To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

radek79 - 19-03-2011, 06:59

Hubeeert napisał/a:
Ale przeżyliście? :P

powitać daliśmy radę ale nie było łatwo ,sam zauważyłem że pierwsze co robię po odpaleniu lapka to oczywiście MitsuManiaki nieźle uzależnia :mrgreen:

Hubeeert - 19-03-2011, 07:16

Noooo....
To czas wyjrzeć przez okno ;-)
Tam też jest świat :P

Seichan - 19-03-2011, 07:29

Hehehe, wczoraj to odkryliśmy :P Ale tak pusto bez MM :) Więc ostrzegajcie z uprzedzeniem przed takimi przerwami ;)
Hubeeert - 19-03-2011, 07:32

Miała trwać góra 20 minut, ale nie wyszło.
Soooorry. :twisted:

Seichan - 19-03-2011, 07:32

Zdarza się ;)
Wybaczone :mrgreen:

tomasek - 19-03-2011, 07:48

Cześć MM :mrgreen:
dzisiaj do domku :) konstrukcja skończona :P

Seichan - 19-03-2011, 07:53

Chrząszcze wykończone, to można wracać ;)
patriotazz - 19-03-2011, 08:40

Dzień doberek MM, moja Cari zaraz bedzie mocno czyszczona;p troche zimno
Andrew - 19-03-2011, 10:20

Hubeeert napisał/a:
Ale przeżyliście? :P

Ja to musiałem wcześniej pójść spać przez to :)
Hubeeert napisał/a:
Noooo....
To czas wyjrzeć przez okno ;-)
Tam też jest świat :P
W nocy przez okno za dużo nie zobaczy :D

A tak na marginesie: dzień dobry :)

[ Dodano: 19-03-2011, 12:28 ]
Ale cisza :shock:

radek79 - 19-03-2011, 13:11

powitać ja już po robocie więc Weekend czas rozpocząć
Andrew - 19-03-2011, 13:31

Cytat:
powitać ja już po robocie więc Weekend czas rozpocząć
Czyli :partyman:

[ Dodano: 19-03-2011, 13:32 ]
tomasek6 Hugo będzie miał chyba 17" do sprzedania napisz do niego :)

radek79 - 19-03-2011, 14:24

andrew84 napisał/a:
powitać ja już po robocie więc Weekend czas rozpocząć
Czyli :partyman:

to dopiero po 18-ej ,pępkowe

Jaro1974 - 19-03-2011, 14:35

Powitać wszystkich. Ja właśnie wróciłem ze szkoły, jutro wolne, więc jak to się mówi - weekend!!! :twisted:
Seichan - 19-03-2011, 15:11

A ja mam załamkę, kryzys wiary w sukces i w ogóle wszystko w tym temacie jest do :butthead:
A poza tym muszę wydać majątek na książki, które będą mi całkowicie niepotrzebne :butthead:
I pogoda też jest do :butthead:

Podsumowanie: :butthead: x 3

Jaro1974 - 19-03-2011, 15:15

A ja widzę cztery :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group