To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 29-05-2011, 23:16

I ja zmykam.Dobranoc :wink:
radek79 - 30-05-2011, 06:28

powitać w poniedziałkowy poranek i znowu cały tydzień do roboty
Andrew - 30-05-2011, 07:47

Cześć :wink:
patriotazz - 30-05-2011, 15:29

Dzięki za życzonka:D a tak wogóle to powitać MM:D
Mario - 30-05-2011, 18:03

Dzień dobry ;)
tomasek - 30-05-2011, 18:31

Cześć MM
Coś tu strasznie cicho dzisiaj,chyba wszyscy zapracowani :shock:

radek79 - 30-05-2011, 21:07

powitać ja już po robocie
Andrew - 30-05-2011, 22:00

Ależ tu cisza :roll:
Jaro1974 - 30-05-2011, 22:03

O ja cię kręcę jaki tu spokój dziś :mrgreen: Dobry wieczór wszystkim.Byłem dziś u laryngologa i usłyszałem werdykt. :mrgreen:
Andrew - 30-05-2011, 22:04

I co usłyszałeś?
radek79 - 30-05-2011, 22:05

andrzej widzę że znowu zmieniłeś zdjęcie pod podpisem
Jaro1974 - 30-05-2011, 22:09

Dziesięć zastrzyków domięśniowych antybiotyku zwanego zinacef a po tym tabletki zinnacaf czy jakoś tak no i krople do nosa i ibuprom i jakiś lek osłonowy na antybiotyk.Oraz - i to jest najlepsze - 9 dni zwolnienia :twisted:
radek79 - 30-05-2011, 22:11

no to jaro będziesz jak nowy :mrgreen:

[ Dodano: 30-05-2011, 22:13 ]
uciekam na mnie pora ,jutro od rana w LUBLINIE

Jaro1974 - 30-05-2011, 22:14

Tuning pierwsza klasa :twisted:
Andrew - 30-05-2011, 22:17

Cytat:
andrzej widzę że znowu zmieniłeś zdjęcie pod podpisem
Zmieniłem i znów zmieniłem :mrgreen:
Cytat:
Tuning pierwsza klasa :twisted:
Zgrywus :evil:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group