Lubelskie - Lubelskie OT
winnipool - 17-03-2011, 00:01
Nie sam. Jak to drzewiej bywało, czuwam
[ Dodano: 17-03-2011, 06:15 ]
Dzień dobry MM.
Seichan - 17-03-2011, 07:36
Dzień dobry
Urlopu dzień 3
Andrew - 17-03-2011, 08:25
Dzień dobry
[ Dodano: 17-03-2011, 08:32 ]
Wpłaciłem za kierownicę, napisałem PW do gościa kiedy przyślę, on odczytał, ale poza tym cisza Co to będzie
Seichan - 17-03-2011, 08:36
Może Ci odpisze jak wyśle. A jak nie to go ścigniemy
U mnie dziś na tapecie samorząd gminny
Andrew - 17-03-2011, 08:37
Tylko, że to z Coltmanii
Samorząd gminny, to też coś w moją stronę
Seichan - 17-03-2011, 08:38
Wiem Najpierw się wzięłam za administrację
Andrew - 17-03-2011, 08:39
| Seichan napisał/a: | Wiem | Ty to wszystko chyba wiesz
Seichan - 17-03-2011, 08:43
Hehehe Wiem, że nic nie wiem
Andrew - 17-03-2011, 08:52
No tak Jak Ci idzie nauka
Seichan - 17-03-2011, 08:56
Nawet, nawet Dziś już świat nie wiruje, więc mogę się skupić
Andrew - 17-03-2011, 09:02
To fajnie
Ja szukam koledze co oznacza pewna kontrolka na desce rozdzielczej i nie mogę znaleźć
_Slawek_ - 17-03-2011, 09:08
Która kontrolka i w jakim aucie?
Andrew - 17-03-2011, 09:09
Nissan trade, a kontrolka jakaś dziwna, zrobiłem zdjęcie, ale w pracy nie dam rady przesłać... Świeci mu się ona. Narysuję na kartce zeskanuję, może coś pomożecie...
[ Dodano: 17-03-2011, 09:21 ]
Narysowałem tą kontrolkę Wyszło jak wyszło:
Świeci się ona na czerwono. Może to jest woda w paliwie
[ Dodano: 17-03-2011, 09:22 ]
Macie pomysły jakieś?
_Slawek_ - 17-03-2011, 09:42
Hmm.. nie ma co strzelać, trzeba instrukcję do jakiegokolwiek nissana dorwać, tylko że też nie mogę znaleźć na razie
Andrew - 17-03-2011, 09:46
Szukałem i ciężko z tymi instrukcjami
[ Dodano: 17-03-2011, 11:08 ]
Jakby pasował czarny mieszek lewarka zmiany biegów do szarego wnętrza i gałki???
|
|
|