Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 29-05-2011, 14:14
Ja też niebawem znikam na parę godzin
Seichan - 29-05-2011, 18:56
Wróciliśmy
Andrzej - pisałam Ci gdzie będziemy. Pewnie wyleciało z pamięci
Lansik z pomarańczowymi felgami, zimy łokieć i umcyk umcyk Chyba nie sądziliście, że pomarańczowe felgi mam dlatego, że chcę się lansować
Trzeba przełamywać schematy Obalajmy mury i te sprawy
tomasek - 29-05-2011, 19:05
Maniacy pytanie za 100 punktów
kto pamięta jakie są żarówki w galu w światłach tzw długich,H1 czy H3
Chcę zamówić soczewy a nie chce mi się iść i sprawdzić
[ Dodano: 29-05-2011, 19:06 ]
wydaje mi się że H1ale nie jestem pewny
Jaro1974 - 29-05-2011, 19:07
I ja wróciłem ze spacerku z dziećmi. Ciepło się zrobiło więc można się relaklsować
_Slawek_ - 29-05-2011, 19:12
| tomasek6 napisał/a: | Maniacy pytanie za 100 punktów
kto pamięta jakie są żarówki w galu w światłach tzw długich,H1 czy H3
Chcę zamówić soczewy a nie chce mi się iść i sprawdzić
[ Dodano: 29-05-2011, 19:06 ]
wydaje mi się że H1ale nie jestem pewny |
H1 na 100% ale w E3.. w EA.. jeszcze nie wiem
[ Dodano: 29-05-2011, 19:15 ]
Już wiem
Również H1
Jakie żarówki
Jaro1974 - 29-05-2011, 19:22
http://www.poboczem.pl/fo...iTime,3,iSort,1
tomasek - 29-05-2011, 19:23
Dzięki Sławciu,punkcik dla ciebie
Mogę spokojnie zamówić soczewki
[ Dodano: 29-05-2011, 19:43 ]
i zamówione takie http://allegro.pl/soczewk...1611454568.html i do tego ringi ccfl jako pozycja i będzie git
radek79 - 29-05-2011, 21:17
potwierdzam h1 , tomek to jak zrobisz lampy to ja od ciebie je od kupię ,bo kompletnie nie mam czasu żeby pójść w twoje ślady
Jaro1974 - 29-05-2011, 21:29
http://www.poboczem.pl/fo...iTime,3,iSort,1
radek79 - 29-05-2011, 21:41
musi długo stać
Jaro1974 - 29-05-2011, 21:47
Może właściciel o nim zapomniał
radek79 - 29-05-2011, 21:55
albo zapomniał gdzie postawił
Jaro1974 - 29-05-2011, 22:12
Też tak może być
radek79 - 29-05-2011, 22:17
ja idę spać do jutra
Andrew - 29-05-2011, 22:27
| Seichan napisał/a: | Andrzej - pisałam Ci gdzie będziemy. Pewnie wyleciało z pamięci | Tak myślałem, że we Fromplu
Mogliśmy z M. podjechać
[ Dodano: 29-05-2011, 22:48 ]
Ale cisza.
| Seichan napisał/a: | Lansik z pomarańczowymi felgami, zimy łokieć i umcyk umcyk Chyba nie sądziliście, że pomarańczowe felgi mam dlatego, że chcę się lansować | Ja tylko żartowałem, przecież wiesz
Nic trzeba się zmywać spać.
Dobranoc
|
|
|