Lubelskie - Lubelskie OT
Krejzi - 31-05-2011, 17:26
powiedzcie mi gdzie najlepiej w lublinie oddac wahacze do regeneracji i jakie są przyblizone koszta ?
tomasek - 31-05-2011, 19:03
Cześć maniacy
Odebrałem soczewki do misia i będzie co robić,i oglądałem Gala dla jednego maniaka i nawet niezła sztuka
Mario - 31-05-2011, 19:14
A co to za soczewki ?
tomasek - 31-05-2011, 19:29
Przerabiam światełka w misiu,i teraz przyszła kolej na światła długie H1
[ Dodano: 31-05-2011, 19:31 ]
A ty u siebie albo wymień te żarówki albo zamontuj soczewy bo dajesz po oczach
Soner - 31-05-2011, 19:36
| tomasek6 napisał/a: | | oglądałem Gala dla jednego maniaka i nawet niezła sztuka | a jaki to? jakieś namiary gdzie?
tomasek - 31-05-2011, 19:39
Oglądałem w LU na Czechowie,Gal EA Kombi,niebieski 2,5v6
Gościo ma być w czwartek po niego i zabrać chyba
Soner - 31-05-2011, 19:49
No to tylko życzyć chętnemu udanego zakupu. A ja dzisiaj racze się niepasteryzowaną. Kto dołącza się?
bastek - 31-05-2011, 19:50
a ja z przyjemnością siedziałem na sali operacyjnej i zszywałem powieki po grabiach. tam jest klimaaaaa... cerowałe długo, dokładnie, elegancko - nawet na modela by się nadawał, jak się wygoi. a dyr zakupiła nam wodę mineralną
Mario - 31-05-2011, 20:07
| tomasek6 napisał/a: | A ty u siebie albo wymień te żarówki albo zamontuj soczewy bo dajesz po oczach |
Wszystko powoli się zrobi tak jak powinno być...to jest na razie pozostałość po poprzedniej właścicielce, która zamontowała sobie ksenony
Tyle dobrze, że dość niska temperatura i nie są jakieś fioletowe...
Trzeba będzie coś wymyślić...jakoś nie mam pomysłów co tu będzie najlepsze...
Ale obawiam się przy montażu tych ksenonów powiercili klosze.
[ Dodano: 31-05-2011, 20:08 ]
A tak zapytam skąd soczewki zamawiałeś ?
Seichan - 31-05-2011, 20:13
Dzień dobry
Andrew - 31-05-2011, 20:17
Hej!
Obczajcie: http://www.echodnia.eu/ap...Params=Itemnr=5
radek79 - 31-05-2011, 21:07
| Krejzi napisał/a: | powiedzcie mi gdzie najlepiej w lublinie oddac wahacze do regeneracji i jakie są przyblizone koszta ? |
słyszałem że w Ciecieżynie regenerują , może nie najtaniej ale dobrze
tomasek - 31-05-2011, 21:08
Szok
Mam nadzieje że to nikt od nas
Mario ja soczewy kupuję od gościa AUTOJUR1 ,tanie i dobre
radek79 - 31-05-2011, 21:10
| tomasek6 napisał/a: | Cześć maniacy
Odebrałem soczewki do misia i będzie co robić,i oglądałem Gala dla jednego maniaka i nawet niezła sztuka |
to ci się nudzi ,chętnie obejrzę na najbliższym spocie
Andrew - 31-05-2011, 21:14
Kurde się dziś zmęczyłem
|
|
|