To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 29-05-2011, 11:56

Optymistyczna wersja jest taka że angielski zaliczę w sobotę i wtedy od 13.30 będę miał wolne i wtedy może się uda dotrzeć na spot.
Andrew - 29-05-2011, 11:56

Tego się trzymajmy :mrgreen:
Jaro1974 - 29-05-2011, 11:58

No zobaczymy też jestem dobrej my¶li. Dzi¶ tylko muszę prezesa zasmucić w kwestii zawodów.
Andrew - 29-05-2011, 11:58

Jaro1974 napisał/a:
Dzi¶ tylko muszę prezesa zasmucić w kwestii zawodów.
Hehe :wink:
No to nie zwlekaj z tym :wink:

Jaro1974 - 29-05-2011, 12:01

Po południu dzi¶ mu przekażę t± wspaniał± nowinę :D
Andrew - 29-05-2011, 12:01

Będzie załamka dla Twojej OSP :?:
Jaro1974 - 29-05-2011, 12:03

Od dziesięciu lat jestem rok w rok więc jeden raz będ± musieli sobie dać radę beze mnie :wink:
Andrew - 29-05-2011, 12:06

Brałe¶ udział?

A jak sprawy z emerytur±?

Jaro1974 - 29-05-2011, 12:08

Dokładnie. Jako że jestem konserwatorem to moje miejsce na zawodach jest przy motopompie. z emerytur± to na razie czekam na dalszy rozwój wypadków.
Andrew - 29-05-2011, 12:10

Jaro1974 napisał/a:
Jako że jestem konserwatorem to moje miejsce na zawodach jest przy motopompie.
Czyli ważn± funkcję pełniłe¶ :mrgreen:
Jaro1974 - 29-05-2011, 12:18

No jakby nie patrzył, ale najlepsze bo nabiegać się nie trzeba :mrgreen:
Andrew - 29-05-2011, 12:20

Jaro1974 napisał/a:
No jakby nie patrzył, ale najlepsze bo nabiegać się nie trzeba :mrgreen:
I pompa za każdym razem odpalała :?:
Jaro1974 - 29-05-2011, 12:26

Musi. Remont główny miała więc nie ma z ni± problemu. Wykorzystywana jest tylko na zawody.
Andrew - 29-05-2011, 12:34

Hehe. Nie wiesz gdzie Renata się na komunię wybrała?
Jaro1974 - 29-05-2011, 12:37

Nie wiem nie chwaliła się. Wiesz teraz będzie się lansować z pomarańczowymi felgami :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group