To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 16-03-2011, 22:12

Dobranoc Andrzeju :)

Mnie się chce jakiegoś wesela, ale póki co 2 x komunia tylko się szykuje :wink:

Jaro1974 - 16-03-2011, 22:16

A ja na razie podziękuję za wesela. W ubiegłym roku 2x wesele w odstępie miesiąca i komunia młodego. Starczy :)
patriotazz - 16-03-2011, 22:17

Raz w roku wystarczy:)
plecho1 - 16-03-2011, 22:21

Witam ponownie.
Mam znajomych co ich wszyscy zapraszają, w zeszłym roku byli 5 razy na imprezie weselnej :)
Ale w tym roku stwierdzili że chyba coś sobie odpuszczą.

Jaro1974 - 16-03-2011, 22:22

Nie no przecież to kasowo jest nie do wyrobienia :twisted:
Seichan - 16-03-2011, 22:22

W drugą stronę też nie wolno przeginać, ale tak raz, dwa razy do roku można pójść ;) Zwłaszcza jak jest dobre towarzystwo :mrgreen:
plecho1 - 16-03-2011, 22:24

Jakoś dali radę, ja jak na razie w tym roku mam wesele tylko u brejdaka.
Jaro1974 - 16-03-2011, 22:25

Zgoda tylko żeby chodziaż odstęp między jedną a drugą imprezą był co najmniej dwu- trzymiesięczny.
patriotazz - 16-03-2011, 22:26

A i oczywiście towarzystwo jest najważniejsze
Jaro1974 - 16-03-2011, 22:36

Dobra i ja robię rząd i idę spać bo coś mnie muli dziś. Dobranoc. :mrgreen:
patriotazz - 16-03-2011, 22:40

A teraz coś ciekawego jak jest promocja w markecie
http://www.youtube.com/watch?v=WUsF3U9AG5A

plecho1 - 16-03-2011, 22:44

Dobranoc, ale widzę że nie całkiem :)
Trafia już mnie to siedzenie w bloku, chętnie bym coś naprawił, jakąś centralkę podłączył czy coś...
A filmik dobry tylko mogli by wpuścić więcej na raz, było by jeszcze ciekawiej :)

Seichan - 16-03-2011, 22:44

Też znikam spać ;) Dobranoc :)
patriotazz - 16-03-2011, 23:11

No nic ja tez już spadam do łóżka.
Dobranoc wszystkim :)

plecho1 - 16-03-2011, 23:20

I zostałem sam :(
Dobranoc.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group