Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 20-03-2011, 19:07
| tomasek6 napisał/a: | A wiosna już idzie jutro pierwszy dzień |
Dzień wagarowicza Od czego robimy wagary?
Może zrobię sobie wagary ... od telefonu
Jaro1974 - 20-03-2011, 19:12
Telefon może być bo na pewno nie forum
tomasek - 20-03-2011, 19:20
Może od pracy
ja jutro nie pracuję idę wieczorkiem na szkolenie
Jaro1974 - 20-03-2011, 19:22
Tobie to dobrze
Seichan - 20-03-2011, 19:27
Ja też mam wolne od pracy, dlatego to się nie liczy Musi być coś innego
matunio20 - 20-03-2011, 19:36
A my postanowiliśmy że cała klasa do szkoły nie idzie
Jaro1974 - 20-03-2011, 19:38
Ja też bym tak chciał swoim powiedzieć ale nie w tej profesji
radek79 - 20-03-2011, 20:41
i ja właśnie wróciłem po drugim dniu pępkowania i chyba sobie zrobię wolne z okazji dnia wiosny
Jaro1974 - 20-03-2011, 20:52
Fajnie wam a ja sobie pomyślałem że zrobię im luźniejsze zajęcia a i ja będę miał lżej
radek79 - 20-03-2011, 20:59
ja się tylko boję jak jutro się obudzę rano chyba postawie sobie perełkę obok łóżka
Andrew - 21-03-2011, 07:46
Cześć MM.
A ja w sobotę i wczoraj
Seichan - 21-03-2011, 08:43
Dzień dobry
Andrew - 21-03-2011, 08:50
Co słychać
Seichan - 21-03-2011, 08:53
Uczę się Dziś prawo budowalne.
Andrew - 21-03-2011, 08:57
| Cytat: | Uczę się Dziś prawo budowalne. | To przyjemny temat
Ja myślałem, że będzie kac, a tu spoko
|
|
|