Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 17-03-2011, 12:48
Zrób wizualizację, ale nie powinno się gryźć
Andrew - 17-03-2011, 13:30
| Seichan napisał/a: | | Zrób wizualizację | Szczerze mówiąc nigdy nie robiłem. Jakim programem to można zrobić
| Seichan napisał/a: | | ale nie powinno się gryźć | Chyba będzie się gryźć...
bastek - 17-03-2011, 13:49
| Seichan napisał/a: | | U mnie dziś na tapecie samorząd gminny |
egazmin: opłata adia...(cośtam)
co to, czy mozna tego nie płacić, ile wynosi
Seichan - 17-03-2011, 14:07
Akurat to nie samorząd gminny tylko ustawa o gospodarce nieruchomościami. Zapewnie chodzi o opłatę adiacencką, czyli opłatę ustaloną w związku ze wzrostem wartości nieruchomości (wzrost ze względu na budowę urządzeń infrastruktury) albo opłatę ustaloną w związku ze scaleniem i podziałem nieruchomości, jak również podziałem nieruchomości.
Wysokość stawki ustala rada gminy.
A co do unikania - wszystko trzeba rozważyć dla indywidualnego przypadku Ale jeśli organ sam nie zaniecha ustalenia (może, ale nie musi), to raczej ciężko tego uniknąć.
_Slawek_ - 17-03-2011, 14:24
| andrew84 napisał/a: | | Seichan napisał/a: | | Zrób wizualizację | Szczerze mówiąc nigdy nie robiłem. Jakim programem to można zrobić
| Seichan napisał/a: | | ale nie powinno się gryźć | Chyba będzie się gryźć... |
Ja robiłem w MS Paint w win7, serio No ale to dotyczyło prawie połowy lakieru na samochodzie i bardziej chodziło o ogólne wrażenie przy zmianie barw, a przy tak niewielkim elemencie to raczej takie zabawy o 4 litery potłuc, trzeba przymierzyć i już. A nawet jakby się trochę gryzło, to wystarczy, że się lekko nakurzy i będzie git Właściwie to po co tak zmieniać? Stary się podarł?
Andrew - 17-03-2011, 14:26
| _Slawek_ napisał/a: | | Właściwie to po co tak zmieniać? Stary się podarł? | Nu dziura jest przy gałce i troszkę mi się to nie widzi, gala trochę poprawiłem estetycznie w środku, to teraz czas na colta
winnipool - 17-03-2011, 15:49
Nie ma to jak nadgodziny za które nikt Ci nawet dziękuję nie powie, nie wspominając już o oddaniu wolnego, albo kasie.
Seichan - 17-03-2011, 16:45
Inaczej mówiąc - chcą Cię wykończyć
winnipool - 17-03-2011, 17:05
Na to wychodzi. Ale ja się nie dam. Twradym trzeba być a nie "miętkim" No ale najwyższy czas do domu. Jeszcze Młody zapomni jak tata wygląda
bastek - 17-03-2011, 17:25
| Seichan napisał/a: | | Zapewnie chodzi o opłatę adiacencką |
wiem:) zaniechali, ale musiałem oddać pas 2 m szerokość na poszerzenie drogi
egzamin zdany
radek79 - 17-03-2011, 17:29
powitać w końcu włączyli prąd i jest net , ależ człowiek uzależniony od tego zjadacza czasu
Seichan - 17-03-2011, 17:53
| bastek1 napisał/a: | wiem:) zaniechali, ale musiałem oddać pas 2 m szerokość na poszerzenie drogi
egzamin zdany |
Jupi Żeby tak łatwo było w czerwcu
Andrew - 17-03-2011, 18:12
Dzień dobry wieczór
Jaro1974 - 17-03-2011, 18:44
Dzień dobry wieczór Jak zwykle dopiero wróciłem z garażu. Mała przymiarka felg do meganki była i muszę 16 śrub zakupić.
Andrew - 17-03-2011, 18:48
Jaro1974 jest fajny felunek do sprzedania z oponkami 15 cali. Pewnie Ci już nie trzeba...
|
|
|