Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 16-03-2011, 21:53
| patriotazz napisał/a: | | niestety problem jest poważniejszy niż myślałem. |
Co się stało?
Andrew - 16-03-2011, 21:54
Brzydką Jak w golfie:
Seichan - 16-03-2011, 21:55
| andrew84 napisał/a: | Brzydką Jak w golfie |
To nowa ładniejsza
Andrew - 16-03-2011, 21:57
| Seichan napisał/a: | To nowa ładniejsza | Na pewno ładniejsza. 50 PLN z przesyłką. No i po niedzieli fotele welurowe colcik dostanie i troszkę nowego lakieru
LPG chyba niebawem też, jestem w trakcie nagrywania taniej sekwencji przez znajomego...
Jaro1974 - 16-03-2011, 21:58
O to modernizacja na całego
patriotazz - 16-03-2011, 21:59
Wydech jednym słowem złamał się na pół przy głównym wydechu, kwalifikuje się do wymiany cały wydech, narazie zastosowłem półsrodek i kazałem zespawać, dopóki nie zarobie na nowe części
Andrew - 16-03-2011, 22:00
| Cytat: | O to modernizacja na całego | Popatrzyłem tak na niego i ma swój urok. Bardzo ładnie to autko wygląda
Blachy się w miarę trzymają, podwozie bez rdzy. Wydech oryginalny. Trochę kosmetyki i będzie gitara
[ Dodano: 16-03-2011, 22:00 ]
patriotazz wszystko idzie pospawać
Seichan - 16-03-2011, 22:01
| patriotazz napisał/a: | Wydech jednym słowem złamał się na pół przy głównym wydechu, kwalifikuje się do wymiany cały wydech, narazie zastosowłem półsrodek i kazałem zespawać, dopóki nie zarobie na nowe części |
No to powodzenia w zarabianiu, bo półśrodki na dłuższą metę nie pociągną
Jaro1974 - 16-03-2011, 22:03
Nie no to jest oczywista oczywistość
patriotazz - 16-03-2011, 22:03
Doskonale o tym wiem, narazie musze garnitur zakupić na ślub siostry a niestety Pani inwestorka niechętnie nam płaci pieniążki;p
Seichan - 16-03-2011, 22:07
Spoko, myślałam, że na Twój ślub
Andrew - 16-03-2011, 22:09
Dobra miśki ja się zmywam
Miłego pisania.
Dobranoc
patriotazz - 16-03-2011, 22:09
Heh mój jeszcze nie
Jaro1974 - 16-03-2011, 22:10
Nigdy nie mów nigdy
patriotazz - 16-03-2011, 22:12
Myśle o tym ale za pare latek wybranke już mam:D
|
|
|