Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 17-03-2011, 18:50
Już nie niestety. Już dozbroiłem swoje auta
Andrew - 17-03-2011, 18:50
Taki wzór oponki też fajne
Jaro1974 - 17-03-2011, 18:54
Wzorek fajny ale ja kupiłem oryginał do meganki. 14" - jak zarzucę na autko to zdjęcia porobię.
Andrew - 17-03-2011, 18:56
To są 15 po 2 sezonach. Dziś dopiero gość wystawił
Jaro1974 - 17-03-2011, 18:58
Na moją drogę to 15" do meganki były by zabójstwem dla jej zawieszenia
Andrew - 17-03-2011, 19:02
| Jaro1974 napisał/a: | Na moją drogę to 15" do meganki były by zabójstwem dla jej zawieszenia | Hehe tak jak gala u mnie 17
Jaro1974 - 17-03-2011, 19:06
No właśnie
Andrew - 17-03-2011, 19:07
Jarek może widziałeś coś takiego: http://forum.mitsumaniaki...p=843072#843072
Jaro1974 - 17-03-2011, 19:11
Zaraz poszperam
Andrew - 17-03-2011, 19:11
W googlach
matunio20 - 17-03-2011, 19:12
witam po długiej przerwie...
Andrew - 17-03-2011, 19:15
| Cytat: | | witam po długiej przerwie... | Gdzie żeś się podziewał Widziałeś taką kontrolkę z linka, który podałem wyżej?
matunio20 - 17-03-2011, 19:16
a forda szwagrowi robiliśmy, znaczy się blachę...
[ Dodano: 17-03-2011, 19:18 ]
oj nie wiem co to za kontrolka...
Andrew - 17-03-2011, 19:19
Tak kurde, że nie wiadomo ocb, a świeci się ciągle
matunio20 - 17-03-2011, 19:21
masz odpowiedz kolegi z hfp, prosiłem go żeby zobaczył...
|
|
|