To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

winnipool - 21-03-2011, 14:59

To widzę, że większość jednak ma dzień wagarowicza od forum. U mnie dzisiaj drukowania ciąg dalszy, czyt. kolejne nadgodziny, gdzieś tak do 17 w pracy. A zacząłem o 6:30 :/
Seichan - 21-03-2011, 16:07

No to ciekawie masz.. Nie do pozazdroszczenia :?
Jaro1974 - 21-03-2011, 17:21

Dzień dobry MM
Seichan - 21-03-2011, 17:37

Jak tam dzień wagarowicza? ;)
Jaro1974 - 21-03-2011, 18:04

A tak jakoś poleciało. Luźne 7 godzin :D
Bursztynka - 21-03-2011, 18:28

od pracy wagarów się nie udało zrobić, ale na znak pierwszego dnia wiosny postanowiłyśmy się ubrać z koleżankami w biurze na zielono :)

no i mam 9 dni zaległego urlopu do wykorzystania na już :D

Jaro1974 - 21-03-2011, 18:29

A wszystko to pewnie przez ten zielony kolor :D
Bursztynka - 21-03-2011, 18:45

taaa :) kierowniczka robiła porządki i dopatrzyła się że panna anna ma za dużo urlopu więc żeby nie odstawała od reszty załogi to trzeba jej kazać iść na urlop. Tylko że nie można przed i po świętach, więc "o tak o" mam sobie wziąć kilka dni, w sumie nie wiem po co :D jejku chyba jestem małym pracoholikiem albo coś...
Jaro1974 - 21-03-2011, 18:57

Możliwe :D
Seichan - 21-03-2011, 19:04

Ale dzień św. Patryka był 17 marca :badgrin: Więc skąd ten zielony kolor? ;) Już bardziej żółty by pasował, żeby słonko przyciągnąć :mrgreen:
patriotazz - 21-03-2011, 19:05

Dobry wieczorek wszystkim ja dziś nie mogłem zrobić sobie dnia wagarowicza trzeba w pracy kończyć bo pieniążki czekają na wypłate, także jutro wypłata i szaleje :D
Bursztynka - 21-03-2011, 19:10

nie miałyśmy żółtych bluzek, niektóre tylko zielone w szafie znalazły :)
Seichan - 21-03-2011, 19:13

Patriotazz, tylko nie zaszalej za bardzo, żeby do końca miesiąca zostało ;)

Ania - ja też żadnej żółtej bluzki na stanie nie posiadam :P Ale czarnych całe mnóstwo :mrgreen:

patriotazz - 21-03-2011, 19:21

Renata niemam co sie przejmować ja mam wypłate co tydzien;p
Bursztynka - 21-03-2011, 19:38

wypłata co tydzień, hmm :) jak się wyda sporą część od razu to nie trzeba całego miesiąca czekać na nową :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group