Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 21-03-2011, 19:40
Z jednej strony to fajne rozwiązanie, ale dzieląc miesięczną wypłatę na 4, to jedne większe zakupy i pustki w portfelu
Ale, jakby co tydzień dostawać to, co się otrzymuje raz na miesiąc, to chętnie się piszę na takie coś
Bursztynka - 21-03-2011, 19:43
a czarne bluzki są najlepsze
tylko ja ostatnio zrobiłam sobie zakaz kupowania czarnych bo za czarno jednak mi się w szafie zrobiło przerzuciłam się na ciemne szare
tomasek - 21-03-2011, 20:03
Bursztynka czy ja coś przeoczyłem czy już jesteś na czerwono czyli prawdziwy Mitsumaniak
Andrew - 21-03-2011, 20:08
Cześć
patriotazz - 21-03-2011, 20:13
Powitać, wypłata co tydzien ma swoje plusy i minusy.
Prawdziwych Mitsumaniaków coraz wiecej też właśnie dziś zauważyłem
tomasek - 21-03-2011, 20:13
Wszyscy jeszcze na wagarach,że taka cisza
bastek - 21-03-2011, 20:15
hej. u mnie dzień wagarowicza, jak wiekszość poniedziałków, dyżurna....
odnosnie ubrań - dyrekcja kazała nam się ubierać na biało.... czuję się w białych portkach jak golas jakiś... pod tym względem, dr House ma super....
poza tym kończy mi sie ubezpieczenie, i jak zrobiłem symulację ofert, to link4 bije wszystkich bez litości.....do tej pory miałem w mbanku, jakoś nie odstawało od link4 aż tak, ale teraz - 25% taniej...
a opinie o link4 chodzą niepochlebne...
gdzie macie?
tomasek - 21-03-2011, 20:16
Bastek a o jakie pytasz,na życie czy oc
matunio20 - 21-03-2011, 20:18
Yo, mam prośbę, żeby ktoś kto ma dostęp do dodawania w sprzedam dodał mi takie ogłoszenie, wiem że niektóre części pasują do mitsu, więc nie powinno być problemu.
post zamieść w dziale kupię-sprzedam Tomek
patriotazz - 21-03-2011, 20:18
O link4 też niesłyszłem miłych opinii, ja mam w TUV Pocztowy płace 422 zł(OC,NW)
tomasek - 21-03-2011, 20:19
Jak oc to ja mam w Interrisc
Dostałem dobrą zniżkę na OC-AC więc zostało
patriotazz - 21-03-2011, 20:23
No nic ja na jakiś czas spadam, odezwe się jeszcze przed snem
radek79 - 21-03-2011, 20:27
ja mam w Liberty Direct za OC+AC+NW +Premium Assistance zapłaciłem 1143zł ,niedługo będę zgłaszał szkodę i zobaczymy ja się zachowają
Bursztynka - 21-03-2011, 20:36
| tomasek6 napisał/a: | Bursztynka czy ja coś przeoczyłem czy już jesteś na czerwono czyli prawdziwy Mitsumaniak |
taaak z okazji pierwszego dnia wiosny zmieniłam kolorek na prawdziowmitsumaniakowy
tomasek - 21-03-2011, 20:40
No to gratulację
|
|
|