To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 31-05-2011, 07:43

Cześć. Pierwszy dziś :mrgreen:
winnipool - 31-05-2011, 12:29

Jakoś pustki dzisiaj. U mnie wolniejsza chwila w pracy więc się pojawiłem.
Andrew - 31-05-2011, 12:39

Szok normalnie jak w lubelskim pustki :shock:
winnipool - 31-05-2011, 12:53

Ano szok. Też sie bardzo zdziwiłem jak zajrzałem.
Andrew - 31-05-2011, 12:56

Ale za to ja byłem dziś pierwszy :mrgreen:
winnipool - 31-05-2011, 13:00

No nie da się ukryć.
Andrew - 31-05-2011, 13:07

Gorąco nic mi się nie chce :evil:
winnipool - 31-05-2011, 13:16

No u mnie też gorąco, ale na szczęście klima w pokoju bo nie dałoby rady wytrzymać.
Andrew - 31-05-2011, 13:17

Widzisz u Ciebie klima a u mnie 30 stopni w pokoju :(
winnipool - 31-05-2011, 13:20

To współczuję. W takich warunkach to nic dziwnego, że nic Ci się nie chce.
matunio20 - 31-05-2011, 14:38

hej... u mnie z 30 stopni w klasie było...... na muzyce ostatniej to nauczyciel zszedł z nami na korytarz bo tam było chłodniej.
Andrew - 31-05-2011, 14:41

Kurde chyba jeszcze cieplej teraz jest :evil:

[ Dodano: 31-05-2011, 15:26 ]
Jeszcze 15 min. do końca nareszcie :mrgreen:

radek79 - 31-05-2011, 15:28

powitać w końcu wolne
Mario - 31-05-2011, 16:28

Dzień dobry :)
Jaro1974 - 31-05-2011, 16:48

Dzień dobbry. Panowie co to jest trzydzieści stopni w pokoju. Proponuję przejażdżkę pojazdem produkcji radzieckiej marki Ural. Tam jest co najmniej pięćdziesiąt stopni od słońca i dodatkowo napływ gorącego powietrza z silnika poprzez szpary w podłodze :twisted: Właśnie wróciłem z takiej przejażdżki z Mińska Mazowieckiego do Dęblina. To jest dopiero hardcore :twisted: :mrgreen: :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group