Off Topic - Grosz do grosza...
McDoune - 14-02-2007, 09:08
599,60
igi - 14-02-2007, 09:20
599,70
Anonymous - 14-02-2007, 09:44
599,80
Cezar - 14-02-2007, 10:09
599,9o
6oo,oo
Anonymous - 14-02-2007, 10:38
600,10
Anonymous - 14-02-2007, 10:46
600,20
Anonymous - 14-02-2007, 11:51
600,30
Marcin-Krak - 14-02-2007, 12:18
600,40
Anonymous - 14-02-2007, 13:04
600,50
Anonymous - 14-02-2007, 14:31
601,00
Cezar - 14-02-2007, 14:55
Meteo, mial 600,50
a yossarian1983, 601,00
To albo blad w dodawaniu , albo zle wspiane
Anonymous - 14-02-2007, 16:35
| Cytat: | | a yossarian1983, 601,00 | , lecimy dalej 601,20
Maciek - 14-02-2007, 22:13
Pro¶ba do moda o sprostowanie i poprawkę
601,30
601,40
Cezar - 15-02-2007, 02:44
No to moze ja sprostuje i ustawie na odpowiedni tor dodawania
Grosze dodane przez yossarian1983 policze jako jednorazowe dodanie - 600,60. Reszta bedzie normalnie, czyli Dager dodaje raz - 600,70, a Maciek x2 - 600,80 i 600,90.
Teraz ja dodaje od siebie i jest:
6o1,oo
Lecimy dalej
jawlo - 15-02-2007, 06:24
601,10zł
|
|
|