Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 18-03-2011, 09:06
Nie chce mi się trochę Ale trzeba troszkę kaski urobić
Seichan - 18-03-2011, 09:08
Jasne
Coś z tą kontrolką się wyjaśniło?
Andrew - 18-03-2011, 09:10
A co chyba to co pierwotnie myślałem-woda w filtrze, ale takiej kontrolki nie ma nigdzie w bogactwie Internetu
Seichan - 18-03-2011, 09:14
Nie pasuje mi to do kontrolki Ja bym zadzwoniła do nissana i niech wyjaśniają
Andrew - 18-03-2011, 09:16
| Seichan napisał/a: | Ja bym zadzwoniła do nissana i niech wyjaśniają | Hehe, nie żartuj
tomasek - 18-03-2011, 09:18
Napisz do MM maklakus,on jest na forum Nissana może coś wymyślą
a te oponki co pokazałeś właśnie jedną parę wykończyłem i były średnie
Andrew - 18-03-2011, 09:23
| tomasek6 napisał/a: | a te oponki co pokazałeś właśnie jedną parę wykończyłem i były średnie | Takie w dobrej cenie znalazłem na aledrogo i dlatego wstawiłem
Kolega do BMW kupił oponki po 44ozł/szt. Dunlop
Seichan - 18-03-2011, 16:43
I prawie weekend
bastek - 18-03-2011, 16:54
ufff tydzień mnie prawie nie było.....
od jutra będę luźniejszy
koniec akredytacji w szpitalu, latania komisji w gajerkach, szukanie dziur w całym, itp.
w pracy wróci do normy wreszcie....
poza tym wraca moja ładniejsza druga połowa, po tygodniowym stażu baaaardzo daleko
aha, już wiem, że w kwietniu na spota nie przyjadę. kurs w katowicach - przyjeżdża spec od jednego z urządzeń do operacji, trza jechać się uczyć.....
Seichan - 18-03-2011, 17:00
2000 km to daleko. A teraz Twoja kolej na szkolenie
Masz już nowego lapka?
bastek - 18-03-2011, 17:11
mam, dziś przyszedł, wieczorem się pobawię
i dvd wygrałem....używka jakaś
oglądałem tego philipsa, ale tam chyba nie ma takich zamocowań? był na paskach... zamocowanie na zagłówki fachowe dodatkowy zakup....
mam na oku 2 zamocoania - b. fachowe (takie jak Wy macie) 130 zł, i mniejj fachowe za 60 zł
ps mała siedzi na sole, pokazuje na Twój awatar i woła mamuś czy ja o czymś nie wiem? . i cały czas naciska mi esc i kasuje text
Seichan - 18-03-2011, 17:27
| bastek1 napisał/a: | | mam, dziś przyszedł, wieczorem się pobawię |
No to masz nową zabawkę Będziesz zaskoczony szybkością działania
| bastek1 napisał/a: | | oglądałem tego philipsa, ale tam chyba nie ma takich zamocowań? był na paskach.. |
Są 2 philipsy - jeden: odtwarzacz dvd +ekran i drugi: 2 dvd, które można połączyć. Uchwyty są do tego drugiego rodzaju.
| bastek1 napisał/a: | ps mała siedzi na sole, pokazuje na Twój awatar i woła mamuś czy ja o czymś nie wiem? . i cały czas naciska mi esc i kasuje text |
Ja też o niczym nie wiem
Magda ma ciemne włosy i nosi okulary?
bastek - 18-03-2011, 17:31
ciemna lub rude zależy jaka farba
okulary zakłąda do komputera
| Seichan napisał/a: | | Są 2 philipsy - jeden: odtwarzacz dvd +ekran i drugi: 2 dvd, które można połączyć. Uchwyty są do tego drugiego rodzaju |
oglądałem via internet - nie wysyłałem zapytania - ale wynikało, że nie....
dvd używka, niestety bez usb, za 150 zł, a w uchwyty zainwestuję - pewnie przeżyją to dvd....
Seichan - 18-03-2011, 17:40
Ja na szczęscie już nie mam takich dylematów. Nasze dvd sprawują się bez zarzutu
Jakiego lapka w końcu kupiłeś?
bastek - 18-03-2011, 18:00
samsunga na proc. i3. zastanawialem sie czy lepiej kupic coś na dual core bardziej firmowego, ale jakoś oponie w sieci, i rada znajomego informatyka, że i3 z windowsem 7 lepeij sie sprawdzi. grunt, że budźet nie przekroczony (no, przekroczony o 12 zł, ale dokupiłem dodatkową gwarancję)
|
|
|