Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 19-03-2011, 22:26
pewnie
tomasek - 19-03-2011, 22:46
Cześć MM ja już w domku
Przeglądałem gadżety i stwierdziłem rozbite 2 kubki maniakowe
Seichan - 19-03-2011, 22:49
Niedobrze
Kubki takie jak były, czy jakaś nowa forma? Co poza tym przysłał Akbi?
tomasek - 19-03-2011, 22:55
Kubki takie same,ale szkoda chyba nieżle pyrgali tą paczuszką
a przysłał ramki,naklejki różne,zapachy,kubki i chyba narazie tyle
Seichan - 19-03-2011, 23:08
To będzie z czego wybierać
Ja zmykam do łóżka. Dobranoc
patriotazz - 20-03-2011, 00:02
Ku sprostowaniu, tak jak Renata napisała ślub tylko cywilny a przyjęcie czysto rodzinne w domku przy stole, wiara jest i ciąży niema jak narazie;p
Tomku to zamawiam kubeczek
Seichan - 20-03-2011, 07:25
Dzień dobry
Patriotazz - najlepszego dla młodej pary
radek79 - 20-03-2011, 07:38
powitać z rana ,ale głowa ciężka
zamawiam dwie srebrne naklejki a kalendarz może jest
matunio20 - 20-03-2011, 09:39
Witam. tutaj chociaż normalni ludzie są
Andrew - 20-03-2011, 10:13
Cześć
| matunio20 napisał/a: | Witam. tutaj chociaż normalni ludzie są |
radek79 - 20-03-2011, 10:19
chyba niezła pogoda się dzisiaj szykuje bo słonko zaczyna przygrzewać
matunio20 musisz rozwinąć swoją myśl
winnipool - 20-03-2011, 14:48
Powitać. A dla mnie rameczki niech tam się odłożą jeśli można
matunio20 - 20-03-2011, 18:07
| radek79 napisał/a: | | matunio20 musisz rozwinąć swoją myśl |
a chodzi mi a ludzi z HFP, szczególnie administracje, szkoda gadać... wiecie, że tam jest zakaz dodawania linków do allegro?? na calutkim foru m, w dziale giełda lub gdy ktoś nie wie co kupić, wspiera się allegro, a za to jest warn...
Ale regulamin to przecież dziecko administracji...
[ Dodano: 20-03-2011, 18:08 ]
można jeszcze dużo rzeczy wymieniać, np. zmianę loga bo jest nieczytelne, też nie da rady... a ankiety przegrywają bo administracja to większość, mitsu to fajnie ma, kupa ludi i jest zabawa
Jaro1974 - 20-03-2011, 18:34
Dobry wieczór MM. Ja wczoraj pobalowałem ( jak to Tomek mówi - przeprowadzałem transfuzję )a od rana czas poświęciłem na wyjście na świeże powietrze i spacer. Dopiero wróciłem. Niech ta wiosna szybko przyłazi
tomasek - 20-03-2011, 18:58
Ja też po spacerku z rodzinką
A wiosna już idzie jutro pierwszy dzień
|
|
|