Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 16-03-2011, 20:33
No to pewnie niezłą rozrywkę miałeś
Ja wolałam uwiecznić swój ślub i wesele na fotografiach
Andrew - 16-03-2011, 20:34
Hehe taki byłem wtedy mały i piękny
Seichan - 16-03-2011, 20:41
I co zostało? "I" zostało
Andrew - 16-03-2011, 20:43
| Seichan napisał/a: | I co zostało? "I" zostało |
Nadal jestem piękny
Seichan - 16-03-2011, 20:46
Szczęściarz U mnie "i" zostało tylko Kremy przeciwzmarszczkowe już muszę kupować
Andrew - 16-03-2011, 21:03
| Seichan napisał/a: | U mnie "i" zostało tylko Kremy przeciwzmarszczkowe już muszę kupować | Nie przesadzajmy
Jaro1974 - 16-03-2011, 21:11
To dla niepoznaki chyba
Andrew - 16-03-2011, 21:15
A tam Renata przesadza z tym kremem
Jaro1974 - 16-03-2011, 21:16
Nie ma na co kasy wydawać chyba
Andrew - 16-03-2011, 21:17
| Jaro1974 napisał/a: | Nie ma na co kasy wydawać chyba | Chyba
Jaro1974 - 16-03-2011, 21:18
Zaraz będzie odzew
Seichan - 16-03-2011, 21:18
Dobra, dobra PESEL mówi co innego
Jaro1974 - 16-03-2011, 21:20
Tadam!!! A nie mówiłem Pesel się chowa głęboko w kieszeń
Andrew - 16-03-2011, 21:22
A co ma do tego Polskie Stronnictwo Ludowe
Jaro1974 - 16-03-2011, 21:24
Lata naliczają
|
|
|