To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - Grosz do grosza...

McDoune - 14-02-2007, 09:08

599,60
igi - 14-02-2007, 09:20

599,70
Anonymous - 14-02-2007, 09:44

599,80
Cezar - 14-02-2007, 10:09

599,9o

6oo,oo :biggrin:

Anonymous - 14-02-2007, 10:38

600,10
Anonymous - 14-02-2007, 10:46

600,20
Anonymous - 14-02-2007, 11:51

600,30
Marcin-Krak - 14-02-2007, 12:18

600,40
Anonymous - 14-02-2007, 13:04

600,50
Anonymous - 14-02-2007, 14:31

601,00
Cezar - 14-02-2007, 14:55

Meteo, mial 600,50

a yossarian1983, 601,00

To albo blad w dodawaniu :P , albo zle wspiane :|

Anonymous - 14-02-2007, 16:35

Cytat:
a yossarian1983, 601,00
, lecimy dalej :badgrin: 601,20
Maciek - 14-02-2007, 22:13

Pro¶ba do moda o sprostowanie i poprawkę
601,30
601,40

Cezar - 15-02-2007, 02:44

No to moze ja sprostuje i ustawie na odpowiedni tor dodawania :twisted:

Grosze dodane przez yossarian1983 policze jako jednorazowe dodanie - 600,60. Reszta bedzie normalnie, czyli Dager dodaje raz - 600,70, a Maciek x2 - 600,80 i 600,90.
Teraz ja dodaje od siebie i jest:

6o1,oo


Lecimy dalej :mrgreen:

jawlo - 15-02-2007, 06:24

601,10zł


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group