To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

radek79 - 17-03-2011, 21:02

Jaro1974 napisał/a:
Radek ja też na ten temat w nissanie patrzyłem i to nie to.

chciałem tylko rozwiać wątpliwości związane z filtrem paliwa

Andrew - 17-03-2011, 21:16

Więc nie wiadomo co to jest hehe, niezłe jaja :D
Seichan - 17-03-2011, 21:18

Andrzej, dałeś wszystkim zabawę na wieczór :mrgreen: Też szukałam tej kontrolki, ale nigdzie nic nie ma. Instrukcji do nissana trade nie znalazłam nigdzie, przeszukiwanie stron anglojęzycznych też nic nie dało. Nie ma takiej kontrolki i już :twisted:
Andrew - 17-03-2011, 21:21

Ale to jest oryginalna kontrolka :D Mnie się widzi, że to od paliwa jednak :)
tomasek - 17-03-2011, 21:34

Andrew a nie masz tam gdzieś 215-45- 17 w dobrym stanie 2 szt :wink:

[ Dodano: 17-03-2011, 21:42 ]
A z kontrolką proponuje na forum nissana ewentualnie do http://forum.mitsumaniaki...ish/icon_pm.gif może pomoże :wink:

[ Dodano: 17-03-2011, 21:42 ]
nasz człowiek :P

Seichan - 17-03-2011, 21:57

Andrzej dał zagadkę i na forum pusto - wszyscy szukają :badgrin:
Andrew - 17-03-2011, 22:03

tomasek6 napisał/a:
Andrew a nie masz tam gdzieś 215-45- 17 w dobrym stanie 2 szt :wink:
Kurde niestety takich rozmiarów tu mało :( Zapytam u gościa :wink:
tomasek6 napisał/a:
A z kontrolką proponuje na forum nissana ewentualnie do http://forum.mitsumaniaki...ish/icon_pm.gif może pomoże :wink:
Do kogo to? Bo nie bangla :roll:

[ Dodano: 17-03-2011, 22:25 ]
tomasek6 a te: http://moto.allegro.pl/go...1514317303.html

Seichan - 17-03-2011, 23:20

Dobranoc :)
radek79 - 18-03-2011, 06:40

andrew84 napisał/a:
Dodano: 17-03-2011, 22:25 ]
tomasek6 a te: http://moto.allegro.pl/go...1514317303.html

ja bym z nimi uważał bo lubią ząbkować i strasznie w tedy huczą podczas jazdy
a po za tym dzień dobry wszystkim

Seichan - 18-03-2011, 07:33

Dzień dobry :) Tomek zmienił zdanie i odwołał wiosnę? :roll: Bo to co widzę za oknem, to jakaś porażka :shock: A już było tak ładnie 8)
Andrew - 18-03-2011, 07:37

Dzień dobry :) Całą noc prawie lało :(
Bursztynka - 18-03-2011, 08:45

a dziś rano fajne zjawisko w postaci spadającego gradu z drzew :)
Seichan - 18-03-2011, 08:55

Fajna pogoda :doubt: To ja poczekam w domu, aż się ociepli :mrgreen:
Andrew - 18-03-2011, 08:57

A ja w pracy do 10 później do lasu :)
Seichan - 18-03-2011, 09:04

O tak? No ładnie ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group