To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 29-05-2011, 14:14

Ja też niebawem znikam na parę godzin :wink:
Seichan - 29-05-2011, 18:56

Wróciliśmy ;)
Andrzej - pisałam Ci gdzie będziemy. Pewnie wyleciało z pamięci ;)
Lansik z pomarańczowymi felgami, zimy łokieć i umcyk umcyk :badgrin: Chyba nie sądziliście, że pomarańczowe felgi mam dlatego, że chcę się lansować :roll: :evil: :evil: :evil:
Trzeba przełamywać schematy :mrgreen: Obalajmy mury i te sprawy :mrgreen:

tomasek - 29-05-2011, 19:05

Maniacy pytanie za 100 punktów :P
kto pamięta jakie są żarówki w galu w światłach tzw długich,H1 czy H3 :oops:
Chcę zamówić soczewy a nie chce mi się iść i sprawdzić :wink:

[ Dodano: 29-05-2011, 19:06 ]
wydaje mi się że H1ale nie jestem pewny :mrgreen:

Jaro1974 - 29-05-2011, 19:07

I ja wróciłem ze spacerku z dziećmi. Ciepło się zrobiło więc można się relaklsować :mrgreen:
_Slawek_ - 29-05-2011, 19:12

tomasek6 napisał/a:
Maniacy pytanie za 100 punktów :P
kto pamięta jakie są żarówki w galu w światłach tzw długich,H1 czy H3 :oops:
Chcę zamówić soczewy a nie chce mi się iść i sprawdzić :wink:

[ Dodano: 29-05-2011, 19:06 ]
wydaje mi się że H1ale nie jestem pewny :mrgreen:


H1 na 100% ale w E3.. w EA.. jeszcze ;) nie wiem

[ Dodano: 29-05-2011, 19:15 ]
Już wiem :)
Również H1 :D

Jakie żarówki

Jaro1974 - 29-05-2011, 19:22

http://www.poboczem.pl/fo...iTime,3,iSort,1
tomasek - 29-05-2011, 19:23

Dzięki Sławciu,punkcik dla ciebie :mrgreen:
Mogę spokojnie zamówić soczewki 8)

[ Dodano: 29-05-2011, 19:43 ]
i zamówione takie http://allegro.pl/soczewk...1611454568.html i do tego ringi ccfl jako pozycja i będzie git :wink:

radek79 - 29-05-2011, 21:17

potwierdzam h1 , tomek to jak zrobisz lampy to ja od ciebie je od kupię ,bo kompletnie nie mam czasu żeby pójść w twoje ślady
Jaro1974 - 29-05-2011, 21:29

http://www.poboczem.pl/fo...iTime,3,iSort,1
radek79 - 29-05-2011, 21:41

musi długo stać
Jaro1974 - 29-05-2011, 21:47

Może właściciel o nim zapomniał :mrgreen:
radek79 - 29-05-2011, 21:55

albo zapomniał gdzie postawił
Jaro1974 - 29-05-2011, 22:12

Też tak może być :D
radek79 - 29-05-2011, 22:17

ja idę spać do jutra
Andrew - 29-05-2011, 22:27

Seichan napisał/a:
Andrzej - pisałam Ci gdzie będziemy. Pewnie wyleciało z pamięci ;)
Tak myślałem, że we Fromplu :)
Mogliśmy z M. podjechać :wink:

[ Dodano: 29-05-2011, 22:48 ]
Ale cisza.
Seichan napisał/a:
Lansik z pomarańczowymi felgami, zimy łokieć i umcyk umcyk :badgrin: Chyba nie sądziliście, że pomarańczowe felgi mam dlatego, że chcę się lansować :roll: :evil: :evil: :evil:
Ja tylko żartowałem, przecież wiesz :wink:

Nic trzeba się zmywać spać.

Dobranoc :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group