To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 29-05-2011, 13:53

Tylko że ja prawdopodobnie wróciłem o 18 do domu :mrgreen:
Andrew - 29-05-2011, 13:54

Hehe, to długo spałeś :mrgreen:
Jaro1974 - 29-05-2011, 13:55

Sam sobie się dziwię :mrgreen:

[ Dodano: 29-05-2011, 13:56 ]
http://www.poboczem.pl/fo...iSort,1,iTime,3

radek79 - 29-05-2011, 13:56

może sprawdzała czy pawulon działa :mrgreen:
Andrew - 29-05-2011, 13:56

A dyńka jak wstałeś nie bolała, bo mnie wczoraj trochę, ale wstałem i od razu do ciężkiej pracy się wziąłem, bo wiadomo "na kaca najlepsza ciężka praca" :mrgreen:
Jaro1974 - 29-05-2011, 13:58

http://www.poboczem.pl/fo...iTime,3,iSort,1
Jaką ma piękną ramkę na tablicę :mrgreen: Ja bym na taki pomysł nie wpadł :mrgreen:

Andrew - 29-05-2011, 13:58

Jaro1974 napisał/a:
Dodano: 29-05-2011, 13:56 ]
http://www.poboczem.pl/fo...iSort,1,iTime,3
:mrgreen: :mrgreen:
Jaro1974 - 29-05-2011, 13:58

Dyńka cała i nie bolała na szczęście :mrgreen:

[ Dodano: 29-05-2011, 13:59 ]
Vectrolot :mrgreen:
http://www.poboczem.pl/fo...iTime,3,iSort,1

radek79 - 29-05-2011, 14:01

Jaro1974 napisał/a:
Dyńka cała i nie bolała na szczęście :mrgreen:

[ Dodano: 29-05-2011, 13:59 ]
Vectrolot :mrgreen:
http://www.poboczem.pl/fo...iTime,3,iSort,1

może kaca przespałeś

[ Dodano: 29-05-2011, 14:01 ]
andrew84 napisał/a:
A dyńka jak wstałeś nie bolała, bo mnie wczoraj trochę, ale wstałem i od razu do ciężkiej pracy się wziąłem, bo wiadomo "na kaca najlepsza ciężka praca" :mrgreen:

albo teściowa obok

Jaro1974 - 29-05-2011, 14:02

Też tak myślę. A w Piotrkowie Trybunalskim pojawiły się kangury:http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,307276,iTime,3,iSort,1
Andrew - 29-05-2011, 14:09

Mają ludzie fantazję z tym tuningiem :mrgreen:
Jaro1974 - 29-05-2011, 14:11

Fantazja to ich drugie imię :twisted:
Andrew - 29-05-2011, 14:12

Przeglądam właśnie zdjęcia na tej stronce :wink:
radek79 - 29-05-2011, 14:13

muszę poszukać mam fajną stronkę z rosyjskim tuningiem
Jaro1974 - 29-05-2011, 14:13

I ja to robię ale stwierdzam że jednak wyjdę sobie na spacer bo jak na to patrzę to mi konstrukcja pada :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group