To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 16-03-2011, 21:53

patriotazz napisał/a:
niestety problem jest poważniejszy niż myślałem.


Co się stało?

Andrew - 16-03-2011, 21:54

Brzydką :( Jak w golfie:

Seichan - 16-03-2011, 21:55

andrew84 napisał/a:
Brzydką :( Jak w golfie


To nowa ładniejsza :)

Andrew - 16-03-2011, 21:57

Seichan napisał/a:
To nowa ładniejsza :)
Na pewno ładniejsza. 50 PLN z przesyłką. No i po niedzieli fotele welurowe colcik dostanie i troszkę nowego lakieru :)

LPG chyba niebawem też, jestem w trakcie nagrywania taniej sekwencji przez znajomego...

Jaro1974 - 16-03-2011, 21:58

O to modernizacja na całego :D
patriotazz - 16-03-2011, 21:59

Wydech jednym słowem złamał się na pół przy głównym wydechu, kwalifikuje się do wymiany cały wydech, narazie zastosowłem półsrodek i kazałem zespawać, dopóki nie zarobie na nowe części :twisted:
Andrew - 16-03-2011, 22:00

Cytat:
O to modernizacja na całego :D
Popatrzyłem tak na niego i ma swój urok. Bardzo ładnie to autko wygląda :)
Blachy się w miarę trzymają, podwozie bez rdzy. Wydech oryginalny. Trochę kosmetyki i będzie gitara :)

[ Dodano: 16-03-2011, 22:00 ]
patriotazz wszystko idzie pospawać :wink:

Seichan - 16-03-2011, 22:01

patriotazz napisał/a:
Wydech jednym słowem złamał się na pół przy głównym wydechu, kwalifikuje się do wymiany cały wydech, narazie zastosowłem półsrodek i kazałem zespawać, dopóki nie zarobie na nowe części :twisted:


No to powodzenia w zarabianiu, bo półśrodki na dłuższą metę nie pociągną :|

Jaro1974 - 16-03-2011, 22:03

Nie no to jest oczywista oczywistość :wink:
patriotazz - 16-03-2011, 22:03

Doskonale o tym wiem, narazie musze garnitur zakupić na ślub siostry a niestety Pani inwestorka niechętnie nam płaci pieniążki;p
Seichan - 16-03-2011, 22:07

Spoko, myślałam, że na Twój ślub 8)
Andrew - 16-03-2011, 22:09

Dobra miśki ja się zmywam
Miłego pisania.
Dobranoc :)

patriotazz - 16-03-2011, 22:09

Heh mój jeszcze nie :mrgreen:
Jaro1974 - 16-03-2011, 22:10

Nigdy nie mów nigdy :mrgreen:
patriotazz - 16-03-2011, 22:12

Myśle o tym ale za pare latek wybranke już mam:D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group