To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 30-05-2011, 22:17

A ja jutro Mińsk Mazowiecki odwiedzam służbowo :mrgreen:

[ Dodano: 30-05-2011, 22:19 ]
Andrzej ale ja o sobie pisałem :mrgreen: Dziesięć dni bez perły toż to odwyk :twisted:

Andrew - 30-05-2011, 22:22

Nie zaczaiłem :oops: , ja zaraz sobie Leżajska niepasteryzowanego przyniosę, bo żonka kupiła :wink:
Jaro1974 - 30-05-2011, 22:24

O proszę jak się koledze powodzi :mrgreen: A ten trzeci pojazd to co to jest? Bo jakoś mi to pod space stara podchodzi :mrgreen:
Andrew - 30-05-2011, 22:26

Space Star DID :twisted:
Jaro1974 - 30-05-2011, 22:28

Czyli moje oko mnie nie zawiodło :twisted: Powiem ci że pasuje tu do tej twojej dwójki :mrgreen:
Andrew - 30-05-2011, 22:30

Auto brata jednego dnia kupiliśmy ja Gala on SS :mrgreen:
Seichan - 30-05-2011, 22:33

Dzień dobry wieczór ;)
Jaro1974 - 30-05-2011, 22:34

Cześć Renato :wink:
matunio20 - 30-05-2011, 22:36

A bry, bry :p ja się pojawiam i znikam, manka :p
Andrew - 30-05-2011, 22:36

Cześć Renato :wink:

[ Dodano: 30-05-2011, 22:40 ]
Nasza stajenka :wink:

Seichan - 30-05-2011, 22:42

Jarku, będziesz faktycznie jak nowo narodzony. Ino zastrzyki będą bolesne :roll: Jasiek miał zinacef, do tej pory boi się przyznać, jak go gardło boli. Oli z kolei na zinacef jest uczulona.

Oprócz nauki dołożyłam sobie nowy obowiązek. Z konieczności adoptowałam 2 małych (ok. 1-miesięcznych) kociaków, bo kocica odeszła do krainy wiecznych łowów. I jak z małymi dziećmi - trzeba karmić, poić, wyprowadzać na spacer :mrgreen:

Poza tym dziś byłam z młodymi na kinder balu. Chyba jestem tak samo zmęczona jak i one :badgrin:

Jaro1974 - 30-05-2011, 22:50

Seichan napisał/a:
Jarku, będziesz faktycznie jak nowo narodzony. Ino zastrzyki będą bolesne :roll:
Wolę zastrzyki niż "remont główny" nosa w szpitalu :mrgreen: A ból musi być toż to wpisane w mój zawód :twisted:
Seichan - 30-05-2011, 22:53

Hehehe, idąc tym tropem, w Twój zawód wpisany jest masochizm, a w mój? Sadyzm? :twisted: Joke ;)

Pora na dobranoc, Misiaki. Zatem życząc stosunkowo udanej nocy, zawijam do łóżeczka :mrgreen:

Andrew - 30-05-2011, 22:54

Też spadam, dobranoc :wink:
Jaro1974 - 30-05-2011, 22:54

Seichan napisał/a:
Pora na dobranoc, Misiaki. Zatem życząc stosunkowo udanej nocy, zawijam do łóżeczka :mrgreen:

Nawzajem i ja uciekam :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group