To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 17-03-2011, 18:50

Już nie niestety. Już dozbroiłem swoje auta :D
Andrew - 17-03-2011, 18:50


Taki wzór oponki też fajne :)

Jaro1974 - 17-03-2011, 18:54

Wzorek fajny ale ja kupiłem oryginał do meganki. 14" - jak zarzucę na autko to zdjęcia porobię.
Andrew - 17-03-2011, 18:56

To są 15 po 2 sezonach. Dziś dopiero gość wystawił :(
Jaro1974 - 17-03-2011, 18:58

Na moją drogę to 15" do meganki były by zabójstwem dla jej zawieszenia :twisted:
Andrew - 17-03-2011, 19:02

Jaro1974 napisał/a:
Na moją drogę to 15" do meganki były by zabójstwem dla jej zawieszenia :twisted:
Hehe tak jak gala u mnie 17 :D
Jaro1974 - 17-03-2011, 19:06

No właśnie :D
Andrew - 17-03-2011, 19:07

Jarek może widziałeś coś takiego: http://forum.mitsumaniaki...p=843072#843072 :?:
Jaro1974 - 17-03-2011, 19:11

Zaraz poszperam 8)
Andrew - 17-03-2011, 19:11

W googlach :butthead:
matunio20 - 17-03-2011, 19:12

witam po długiej przerwie...
Andrew - 17-03-2011, 19:15

Cytat:
witam po długiej przerwie...
Gdzie żeś się podziewał :?: Widziałeś taką kontrolkę z linka, który podałem wyżej?
matunio20 - 17-03-2011, 19:16

a forda szwagrowi robiliśmy, znaczy się blachę...

[ Dodano: 17-03-2011, 19:18 ]
oj nie wiem co to za kontrolka...

Andrew - 17-03-2011, 19:19

Tak kurde, że nie wiadomo ocb, a świeci się ciągle :shock:
matunio20 - 17-03-2011, 19:21

masz odpowiedz kolegi z hfp, prosiłem go żeby zobaczył...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group