To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 16-03-2011, 20:33

No to pewnie niezłą rozrywkę miałeś :P
Ja wolałam uwiecznić swój ślub i wesele na fotografiach ;)

Andrew - 16-03-2011, 20:34

Hehe taki byłem wtedy mały :D i piękny 8)
Seichan - 16-03-2011, 20:41

I co zostało? "I" zostało :P
Andrew - 16-03-2011, 20:43

Seichan napisał/a:
I co zostało? "I" zostało :P
:evil:
Nadal jestem piękny :D

Seichan - 16-03-2011, 20:46

Szczęściarz :mrgreen: U mnie "i" zostało tylko :P Kremy przeciwzmarszczkowe już muszę kupować :badgrin:
Andrew - 16-03-2011, 21:03

Seichan napisał/a:
U mnie "i" zostało tylko :P Kremy przeciwzmarszczkowe już muszę kupować :badgrin:
Nie przesadzajmy :)
Jaro1974 - 16-03-2011, 21:11

To dla niepoznaki chyba :D
Andrew - 16-03-2011, 21:15

A tam Renata przesadza z tym kremem :biggrin:
Jaro1974 - 16-03-2011, 21:16

Nie ma na co kasy wydawać chyba :mrgreen:
Andrew - 16-03-2011, 21:17

Jaro1974 napisał/a:
Nie ma na co kasy wydawać chyba :mrgreen:
Chyba :D
Jaro1974 - 16-03-2011, 21:18

Zaraz będzie odzew :D
Seichan - 16-03-2011, 21:18

Dobra, dobra :P PESEL mówi co innego :P
Jaro1974 - 16-03-2011, 21:20

Tadam!!! A nie mówiłem :twisted: Pesel się chowa głęboko w kieszeń :D
Andrew - 16-03-2011, 21:22

Seichan napisał/a:
PESEL
A co ma do tego Polskie Stronnictwo Ludowe :roll: :mrgreen: :?:
Jaro1974 - 16-03-2011, 21:24

Lata naliczają :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group