To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 21-03-2011, 19:40

Z jednej strony to fajne rozwiązanie, ale dzieląc miesięczną wypłatę na 4, to jedne większe zakupy i pustki w portfelu :doubt:
Ale, jakby co tydzień dostawać to, co się otrzymuje raz na miesiąc, to chętnie się piszę na takie coś :mrgreen:

Bursztynka - 21-03-2011, 19:43

a czarne bluzki są najlepsze :D
tylko ja ostatnio zrobiłam sobie zakaz kupowania czarnych bo za czarno jednak mi się w szafie zrobiło :) przerzuciłam się na ciemne szare :D

tomasek - 21-03-2011, 20:03

Bursztynka czy ja coś przeoczyłem czy już jesteś na czerwono czyli prawdziwy Mitsumaniak :mrgreen:
Andrew - 21-03-2011, 20:08

Cześć :)
patriotazz - 21-03-2011, 20:13

Powitać, wypłata co tydzien ma swoje plusy i minusy.
Prawdziwych Mitsumaniaków coraz wiecej też właśnie dziś zauważyłem

tomasek - 21-03-2011, 20:13

Wszyscy jeszcze na wagarach,że taka cisza :shock:
bastek - 21-03-2011, 20:15

hej. u mnie dzień wagarowicza, jak wiekszość poniedziałków, dyżurna....
odnosnie ubrań - dyrekcja kazała nam się ubierać na biało.... czuję się w białych portkach jak golas jakiś... pod tym względem, dr House ma super....
poza tym kończy mi sie ubezpieczenie, i jak zrobiłem symulację ofert, to link4 bije wszystkich bez litości.....do tej pory miałem w mbanku, jakoś nie odstawało od link4 aż tak, ale teraz - 25% taniej...
a opinie o link4 chodzą niepochlebne...
gdzie macie?

tomasek - 21-03-2011, 20:16

Bastek a o jakie pytasz,na życie czy oc :wink:
matunio20 - 21-03-2011, 20:18

Yo, mam prośbę, żeby ktoś kto ma dostęp do dodawania w sprzedam dodał mi takie ogłoszenie, wiem że niektóre części pasują do mitsu, więc nie powinno być problemu.

post zamieść w dziale kupię-sprzedam Tomek

patriotazz - 21-03-2011, 20:18

O link4 też niesłyszłem miłych opinii, ja mam w TUV Pocztowy płace 422 zł(OC,NW)
tomasek - 21-03-2011, 20:19

Jak oc to ja mam w Interrisc :)
Dostałem dobrą zniżkę na OC-AC więc zostało :wink:

patriotazz - 21-03-2011, 20:23

No nic ja na jakiś czas spadam, odezwe się jeszcze przed snem
radek79 - 21-03-2011, 20:27

ja mam w Liberty Direct za OC+AC+NW +Premium Assistance zapłaciłem 1143zł ,niedługo będę zgłaszał szkodę i zobaczymy ja się zachowają
Bursztynka - 21-03-2011, 20:36

tomasek6 napisał/a:
Bursztynka czy ja coś przeoczyłem czy już jesteś na czerwono czyli prawdziwy Mitsumaniak :mrgreen:


taaak :D z okazji pierwszego dnia wiosny zmieniłam kolorek na prawdziowmitsumaniakowy

tomasek - 21-03-2011, 20:40

No to gratulację :thumbup:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group