Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 16-03-2011, 21:25
Możliwe. Mnie namawiają, żebym się zapisał do PSL
Jaro1974 - 16-03-2011, 21:30
A ja mam święty spokój. Obecnie jedyna zaleta bycia żołnierzem zawodowym to to że nie mogę pełnić żadnej funkcji społecznej więc i przynależeć do ugrupowania politycznego też nie mogę
Seichan - 16-03-2011, 21:31
A po czemu Ci to Lepiej unikać wszelkiej przynależności partyjnej, bo kiedyś Cię mogą z tego rozliczyć
Andrew - 16-03-2011, 21:31
A mnie tam też nie ciągnie do tego... Tyle, że w naszym województwie PSL ma dobrą pozycję
A Renatę gdzieś znowu wcięło
[ Dodano: 16-03-2011, 21:32 ]
O pojawiła się
Seichan - 16-03-2011, 21:34
Oj, śledzę forum, oglądam House'a i staram się pisać arykuł
Andrew - 16-03-2011, 21:37
| Seichan napisał/a: | Oj, śledzę forum, oglądam House'a i staram się pisać arykuł |
Oj chyba ciężko tak 3 rzeczy ogarnąć. My oglądamy Rodzinka.pl
Seichan - 16-03-2011, 21:39
Jedno odpadło
Andrew - 16-03-2011, 21:41
To już lepiej
Ja kierownicę do colta prawie zakupiłem, tzn. czekam na przesyłkę
Seichan - 16-03-2011, 21:42
Jaką?
Jaro1974 - 16-03-2011, 21:44
A ja miśka wykąpałem na myjni
Seichan - 16-03-2011, 21:47
Dzień miśka dziś czy co? Że mu taki prezent zrobiłeś
Andrew - 16-03-2011, 21:47
Trójramienną http://img46.imageshack.us/i/1491107673.jpg/
Seichan - 16-03-2011, 21:50
A jaą miałeś?
Jaro1974 - 16-03-2011, 21:50
A tak jakoś mnie naszło
patriotazz - 16-03-2011, 21:52
Powitać, a mój misiek dziś odzyskał swój głosik niestety problem jest poważniejszy niż myślałem.
|
|
|