Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 29-05-2011, 23:16
I ja zmykam.Dobranoc
radek79 - 30-05-2011, 06:28
powitać w poniedziałkowy poranek i znowu cały tydzień do roboty
Andrew - 30-05-2011, 07:47
Cześć
patriotazz - 30-05-2011, 15:29
Dzięki za życzonka:D a tak wogóle to powitać MM:D
Mario - 30-05-2011, 18:03
Dzień dobry
tomasek - 30-05-2011, 18:31
Cześć MM
Coś tu strasznie cicho dzisiaj,chyba wszyscy zapracowani
radek79 - 30-05-2011, 21:07
powitać ja już po robocie
Andrew - 30-05-2011, 22:00
Ależ tu cisza
Jaro1974 - 30-05-2011, 22:03
O ja cię kręcę jaki tu spokój dziś Dobry wieczór wszystkim.Byłem dziś u laryngologa i usłyszałem werdykt.
Andrew - 30-05-2011, 22:04
I co usłyszałeś?
radek79 - 30-05-2011, 22:05
andrzej widzę że znowu zmieniłeś zdjęcie pod podpisem
Jaro1974 - 30-05-2011, 22:09
Dziesięć zastrzyków domięśniowych antybiotyku zwanego zinacef a po tym tabletki zinnacaf czy jakoś tak no i krople do nosa i ibuprom i jakiś lek osłonowy na antybiotyk.Oraz - i to jest najlepsze - 9 dni zwolnienia
radek79 - 30-05-2011, 22:11
no to jaro będziesz jak nowy
[ Dodano: 30-05-2011, 22:13 ]
uciekam na mnie pora ,jutro od rana w LUBLINIE
Jaro1974 - 30-05-2011, 22:14
Tuning pierwsza klasa
Andrew - 30-05-2011, 22:17
| Cytat: | | andrzej widzę że znowu zmieniłeś zdjęcie pod podpisem | Zmieniłem i znów zmieniłem
| Cytat: | Tuning pierwsza klasa | Zgrywus
|
|
|