Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 18-03-2011, 18:11
No to będziesz miał na czym działać
Andrew - 18-03-2011, 18:20
Siema
Seichan - 18-03-2011, 18:22
Narobiłeś hałasu w lesie?
Andrew - 18-03-2011, 18:24
19 sztuk poleciało
Seichan - 18-03-2011, 18:28
To ładnie poszalałeś
Andrew - 18-03-2011, 19:06
| Seichan napisał/a: | To ładnie poszalałeś | No trzeba było, poza tym nowym drzewkom zrobiłem plac na rozwijanie się
Drzewo teraz w cenie...
Seichan - 18-03-2011, 19:31
| andrew84 napisał/a: | | Drzewo teraz w cenie... |
A co teraz nie jest w cenie?
Andrew - 18-03-2011, 19:52
| Seichan napisał/a: | A co teraz nie jest w cenie? | To fakt
patriotazz - 18-03-2011, 19:57
Powitać wszystkich
radek79 - 18-03-2011, 20:25
no ja w końcu wolny teraz można posiedzieć z perełką w lewym ręku i myszką w prawej
Andrew - 18-03-2011, 20:32
No to Radek czas zacząć nabijać posty
Seichan - 18-03-2011, 20:55
| radek79 napisał/a: | | n można posiedzieć z perełką |
I to jest zacny pomysł, godzien naśladowania
Andrew - 18-03-2011, 21:04
| Cytat: | I to jest zacny pomysł, godzien naśladowania | Ja dziś w lasku perełkę walnąłem
[ Dodano: 18-03-2011, 21:10 ]
A jutro czysta
Seichan - 18-03-2011, 21:17
Ja jutro na kinder party
[ Dodano: 19-03-2011, 06:40 ]
No ładnie nas odcięli od forum
Dzień dobry
Hubeeert - 19-03-2011, 06:54
Ale przeżyliście?
|
|
|