Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 29-05-2011, 11:56
Optymistyczna wersja jest taka że angielski zaliczę w sobotę i wtedy od 13.30 będę miał wolne i wtedy może się uda dotrzeć na spot.
Andrew - 29-05-2011, 11:56
Tego się trzymajmy
Jaro1974 - 29-05-2011, 11:58
No zobaczymy też jestem dobrej my¶li. Dzi¶ tylko muszę prezesa zasmucić w kwestii zawodów.
Andrew - 29-05-2011, 11:58
| Jaro1974 napisał/a: | | Dzi¶ tylko muszę prezesa zasmucić w kwestii zawodów. | Hehe
No to nie zwlekaj z tym
Jaro1974 - 29-05-2011, 12:01
Po południu dzi¶ mu przekażę t± wspaniał± nowinę
Andrew - 29-05-2011, 12:01
Będzie załamka dla Twojej OSP
Jaro1974 - 29-05-2011, 12:03
Od dziesięciu lat jestem rok w rok więc jeden raz będ± musieli sobie dać radę beze mnie
Andrew - 29-05-2011, 12:06
Brałe¶ udział?
A jak sprawy z emerytur±?
Jaro1974 - 29-05-2011, 12:08
Dokładnie. Jako że jestem konserwatorem to moje miejsce na zawodach jest przy motopompie. z emerytur± to na razie czekam na dalszy rozwój wypadków.
Andrew - 29-05-2011, 12:10
| Jaro1974 napisał/a: | | Jako że jestem konserwatorem to moje miejsce na zawodach jest przy motopompie. | Czyli ważn± funkcję pełniłe¶
Jaro1974 - 29-05-2011, 12:18
No jakby nie patrzył, ale najlepsze bo nabiegać się nie trzeba
Andrew - 29-05-2011, 12:20
| Jaro1974 napisał/a: | No jakby nie patrzył, ale najlepsze bo nabiegać się nie trzeba | I pompa za każdym razem odpalała
Jaro1974 - 29-05-2011, 12:26
Musi. Remont główny miała więc nie ma z ni± problemu. Wykorzystywana jest tylko na zawody.
Andrew - 29-05-2011, 12:34
Hehe. Nie wiesz gdzie Renata się na komunię wybrała?
Jaro1974 - 29-05-2011, 12:37
Nie wiem nie chwaliła się. Wiesz teraz będzie się lansować z pomarańczowymi felgami
|
|
|