Lubelskie - Lubelskie OT
radek79 - 19-03-2011, 15:48
a ja właśnie dostałem telefon z LIBERTY DIRECT gdzie mam ubezpieczone auto że mam dopłacić 130zł do ubezpieczenia AC za to że mam instalację gazową bo według nich gaz skraca żywotność auta ,normalnie załamka jak potrafią wyciągać pieniądze od ludzi ,trochę się pani oberwało ode mnie za to jak oszukują ludzi itp.
Jaro1974 - 19-03-2011, 15:54
No to jest normalnie zdzierstwo
radek79 - 19-03-2011, 16:02
gdzie przy ubezpieczeniu pytałem czy są potrzebne dokumenty z instalacji gazowej
_Slawek_ - 19-03-2011, 16:20
To już jest chore... co ma instalacja gazowa do AC... jeśli ktoś waży 150kg to też ma dopłacać? bo większe obciążenie skraca żywotność auta Brak słów... niedługo zaczną sprawdzać markę i jakość opon, bo starsze i tańsze zwiększają ryzyko uszkodzenia auta Wszystkie TU zdzierają jak mogą, ubezpieczyciel nie podaruje Ci nawet grosza, więc tak samo powinni podchodzić do tego kierowcy i w przypadku jakichkolwiek szkód walczyć o każdą należną złotówkę... Eh... zamiast jakichś ulg dla korzystających z ekologicznego paliwa, to w tym kraju tylko jeszcze zdzierają bardziej na czym mogą, droższe AC, droższe przeglądy...
Jaro1974 - 19-03-2011, 16:35
Dziady, szkoda gadać
patriotazz - 19-03-2011, 20:11
Wszyscy ubiezpieczyciele są tacy sami.
A ja już też mam weekend Cari wymyta i wyszorowana wkońcu wiozła pare młodą do ślubu;p
radek79 - 19-03-2011, 21:04
| patriotazz napisał/a: | Wszyscy ubiezpieczyciele są tacy sami.
A ja już też mam weekend Cari wymyta i wyszorowana wkońcu wiozła pare młodą do ślubu;p |
w post gdzie śluby dają
Seichan - 19-03-2011, 21:07
| radek79 napisał/a: | w post gdzie śluby dają |
Na przykład w urzędzie stanu cywilnego
radek79 - 19-03-2011, 21:20
a impreza tańce chulanki swawole ,chyba jestem starej daty
Seichan - 19-03-2011, 21:32
Czasem się robi tylko przyjęcie
radek79 - 19-03-2011, 21:38
pewnie jak się termin porodu zbliża to pewnie tak
Jaro1974 - 19-03-2011, 21:42
Dziś św. Józefa więc postu nie ma.
Seichan - 19-03-2011, 21:49
| radek79 napisał/a: | | pewnie jak się termin porodu zbliża to pewnie tak |
Albo kwestia wiary. Ślub i wesele w naszym kraju dla wszystkich wiąże się z wiarą katolicką. Ja w zeszłym roku byłam na ślubie osób innego wyznania. Właśnie w poście. Więc ciąża nie musi być powodem ślubu.
Andrew - 19-03-2011, 21:59
Cześć MM
radek79 - 19-03-2011, 22:19
a niech im się poszczęści
|
|
|