To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Bursztynka - 21-03-2011, 20:48

:mrgreen:
Seichan - 21-03-2011, 20:49

Nowa mitsumaniaczka w rodzinie :mrgreen: Gratulacje :thumbright:
Matunio20, ja nie pomogę. Nie jestem w grupie :)

matunio20 - 21-03-2011, 20:51

Seichan napisał/a:
Matunio20, ja nie pomogę. Nie jestem w grupie :)


kurcze, szkoda.

Seichan - 21-03-2011, 20:55

A nie możesz dołączyć do grupy? Chyba spełniasz warunki, żeby zamieszczać ogłoszenia :)
Andrew - 21-03-2011, 20:57

matunio20 ja mogę wstawić, ale zdjęcia by się przydały, gdyż takiego ogłoszenia nie bardzo dopuszczą...
tomasek - 21-03-2011, 20:58

Musisz pisać w dziale sprzedam,a post muszę edytować :P
Seichan - 21-03-2011, 21:13

http://fun.noshit.pl/lubie/29554 :mrgreen:

Najbardziej podoba mi się ilość kalorii w zestawieniu z zapotrzebowaniem dziennym :mrgreen:

Andrew - 21-03-2011, 21:16

No i wszystko jasne: trzeba pić piwo i tylko piwo :mrgreen:
matunio20 - 21-03-2011, 21:17

dobra, ale fotki bedą ogólne, bo cześci są w krakowie..., jutro dodam...
bastek - 21-03-2011, 21:17

tomasek6 napisał/a:
Bastek a o jakie pytasz,na życie czy oc

co i ac

matunio20 - 21-03-2011, 21:20

Cytat:
A nie możesz dołączyć do grupy? Chyba spełniasz warunki, żeby zamieszczać ogłoszenia :)


tylko jak dołączyć??

Seichan - 21-03-2011, 21:24

matunio20 napisał/a:
tylko jak dołączyć??


http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=18629

radek79 - 21-03-2011, 21:29

andrew84 napisał/a:
No i wszystko jasne: trzeba pić piwo i tylko piwo :mrgreen:

pijemy pijemy i chudniemy od chankli na mokro

matunio20 - 21-03-2011, 21:32

Seichan napisał/a:

http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=18629


dzięx :)

Andrew - 21-03-2011, 21:46

Ja się chyba zmywam, jutro pobudka o 4 :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group