To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Krejzi - 31-05-2011, 17:26

powiedzcie mi gdzie najlepiej w lublinie oddac wahacze do regeneracji i jakie są przyblizone koszta ? :D
tomasek - 31-05-2011, 19:03

Cześć maniacy :mrgreen:
Odebrałem soczewki do misia i będzie co robić,i oglądałem Gala dla jednego maniaka i nawet niezła sztuka :wink:

Mario - 31-05-2011, 19:14

A co to za soczewki ? :)
tomasek - 31-05-2011, 19:29

Przerabiam światełka w misiu,i teraz przyszła kolej na światła długie H1 :wink:

[ Dodano: 31-05-2011, 19:31 ]
A ty u siebie albo wymień te żarówki albo zamontuj soczewy bo dajesz po oczach :P

Soner - 31-05-2011, 19:36

tomasek6 napisał/a:
oglądałem Gala dla jednego maniaka i nawet niezła sztuka
a jaki to? jakieś namiary gdzie?
tomasek - 31-05-2011, 19:39

Oglądałem w LU na Czechowie,Gal EA Kombi,niebieski 2,5v6 :wink:
Gościo ma być w czwartek po niego i zabrać chyba :mrgreen:

Soner - 31-05-2011, 19:49

No to tylko życzyć chętnemu udanego zakupu. A ja dzisiaj racze się niepasteryzowaną. Kto dołącza się? :drinkers:
bastek - 31-05-2011, 19:50

a ja z przyjemnością siedziałem na sali operacyjnej i zszywałem powieki po grabiach. tam jest klimaaaaa... cerowałe długo, dokładnie, elegancko - nawet na modela by się nadawał, jak się wygoi. a dyr zakupiła nam wodę mineralną :)
Mario - 31-05-2011, 20:07

tomasek6 napisał/a:
A ty u siebie albo wymień te żarówki albo zamontuj soczewy bo dajesz po oczach :P

:oops:
Wszystko powoli się zrobi tak jak powinno być...to jest na razie pozostałość po poprzedniej właścicielce, która zamontowała sobie ksenony :roll:
Tyle dobrze, że dość niska temperatura i nie są jakieś fioletowe...

Trzeba będzie coś wymyślić...jakoś nie mam pomysłów co tu będzie najlepsze...
Ale obawiam się przy montażu tych ksenonów powiercili klosze.

[ Dodano: 31-05-2011, 20:08 ]
A tak zapytam skąd soczewki zamawiałeś ? :biggrin:

Seichan - 31-05-2011, 20:13

Dzień dobry ;)
Andrew - 31-05-2011, 20:17

Hej!
Obczajcie: http://www.echodnia.eu/ap...Params=Itemnr=5

radek79 - 31-05-2011, 21:07

Krejzi napisał/a:
powiedzcie mi gdzie najlepiej w lublinie oddac wahacze do regeneracji i jakie są przyblizone koszta ? :D

słyszałem że w Ciecieżynie regenerują , może nie najtaniej ale dobrze

tomasek - 31-05-2011, 21:08

Szok :shock:
Mam nadzieje że to nikt od nas :(
Mario ja soczewy kupuję od gościa AUTOJUR1 ,tanie i dobre :wink:

radek79 - 31-05-2011, 21:10

tomasek6 napisał/a:
Cześć maniacy :mrgreen:
Odebrałem soczewki do misia i będzie co robić,i oglądałem Gala dla jednego maniaka i nawet niezła sztuka :wink:

to ci się nudzi ,chętnie obejrzę na najbliższym spocie

Andrew - 31-05-2011, 21:14

Kurde się dziś zmęczyłem :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group