To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 29-05-2011, 12:38

Jasne, że tak. Idę coś wszamać :wink:
Jaro1974 - 29-05-2011, 12:40

Smacznego :wink:
Andrew - 29-05-2011, 12:57

Dziękuję, zjedzone już :wink:
Jaro1974 - 29-05-2011, 12:59

A ja zaraz będę jadł. A tak w ogóle to słońce wyjrzało zza chmur.
radek79 - 29-05-2011, 13:02

powitać ja właśnie wruciłem z obiadu u teściowej :mrgreen:
Andrew - 29-05-2011, 13:04

Jaro1974 napisał/a:
A ja zaraz będę jadł.
Smacznego :wink:
radek79 napisał/a:
ja właśnie wruciłem z obiadu u teściowej :mrgreen:
Smakowało?
Jaro1974 - 29-05-2011, 13:33

Dziękuję. Zjedzone. No i pogoda się robi :mrgreen:
radek79 - 29-05-2011, 13:33

smakowało na teściową to nie mam co narzekać
Jaro1974 - 29-05-2011, 13:36

No nie wszystkie są niedobre. Moja w tamtym tygodniu pilnowała mnie żebym nie umarł jak się zresetowałem :twisted:
Andrew - 29-05-2011, 13:36

U mnie coś też się rozjaśnia...
O 15 poświęcenie pól mamy :wink:

[ Dodano: 29-05-2011, 13:37 ]
Jaro1974 napisał/a:
Moja w tamtym tygodniu pilnowała mnie żebym nie umarł jak się zresetowałem :twisted:
To masz dobrze :mrgreen:
radek79 - 29-05-2011, 13:42

andrew84 napisał/a:
Jaro1974 napisał/a:
Moja w tamtym tygodniu pilnowała mnie żebym nie umarł jak się zresetowałem :twisted:
To masz dobrze :mrgreen:

podała szklankę wody , czy poszła do sklepu po piwo :D

Jaro1974 - 29-05-2011, 13:48

Nie wiem bo spałem a jak się na chwilę przebudziłem to siedziała. Więc poszedłem dalej spać :twisted:
Andrew - 29-05-2011, 13:48

To musiałeś dobrze w piecu podkładać :mrgreen:
Jaro1974 - 29-05-2011, 13:50

No. Nie pamiętam jak do domu wróciłem :mrgreen: Wstałem dopiero na drugi dzień o 7.30 :twisted:
Andrew - 29-05-2011, 13:52

A ja wczoraj o 11 po piątkowej imprezie :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group