To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 18-03-2011, 18:11

No to będziesz miał na czym działać ;)
Andrew - 18-03-2011, 18:20

Siema :)
Seichan - 18-03-2011, 18:22

Narobiłeś hałasu w lesie? ;)
Andrew - 18-03-2011, 18:24

19 sztuk poleciało :wink:
Seichan - 18-03-2011, 18:28

To ładnie poszalałeś :shock:
Andrew - 18-03-2011, 19:06

Seichan napisał/a:
To ładnie poszalałeś :shock:
No trzeba było, poza tym nowym drzewkom zrobiłem plac na rozwijanie się :wink:
Drzewo teraz w cenie...

Seichan - 18-03-2011, 19:31

andrew84 napisał/a:
Drzewo teraz w cenie...


A co teraz nie jest w cenie? :roll:

Andrew - 18-03-2011, 19:52

Seichan napisał/a:
A co teraz nie jest w cenie? :roll:
To fakt :(
patriotazz - 18-03-2011, 19:57

Powitać wszystkich
radek79 - 18-03-2011, 20:25

no ja w końcu wolny teraz można posiedzieć z perełką w lewym ręku i myszką w prawej
Andrew - 18-03-2011, 20:32

No to Radek czas zacząć nabijać posty :D
Seichan - 18-03-2011, 20:55

radek79 napisał/a:
n można posiedzieć z perełką


I to jest zacny pomysł, godzien naśladowania :mrgreen:

Andrew - 18-03-2011, 21:04

Cytat:
I to jest zacny pomysł, godzien naśladowania :mrgreen:
Ja dziś w lasku perełkę walnąłem :D

[ Dodano: 18-03-2011, 21:10 ]
A jutro czysta :partyman:

Seichan - 18-03-2011, 21:17

Ja jutro na kinder party ;)

[ Dodano: 19-03-2011, 06:40 ]
No ładnie nas odcięli od forum :shock:

Dzień dobry :)

Hubeeert - 19-03-2011, 06:54

Ale przeżyliście? :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group