To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 17-03-2011, 19:30

Powiem ci że niezłą zagadkę mi dałeś ale szperam dalej. 8)
Andrew - 17-03-2011, 19:41

Cytat:
masz odpowiedz kolegi z hfp, prosiłem go żeby zobaczył...
Zauważyłem, też o tym myślałem tylko dziwna ta kontrolka :)

[ Dodano: 17-03-2011, 19:41 ]
Jaro1974 napisał/a:
Powiem ci że niezłą zagadkę mi dałeś ale szperam dalej. 8)
:D :D :D

[ Dodano: 17-03-2011, 19:51 ]
Oglądałem V6 na łotomoto, chyba zachorowałem na ten silnik :D Xedosy fajne autka też :) Co myślicie o nich :?:

Jaro1974 - 17-03-2011, 19:54

Ale podobno drogie w utrzymaniu ale zaznaczam - podobno.
plecho1 - 17-03-2011, 19:59

Dobry wieczór wszystkim!
Ja przymierzam się do zmiany autka na coś dającego się zagazować, miała być carisma ale coraz bardziej zastanawiam się nad Galem.
Jak silniczki 2.0 dają radę, można porównać do Carismy GDI?

Andrew - 17-03-2011, 20:02

plecho1 jakbym teraz kupował to v6, tobie też radzę pomyśleć nad tym. Spalanie nie dużo większe, a frajda i dźwięk miodzio :)
plecho1 - 17-03-2011, 20:05

Wiem o tym ale planuję przyjechać nim z Holandii a przy takim silniku Akcyza będzie 18% a do 2.0 chyba 3,4%. przy 3 tys euro za autko wychodzi około 2000 zł.
Ale żonie Galant się nie podoba a że niedawno zrobiła prawko to też troszkę muszę się liczyć z jej zdaniem :)

radek79 - 17-03-2011, 20:16

to wam chłopaki napiszę o V6 jeżeli jak ja robicie długie trasy i macie do wyprzedzenia dużo tirów to jak najbardziej z tym że spalanie wynosi 13l-17l ,jeżeli wolicie ekonomiczną jazdę i dużo w mieście to V6 do niczego wam się nie przyda
Jaro1974 - 17-03-2011, 20:19

Andrzej spójrz:
http://forum.mitsumaniaki...p=843145#843145

Andrew - 17-03-2011, 20:21

No to dobre rozwiązanie to 2.0, przy czym po mieście też mało nie pali :)

[ Dodano: 17-03-2011, 20:22 ]
Jaro1974 napisał/a:
Andrzej spójrz:
Spojrzałem, tak mi się tez wydawało, bo co kurde więcej :D
radek79 - 17-03-2011, 20:35

i dodam jeszcze że między 2.0 a 2.5 nie ma aż tak wielkiej różnicy w przyśpieszeniach, v6 dopiero wyraźnie lepiej przyśpiesza powyżej 100km/godz
Jaro1974 - 17-03-2011, 20:36

Ale ta kontrolka o którą pytasz nie jest od wody w paliwie. A ma może w tym wynalazku napęd na cztery koła?
Andrew - 17-03-2011, 20:37

Jeździłem 2.0 fajnie się zbiera, chciałbym się przejechać V6 :twisted:

[ Dodano: 17-03-2011, 20:39 ]
Jaro1974 napisał/a:
Ale ta kontrolka o którą pytasz nie jest od wody w paliwie. A ma może w tym wynalazku napęd na cztery koła?
Wiesz wiem, że w cywilizowanych autach wygląda inaczej, ale ta kontrolka to może od tego. Auto ma napęd na tył, a wbrew pozorom tanie i praktyczne jest jak nie wiem :D
Jaro1974 - 17-03-2011, 20:46

Andrzej ale ja wlazłem na forum nissana i że w trade też tak wygląda jak w cywilizowanych autach. Ja mam takie podejrzenie że jeśli ma napęd na tył to może być od poziomu oleju w tylnym moście ale to jest moje gdybanie.
radek79 - 17-03-2011, 20:56

andrew84 napisał/a:
Narysowałem tą kontrolkę :D Wyszło jak wyszło:


Świeci się ona na czerwono. Może to jest woda w paliwie :roll: :?:

może to w poście o TRADE "garnek z przykrywką i falująca ciecz"- garnek to filtr paliwa a ciecz i kropelka od spodu to woda i że trzeba ją upuścic

Jaro1974 - 17-03-2011, 20:59

Radek ja też na ten temat w nissanie patrzyłem i to nie to.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group