Lubelskie - Lubelskie OT
radek79 - 19-03-2011, 06:59
| Hubeeert napisał/a: | Ale przeżyliście? |
powitać daliśmy radę ale nie było łatwo ,sam zauważyłem że pierwsze co robię po odpaleniu lapka to oczywiście MitsuManiaki nieźle uzależnia
Hubeeert - 19-03-2011, 07:16
Noooo....
To czas wyjrzeć przez okno
Tam też jest świat
Seichan - 19-03-2011, 07:29
Hehehe, wczoraj to odkryliśmy Ale tak pusto bez MM Więc ostrzegajcie z uprzedzeniem przed takimi przerwami
Hubeeert - 19-03-2011, 07:32
Miała trwać góra 20 minut, ale nie wyszło.
Soooorry.
Seichan - 19-03-2011, 07:32
Zdarza się
Wybaczone
tomasek - 19-03-2011, 07:48
Cześć MM
dzisiaj do domku konstrukcja skończona
Seichan - 19-03-2011, 07:53
Chrząszcze wykończone, to można wracać
patriotazz - 19-03-2011, 08:40
Dzień doberek MM, moja Cari zaraz bedzie mocno czyszczona;p troche zimno
Andrew - 19-03-2011, 10:20
| Hubeeert napisał/a: | Ale przeżyliście? |
Ja to musiałem wcześniej pójść spać przez to | Hubeeert napisał/a: | Noooo....
To czas wyjrzeć przez okno
Tam też jest świat | W nocy przez okno za dużo nie zobaczy
A tak na marginesie: dzień dobry
[ Dodano: 19-03-2011, 12:28 ]
Ale cisza
radek79 - 19-03-2011, 13:11
powitać ja już po robocie więc Weekend czas rozpocząć
Andrew - 19-03-2011, 13:31
| Cytat: | | powitać ja już po robocie więc Weekend czas rozpocząć | Czyli
[ Dodano: 19-03-2011, 13:32 ]
tomasek6 Hugo będzie miał chyba 17" do sprzedania napisz do niego
radek79 - 19-03-2011, 14:24
| andrew84 napisał/a: | powitać ja już po robocie więc Weekend czas rozpocząć
Czyli |
to dopiero po 18-ej ,pępkowe
Jaro1974 - 19-03-2011, 14:35
Powitać wszystkich. Ja właśnie wróciłem ze szkoły, jutro wolne, więc jak to się mówi - weekend!!!
Seichan - 19-03-2011, 15:11
A ja mam załamkę, kryzys wiary w sukces i w ogóle wszystko w tym temacie jest do
A poza tym muszę wydać majątek na książki, które będą mi całkowicie niepotrzebne
I pogoda też jest do
Podsumowanie: x 3
Jaro1974 - 19-03-2011, 15:15
A ja widzę cztery
|
|
|