Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 29-05-2011, 12:38
Jasne, że tak. Idę coś wszamać
Jaro1974 - 29-05-2011, 12:40
Smacznego
Andrew - 29-05-2011, 12:57
Dziękuję, zjedzone już
Jaro1974 - 29-05-2011, 12:59
A ja zaraz będę jadł. A tak w ogóle to słońce wyjrzało zza chmur.
radek79 - 29-05-2011, 13:02
powitać ja właśnie wruciłem z obiadu u teściowej
Andrew - 29-05-2011, 13:04
| Jaro1974 napisał/a: | | A ja zaraz będę jadł. | Smacznego
| radek79 napisał/a: | ja właśnie wruciłem z obiadu u teściowej | Smakowało?
Jaro1974 - 29-05-2011, 13:33
Dziękuję. Zjedzone. No i pogoda się robi
radek79 - 29-05-2011, 13:33
smakowało na teściową to nie mam co narzekać
Jaro1974 - 29-05-2011, 13:36
No nie wszystkie są niedobre. Moja w tamtym tygodniu pilnowała mnie żebym nie umarł jak się zresetowałem
Andrew - 29-05-2011, 13:36
U mnie coś też się rozjaśnia...
O 15 poświęcenie pól mamy
[ Dodano: 29-05-2011, 13:37 ]
| Jaro1974 napisał/a: | Moja w tamtym tygodniu pilnowała mnie żebym nie umarł jak się zresetowałem | To masz dobrze
radek79 - 29-05-2011, 13:42
| andrew84 napisał/a: | Jaro1974 napisał/a:
Moja w tamtym tygodniu pilnowała mnie żebym nie umarł jak się zresetowałem
To masz dobrze |
podała szklankę wody , czy poszła do sklepu po piwo
Jaro1974 - 29-05-2011, 13:48
Nie wiem bo spałem a jak się na chwilę przebudziłem to siedziała. Więc poszedłem dalej spać
Andrew - 29-05-2011, 13:48
To musiałeś dobrze w piecu podkładać
Jaro1974 - 29-05-2011, 13:50
No. Nie pamiętam jak do domu wróciłem Wstałem dopiero na drugi dzień o 7.30
Andrew - 29-05-2011, 13:52
A ja wczoraj o 11 po piątkowej imprezie
|
|
|