Lubelskie - Lubelskie OT
radek79 - 17-03-2011, 21:02
| Jaro1974 napisał/a: | | Radek ja też na ten temat w nissanie patrzyłem i to nie to. |
chciałem tylko rozwiać wątpliwości związane z filtrem paliwa
Andrew - 17-03-2011, 21:16
Więc nie wiadomo co to jest hehe, niezłe jaja
Seichan - 17-03-2011, 21:18
Andrzej, dałeś wszystkim zabawę na wieczór Też szukałam tej kontrolki, ale nigdzie nic nie ma. Instrukcji do nissana trade nie znalazłam nigdzie, przeszukiwanie stron anglojęzycznych też nic nie dało. Nie ma takiej kontrolki i już
Andrew - 17-03-2011, 21:21
Ale to jest oryginalna kontrolka Mnie się widzi, że to od paliwa jednak
tomasek - 17-03-2011, 21:34
Andrew a nie masz tam gdzieś 215-45- 17 w dobrym stanie 2 szt
[ Dodano: 17-03-2011, 21:42 ]
A z kontrolką proponuje na forum nissana ewentualnie do http://forum.mitsumaniaki...ish/icon_pm.gif może pomoże
[ Dodano: 17-03-2011, 21:42 ]
nasz człowiek
Seichan - 17-03-2011, 21:57
Andrzej dał zagadkę i na forum pusto - wszyscy szukają
Andrew - 17-03-2011, 22:03
| tomasek6 napisał/a: | Andrew a nie masz tam gdzieś 215-45- 17 w dobrym stanie 2 szt | Kurde niestety takich rozmiarów tu mało Zapytam u gościa Do kogo to? Bo nie bangla
[ Dodano: 17-03-2011, 22:25 ]
tomasek6 a te: http://moto.allegro.pl/go...1514317303.html
Seichan - 17-03-2011, 23:20
Dobranoc
radek79 - 18-03-2011, 06:40
ja bym z nimi uważał bo lubią ząbkować i strasznie w tedy huczą podczas jazdy
a po za tym dzień dobry wszystkim
Seichan - 18-03-2011, 07:33
Dzień dobry Tomek zmienił zdanie i odwołał wiosnę? Bo to co widzę za oknem, to jakaś porażka A już było tak ładnie
Andrew - 18-03-2011, 07:37
Dzień dobry Całą noc prawie lało
Bursztynka - 18-03-2011, 08:45
a dziś rano fajne zjawisko w postaci spadającego gradu z drzew
Seichan - 18-03-2011, 08:55
Fajna pogoda To ja poczekam w domu, aż się ociepli
Andrew - 18-03-2011, 08:57
A ja w pracy do 10 później do lasu
Seichan - 18-03-2011, 09:04
O tak? No ładnie
|
|
|