Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 29-05-2011, 13:53
Tylko że ja prawdopodobnie wróciłem o 18 do domu
Andrew - 29-05-2011, 13:54
Hehe, to długo spałeś
Jaro1974 - 29-05-2011, 13:55
Sam sobie się dziwię
[ Dodano: 29-05-2011, 13:56 ]
http://www.poboczem.pl/fo...iSort,1,iTime,3
radek79 - 29-05-2011, 13:56
może sprawdzała czy pawulon działa
Andrew - 29-05-2011, 13:56
A dyńka jak wstałeś nie bolała, bo mnie wczoraj trochę, ale wstałem i od razu do ciężkiej pracy się wziąłem, bo wiadomo "na kaca najlepsza ciężka praca"
Jaro1974 - 29-05-2011, 13:58
http://www.poboczem.pl/fo...iTime,3,iSort,1
Jaką ma piękną ramkę na tablicę Ja bym na taki pomysł nie wpadł
Andrew - 29-05-2011, 13:58
Jaro1974 - 29-05-2011, 13:58
Dyńka cała i nie bolała na szczęście
[ Dodano: 29-05-2011, 13:59 ]
Vectrolot
http://www.poboczem.pl/fo...iTime,3,iSort,1
radek79 - 29-05-2011, 14:01
może kaca przespałeś
[ Dodano: 29-05-2011, 14:01 ]
| andrew84 napisał/a: | A dyńka jak wstałeś nie bolała, bo mnie wczoraj trochę, ale wstałem i od razu do ciężkiej pracy się wziąłem, bo wiadomo "na kaca najlepsza ciężka praca" |
albo teściowa obok
Jaro1974 - 29-05-2011, 14:02
Też tak myślę. A w Piotrkowie Trybunalskim pojawiły się kangury:http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,307276,iTime,3,iSort,1
Andrew - 29-05-2011, 14:09
Mają ludzie fantazję z tym tuningiem
Jaro1974 - 29-05-2011, 14:11
Fantazja to ich drugie imię
Andrew - 29-05-2011, 14:12
Przeglądam właśnie zdjęcia na tej stronce
radek79 - 29-05-2011, 14:13
muszę poszukać mam fajną stronkę z rosyjskim tuningiem
Jaro1974 - 29-05-2011, 14:13
I ja to robię ale stwierdzam że jednak wyjdę sobie na spacer bo jak na to patrzę to mi konstrukcja pada
|
|
|