To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 17-03-2011, 12:48

Zrób wizualizację, ale nie powinno się gryźć ;)
Andrew - 17-03-2011, 13:30

Seichan napisał/a:
Zrób wizualizację
Szczerze mówiąc nigdy nie robiłem. Jakim programem to można zrobić :?:
Seichan napisał/a:
ale nie powinno się gryźć
Chyba będzie się gryźć...
bastek - 17-03-2011, 13:49

Seichan napisał/a:
U mnie dziś na tapecie samorząd gminny

egazmin: opłata adia...(cośtam)
co to, czy mozna tego nie płacić, ile wynosi

Seichan - 17-03-2011, 14:07

Akurat to nie samorząd gminny tylko ustawa o gospodarce nieruchomościami. Zapewnie chodzi o opłatę adiacencką, czyli opłatę ustaloną w związku ze wzrostem wartości nieruchomości (wzrost ze względu na budowę urządzeń infrastruktury) albo opłatę ustaloną w związku ze scaleniem i podziałem nieruchomości, jak również podziałem nieruchomości.
Wysokość stawki ustala rada gminy.
A co do unikania - wszystko trzeba rozważyć dla indywidualnego przypadku ;) Ale jeśli organ sam nie zaniecha ustalenia (może, ale nie musi), to raczej ciężko tego uniknąć.

_Slawek_ - 17-03-2011, 14:24

andrew84 napisał/a:
Seichan napisał/a:
Zrób wizualizację
Szczerze mówiąc nigdy nie robiłem. Jakim programem to można zrobić :?:
Seichan napisał/a:
ale nie powinno się gryźć
Chyba będzie się gryźć...


Ja robiłem w MS Paint w win7, serio :) No ale to dotyczyło prawie połowy lakieru na samochodzie i bardziej chodziło o ogólne wrażenie przy zmianie barw, a przy tak niewielkim elemencie to raczej takie zabawy o 4 litery potłuc, trzeba przymierzyć i już. A nawet jakby się trochę gryzło, to wystarczy, że się lekko nakurzy i będzie git ;) Właściwie to po co tak zmieniać? Stary się podarł?

Andrew - 17-03-2011, 14:26

_Slawek_ napisał/a:
Właściwie to po co tak zmieniać? Stary się podarł?
Nu dziura jest przy gałce i troszkę mi się to nie widzi, gala trochę poprawiłem estetycznie w środku, to teraz czas na colta :)
winnipool - 17-03-2011, 15:49

:evil: Nie ma to jak nadgodziny za które nikt Ci nawet dziękuję nie powie, nie wspominając już o oddaniu wolnego, albo kasie.
Seichan - 17-03-2011, 16:45

Inaczej mówiąc - chcą Cię wykończyć :evil:
winnipool - 17-03-2011, 17:05

Na to wychodzi. Ale ja się nie dam. Twradym trzeba być a nie "miętkim" :) No ale najwyższy czas do domu. Jeszcze Młody zapomni jak tata wygląda :)
bastek - 17-03-2011, 17:25

Seichan napisał/a:
Zapewnie chodzi o opłatę adiacencką

wiem:) zaniechali, ale musiałem oddać pas 2 m szerokość na poszerzenie drogi
egzamin zdany :)

radek79 - 17-03-2011, 17:29

powitać w końcu włączyli prąd i jest net , ależ człowiek uzależniony od tego zjadacza czasu :mrgreen:
Seichan - 17-03-2011, 17:53

bastek1 napisał/a:
wiem:) zaniechali, ale musiałem oddać pas 2 m szerokość na poszerzenie drogi
egzamin zdany :)


Jupi :mrgreen: Żeby tak łatwo było w czerwcu :roll: ;)

Andrew - 17-03-2011, 18:12

Dzień dobry wieczór :D
Jaro1974 - 17-03-2011, 18:44

Dzień dobry wieczór :D Jak zwykle dopiero wróciłem z garażu. Mała przymiarka felg do meganki była i muszę 16 śrub zakupić.
Andrew - 17-03-2011, 18:48

Jaro1974 jest fajny felunek do sprzedania z oponkami 15 cali. Pewnie Ci już nie trzeba...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group