To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 19-03-2011, 22:26

pewnie :D
tomasek - 19-03-2011, 22:46

Cześć MM ja już w domku :mrgreen:
Przeglądałem gadżety i stwierdziłem rozbite 2 kubki maniakowe :evil:

Seichan - 19-03-2011, 22:49

Niedobrze :evil:
Kubki takie jak były, czy jakaś nowa forma? ;) Co poza tym przysłał Akbi?

tomasek - 19-03-2011, 22:55

Kubki takie same,ale szkoda :cry: chyba nieżle pyrgali tą paczuszką :evil:
a przysłał ramki,naklejki różne,zapachy,kubki i chyba narazie tyle :wink:

Seichan - 19-03-2011, 23:08

To będzie z czego wybierać ;)

Ja zmykam do łóżka. Dobranoc :)

patriotazz - 20-03-2011, 00:02

Ku sprostowaniu, tak jak Renata napisała ślub tylko cywilny a przyjęcie czysto rodzinne w domku przy stole, wiara jest i ciąży niema jak narazie;p
Tomku to zamawiam kubeczek

Seichan - 20-03-2011, 07:25

Dzień dobry :)

Patriotazz - najlepszego dla młodej pary :mrgreen:

radek79 - 20-03-2011, 07:38

powitać z rana ,ale głowa ciężka
zamawiam dwie srebrne naklejki a kalendarz może jest

matunio20 - 20-03-2011, 09:39

Witam. tutaj chociaż normalni ludzie są :)
Andrew - 20-03-2011, 10:13

Cześć :)
matunio20 napisał/a:
Witam. tutaj chociaż normalni ludzie są :)
:?:
radek79 - 20-03-2011, 10:19

chyba niezła pogoda się dzisiaj szykuje bo słonko zaczyna przygrzewać
matunio20 musisz rozwinąć swoją myśl

winnipool - 20-03-2011, 14:48

Powitać. A dla mnie rameczki niech tam się odłożą jeśli można :)
matunio20 - 20-03-2011, 18:07

radek79 napisał/a:
matunio20 musisz rozwinąć swoją myśl


a chodzi mi a ludzi z HFP, szczególnie administracje, szkoda gadać... wiecie, że tam jest zakaz dodawania linków do allegro?? na calutkim foru m, w dziale giełda lub gdy ktoś nie wie co kupić, wspiera się allegro, a za to jest warn...

Ale regulamin to przecież dziecko administracji...

[ Dodano: 20-03-2011, 18:08 ]
można jeszcze dużo rzeczy wymieniać, np. zmianę loga bo jest nieczytelne, też nie da rady... a ankiety przegrywają bo administracja to większość, mitsu to fajnie ma, kupa ludi i jest zabawa :D

Jaro1974 - 20-03-2011, 18:34

Dobry wieczór MM. Ja wczoraj pobalowałem ( jak to Tomek mówi - przeprowadzałem transfuzję :D )a od rana czas poświęciłem na wyjście na świeże powietrze i spacer. Dopiero wróciłem. Niech ta wiosna szybko przyłazi :D
tomasek - 20-03-2011, 18:58

Ja też po spacerku z rodzinką :mrgreen:
A wiosna już idzie :mrgreen: jutro pierwszy dzień :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group