Lubelskie - Lubelskie OT
winnipool - 21-03-2011, 14:59
To widzę, że większość jednak ma dzień wagarowicza od forum. U mnie dzisiaj drukowania ciąg dalszy, czyt. kolejne nadgodziny, gdzieś tak do 17 w pracy. A zacząłem o 6:30 :/
Seichan - 21-03-2011, 16:07
No to ciekawie masz.. Nie do pozazdroszczenia
Jaro1974 - 21-03-2011, 17:21
Dzień dobry MM
Seichan - 21-03-2011, 17:37
Jak tam dzień wagarowicza?
Jaro1974 - 21-03-2011, 18:04
A tak jakoś poleciało. Luźne 7 godzin
Bursztynka - 21-03-2011, 18:28
od pracy wagarów się nie udało zrobić, ale na znak pierwszego dnia wiosny postanowiłyśmy się ubrać z koleżankami w biurze na zielono
no i mam 9 dni zaległego urlopu do wykorzystania na już
Jaro1974 - 21-03-2011, 18:29
A wszystko to pewnie przez ten zielony kolor
Bursztynka - 21-03-2011, 18:45
taaa kierowniczka robiła porządki i dopatrzyła się że panna anna ma za dużo urlopu więc żeby nie odstawała od reszty załogi to trzeba jej kazać iść na urlop. Tylko że nie można przed i po świętach, więc "o tak o" mam sobie wziąć kilka dni, w sumie nie wiem po co jejku chyba jestem małym pracoholikiem albo coś...
Jaro1974 - 21-03-2011, 18:57
Możliwe
Seichan - 21-03-2011, 19:04
Ale dzień św. Patryka był 17 marca Więc skąd ten zielony kolor? Już bardziej żółty by pasował, żeby słonko przyciągnąć
patriotazz - 21-03-2011, 19:05
Dobry wieczorek wszystkim ja dziś nie mogłem zrobić sobie dnia wagarowicza trzeba w pracy kończyć bo pieniążki czekają na wypłate, także jutro wypłata i szaleje
Bursztynka - 21-03-2011, 19:10
nie miałyśmy żółtych bluzek, niektóre tylko zielone w szafie znalazły
Seichan - 21-03-2011, 19:13
Patriotazz, tylko nie zaszalej za bardzo, żeby do końca miesiąca zostało
Ania - ja też żadnej żółtej bluzki na stanie nie posiadam Ale czarnych całe mnóstwo
patriotazz - 21-03-2011, 19:21
Renata niemam co sie przejmować ja mam wypłate co tydzien;p
Bursztynka - 21-03-2011, 19:38
wypłata co tydzień, hmm jak się wyda sporą część od razu to nie trzeba całego miesiąca czekać na nową
|
|
|