To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 16-03-2011, 21:25

Możliwe. Mnie namawiają, żebym się zapisał do PSL :mrgreen:
Jaro1974 - 16-03-2011, 21:30

A ja mam święty spokój. Obecnie jedyna zaleta bycia żołnierzem zawodowym to to że nie mogę pełnić żadnej funkcji społecznej więc i przynależeć do ugrupowania politycznego też nie mogę :mrgreen:
Seichan - 16-03-2011, 21:31

A po czemu Ci to :?: Lepiej unikać wszelkiej przynależności partyjnej, bo kiedyś Cię mogą z tego rozliczyć :badgrin:
Andrew - 16-03-2011, 21:31

A mnie tam też nie ciągnie do tego... Tyle, że w naszym województwie PSL ma dobrą pozycję :)

A Renatę gdzieś znowu wcięło :roll:

[ Dodano: 16-03-2011, 21:32 ]
O pojawiła się :D

Seichan - 16-03-2011, 21:34

Oj, śledzę forum, oglądam House'a i staram się pisać arykuł :P
Andrew - 16-03-2011, 21:37

Seichan napisał/a:
Oj, śledzę forum, oglądam House'a i staram się pisać arykuł :P

Oj chyba ciężko tak 3 rzeczy ogarnąć. My oglądamy Rodzinka.pl :wink:

Seichan - 16-03-2011, 21:39

Jedno odpadło ;)
Andrew - 16-03-2011, 21:41

To już lepiej :wink:
Ja kierownicę do colta prawie zakupiłem, tzn. czekam na przesyłkę :)

Seichan - 16-03-2011, 21:42

Jaką?
Jaro1974 - 16-03-2011, 21:44

A ja miśka wykąpałem na myjni 8)
Seichan - 16-03-2011, 21:47

Dzień miśka dziś czy co? ;) Że mu taki prezent zrobiłeś ;)
Andrew - 16-03-2011, 21:47

Cytat:
Jaką?
Trójramienną http://img46.imageshack.us/i/1491107673.jpg/
Seichan - 16-03-2011, 21:50

A jaą miałeś?
Jaro1974 - 16-03-2011, 21:50

A tak jakoś mnie naszło :wink:
patriotazz - 16-03-2011, 21:52

Powitać, a mój misiek dziś odzyskał swój głosik niestety problem jest poważniejszy niż myślałem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group