Lubelskie - Lubelskie OT X
radek79 - 24-10-2014, 21:39
dobry z wieczora ja dopiero uporałem się po wczorajszej awarii centralnego,pękła rura
Jaro1974 - 24-10-2014, 21:47
Radku to nie dobra nowina.
inq - 24-10-2014, 21:49
Panowie jako, że mózg się lasuje to idę spać. Pilnujcie dobytku.
Dobranoc
Jaro1974 - 24-10-2014, 21:56
Na razie. Ja tu jeszcze trochę pobędę
bastek - 24-10-2014, 21:58
sprzątnięte. dobrze, że za ciepłota do skrzynek powkładałem, teraz tylko 11 skrzynek do przeniesiania było
dobranoc
radek79 - 24-10-2014, 22:18
| Jaro1974 napisał/a: | | Radku to nie dobra nowina. |
dobra na tyle że pękła w garażu więc wiele nie zalało,gorsza na tyle że to chyba początek
Jaro1974 - 24-10-2014, 22:29
No faktycznie. Może nie będzie tak źle z rurkami
[ Dodano: 24-10-2014, 22:44 ]
Dobranoc
Seichan - 24-10-2014, 23:35
Dobranoc
Bizi78 - 25-10-2014, 06:36
Dobry .
bastek - 25-10-2014, 07:22
bry
mjsystem - 25-10-2014, 08:56
od rana Dzień dobry
inq - 25-10-2014, 08:57
Dzień dobry...
Jeszce kawka i do roboty Plany ambitne, ale połowa pewnie się nie uda
Seichan - 25-10-2014, 11:18
Dzień dobry
radek79 - 25-10-2014, 11:27
| inq napisał/a: | | Jeszce kawka i do roboty Plany ambitne, ale połowa pewnie się nie uda |
a ja dzisiaj mam w planach nic nie robienie
grzesiopol - 25-10-2014, 15:08
Dzień dobry
Wyjazd odłożony na jutro. Trzeba będzie w domciu siedzieć
|
|
|