To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 20-03-2011, 19:07

tomasek6 napisał/a:
A wiosna już idzie :mrgreen: jutro pierwszy dzień :P


Dzień wagarowicza 8) Od czego robimy wagary? ;)
Może zrobię sobie wagary ... od telefonu :badgrin:

Jaro1974 - 20-03-2011, 19:12

Telefon może być bo na pewno nie forum :D
tomasek - 20-03-2011, 19:20

Może od pracy :wink:
ja jutro nie pracuję :P idę wieczorkiem na szkolenie :drinkers: :badgrin:

Jaro1974 - 20-03-2011, 19:22

Tobie to dobrze :lol:
Seichan - 20-03-2011, 19:27

Ja też mam wolne od pracy, dlatego to się nie liczy :) Musi być coś innego ;)
matunio20 - 20-03-2011, 19:36

A my postanowiliśmy że cała klasa do szkoły nie idzie :)
Jaro1974 - 20-03-2011, 19:38

Ja też bym tak chciał swoim powiedzieć ale nie w tej profesji :twisted:
radek79 - 20-03-2011, 20:41

i ja właśnie wróciłem po drugim dniu pępkowania i chyba sobie zrobię wolne z okazji dnia wiosny
Jaro1974 - 20-03-2011, 20:52

Fajnie wam a ja sobie pomyślałem że zrobię im luźniejsze zajęcia :mrgreen: a i ja będę miał lżej :twisted:
radek79 - 20-03-2011, 20:59

ja się tylko boję jak jutro się obudzę rano chyba postawie sobie perełkę obok łóżka
Andrew - 21-03-2011, 07:46

Cześć MM.
A ja w sobotę i wczoraj :partyman: :D

Seichan - 21-03-2011, 08:43

Dzień dobry :)
Andrew - 21-03-2011, 08:50

Co słychać :?:
Seichan - 21-03-2011, 08:53

Uczę się :) Dziś prawo budowalne.
Andrew - 21-03-2011, 08:57

Cytat:
Uczę się :) Dziś prawo budowalne.
To przyjemny temat :)
Ja myślałem, że będzie kac, a tu spoko :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group