyjnych a o śladzie na asfalcie nie wspomnę
Andrew - 29-05-2011, 11:15
Diesel jak diesel musi zakopcić
Jaro1974 - 29-05-2011, 11:23
O to właśnie chodzi
Andrew - 29-05-2011, 11:24
Co więcej powiesz ciekawego
Jaro1974 - 29-05-2011, 11:30
A to powiem że powoli zaczyna się przejaśniać i być może niedługo słońce wyjdzie
Andrew - 29-05-2011, 11:32
U mnie słońca narazie nie widać. Zachmurzone niebo. Nic mi się dziś nie chce Leżymy sobie w łóżeczku z żonką i leniuchujemy.
Za tydzień zawody OSP Pewnie będzie
Jaro1974 - 29-05-2011, 11:40
A ja mam za dwa tygodnie zawody, zaliczenia na uczelni no i spot jest no i niestety nie będę na spocie ani na zawodach tylko na uczelni
Andrew - 29-05-2011, 11:42
Nie będziesz na spocie
A ja się wybieram
Jaro1974 - 29-05-2011, 11:49
No nic na to nie poradzę niestety zaliczenia mam do godziny 16 więc i tak bym się nie wyrobił do Lublina nawet na 17
Andrew - 29-05-2011, 11:51
Może się coś pozmienia
|
|
|