Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 31-05-2011, 07:43
Cześć. Pierwszy dziś
winnipool - 31-05-2011, 12:29
Jakoś pustki dzisiaj. U mnie wolniejsza chwila w pracy więc się pojawiłem.
Andrew - 31-05-2011, 12:39
Szok normalnie jak w lubelskim pustki
winnipool - 31-05-2011, 12:53
Ano szok. Też sie bardzo zdziwiłem jak zajrzałem.
Andrew - 31-05-2011, 12:56
Ale za to ja byłem dziś pierwszy
winnipool - 31-05-2011, 13:00
No nie da się ukryć.
Andrew - 31-05-2011, 13:07
Gorąco nic mi się nie chce
winnipool - 31-05-2011, 13:16
No u mnie też gorąco, ale na szczęście klima w pokoju bo nie dałoby rady wytrzymać.
Andrew - 31-05-2011, 13:17
Widzisz u Ciebie klima a u mnie 30 stopni w pokoju
winnipool - 31-05-2011, 13:20
To współczuję. W takich warunkach to nic dziwnego, że nic Ci się nie chce.
matunio20 - 31-05-2011, 14:38
hej... u mnie z 30 stopni w klasie było...... na muzyce ostatniej to nauczyciel zszedł z nami na korytarz bo tam było chłodniej.
Andrew - 31-05-2011, 14:41
Kurde chyba jeszcze cieplej teraz jest
[ Dodano: 31-05-2011, 15:26 ]
Jeszcze 15 min. do końca nareszcie
radek79 - 31-05-2011, 15:28
powitać w końcu wolne
Mario - 31-05-2011, 16:28
Dzień dobry
Jaro1974 - 31-05-2011, 16:48
Dzień dobbry. Panowie co to jest trzydzieści stopni w pokoju. Proponuję przejażdżkę pojazdem produkcji radzieckiej marki Ural. Tam jest co najmniej pięćdziesiąt stopni od słońca i dodatkowo napływ gorącego powietrza z silnika poprzez szpary w podłodze Właśnie wróciłem z takiej przejażdżki z Mińska Mazowieckiego do Dęblina. To jest dopiero hardcore
|
|
|