To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

winnipool - 17-03-2011, 00:01

Nie sam. Jak to drzewiej bywało, czuwam :)

[ Dodano: 17-03-2011, 06:15 ]
Dzień dobry MM.

Seichan - 17-03-2011, 07:36

Dzień dobry :)
Urlopu dzień 3 :mrgreen:

Andrew - 17-03-2011, 08:25

Dzień dobry :)

[ Dodano: 17-03-2011, 08:32 ]
Wpłaciłem za kierownicę, napisałem PW do gościa kiedy przyślę, on odczytał, ale poza tym cisza :roll: Co to będzie :?: :?

Seichan - 17-03-2011, 08:36

Może Ci odpisze jak wyśle. A jak nie to go ścigniemy :twisted:

U mnie dziś na tapecie samorząd gminny ;)

Andrew - 17-03-2011, 08:37

Tylko, że to z Coltmanii :)
Samorząd gminny, to też coś w moją stronę :D

Seichan - 17-03-2011, 08:38

Wiem :) Najpierw się wzięłam za administrację ;)
Andrew - 17-03-2011, 08:39

Seichan napisał/a:
Wiem :)
Ty to wszystko chyba wiesz :wink:
Seichan - 17-03-2011, 08:43

Hehehe ;) Wiem, że nic nie wiem :mrgreen:
Andrew - 17-03-2011, 08:52

No tak :) Jak Ci idzie nauka :?:
Seichan - 17-03-2011, 08:56

Nawet, nawet :) Dziś już świat nie wiruje, więc mogę się skupić :)
Andrew - 17-03-2011, 09:02

To fajnie :)
Ja szukam koledze co oznacza pewna kontrolka na desce rozdzielczej i nie mogę znaleźć :(

_Slawek_ - 17-03-2011, 09:08

Która kontrolka i w jakim aucie?
Andrew - 17-03-2011, 09:09

Nissan trade, a kontrolka jakaś dziwna, zrobiłem zdjęcie, ale w pracy nie dam rady przesłać... Świeci mu się ona. Narysuję na kartce zeskanuję, może coś pomożecie...

[ Dodano: 17-03-2011, 09:21 ]
Narysowałem tą kontrolkę :D Wyszło jak wyszło:


Świeci się ona na czerwono. Może to jest woda w paliwie :roll: :?:

[ Dodano: 17-03-2011, 09:22 ]
Macie pomysły jakieś?

_Slawek_ - 17-03-2011, 09:42

Hmm.. nie ma co strzelać, trzeba instrukcję do jakiegokolwiek nissana dorwać, tylko że też nie mogę znaleźć na razie :?
Andrew - 17-03-2011, 09:46

Szukałem i ciężko z tymi instrukcjami :(

[ Dodano: 17-03-2011, 11:08 ]
Jakby pasował czarny mieszek lewarka zmiany biegów do szarego wnętrza i gałki??? :roll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group