Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 16-03-2011, 22:12
Dobranoc Andrzeju
Mnie się chce jakiegoś wesela, ale póki co 2 x komunia tylko się szykuje
Jaro1974 - 16-03-2011, 22:16
A ja na razie podziękuję za wesela. W ubiegłym roku 2x wesele w odstępie miesiąca i komunia młodego. Starczy
patriotazz - 16-03-2011, 22:17
Raz w roku wystarczy:)
plecho1 - 16-03-2011, 22:21
Witam ponownie.
Mam znajomych co ich wszyscy zapraszają, w zeszłym roku byli 5 razy na imprezie weselnej
Ale w tym roku stwierdzili że chyba coś sobie odpuszczą.
Jaro1974 - 16-03-2011, 22:22
Nie no przecież to kasowo jest nie do wyrobienia
Seichan - 16-03-2011, 22:22
W drugą stronę też nie wolno przeginać, ale tak raz, dwa razy do roku można pójść Zwłaszcza jak jest dobre towarzystwo
plecho1 - 16-03-2011, 22:24
Jakoś dali radę, ja jak na razie w tym roku mam wesele tylko u brejdaka.
Jaro1974 - 16-03-2011, 22:25
Zgoda tylko żeby chodziaż odstęp między jedną a drugą imprezą był co najmniej dwu- trzymiesięczny.
patriotazz - 16-03-2011, 22:26
A i oczywiście towarzystwo jest najważniejsze
Jaro1974 - 16-03-2011, 22:36
Dobra i ja robię rząd i idę spać bo coś mnie muli dziś. Dobranoc.
patriotazz - 16-03-2011, 22:40
A teraz coś ciekawego jak jest promocja w markecie
http://www.youtube.com/watch?v=WUsF3U9AG5A
plecho1 - 16-03-2011, 22:44
Dobranoc, ale widzę że nie całkiem
Trafia już mnie to siedzenie w bloku, chętnie bym coś naprawił, jakąś centralkę podłączył czy coś...
A filmik dobry tylko mogli by wpuścić więcej na raz, było by jeszcze ciekawiej
Seichan - 16-03-2011, 22:44
Też znikam spać Dobranoc
patriotazz - 16-03-2011, 23:11
No nic ja tez już spadam do łóżka.
Dobranoc wszystkim
plecho1 - 16-03-2011, 23:20
I zostałem sam
Dobranoc.
|
|
|