Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 21-03-2011, 21:50
A gdzie Ty tak wcześnie wybywasz?
Jaro1974 - 21-03-2011, 21:51
Wieczór dobry Jak ja lubię jeździć wieczorami. Pustki na ulicach, luźno, spokój, normalnie Ciechocinek dopiero wróciłem do domku
Andrew - 21-03-2011, 21:52
Do lasu, dziś byłem i nie zdążyłem wszystkich drzewek ściągnąć, bo się ciągle pitoliło A muszę to ściągnąć. Od 5 do 7 powinienem się wyrobić...
Seichan - 21-03-2011, 21:57
To powodzenia
Jarku, POM się znaczy uprawiałeś
Andrew - 21-03-2011, 21:58
Więc spadam.
Trzymajcie się
Jaro1974 - 21-03-2011, 22:02
Coś w tym stylu ale nie zupełnie. [edit]zachowaj te informacje dla siebie[/edit]
matunio20 - 21-03-2011, 22:11
| Cytat: |
Do lasu, dziś byłem i nie zdążyłem wszystkich drzewek ściągnąć, bo się ciągle pitoliło |
duże macie te odziomki?? czym ciągacie??
Seichan - 21-03-2011, 22:14
Hehehe, miśki ładnie trzymają się drogi i zakręty są im niestraszne, co najwyżej wykończą przeguby
[ Dodano: 21-03-2011, 22:20 ]
Zawijam spać. Dobrej nocki
Jaro1974 - 21-03-2011, 22:22
Przy umiejętnym wchodzeniu w zakręt to i przegub za bardzo nie dostanie po wiadomo czym
tomasek - 21-03-2011, 22:39
No i jutro znowu Szczebrzeszyn
Jaro1974 - 21-03-2011, 22:41
Chrząszcze się stęskniły hehe
tomasek - 21-03-2011, 22:43
Ale ja nie
Jaro1974 - 21-03-2011, 22:44
Najwidoczniej coś musiałeś tam zostawić
winnipool - 21-03-2011, 22:51
A ja dzisiaj pierwszy trening na dworze w tym sezonie. Już nie mogłem się doczekać. Teraz trzeba się grzecznie położyć spać, bo jutro od rana w robocie znowu "patent młodego drukarza" Dobranoc MM.
[ Dodano: 22-03-2011, 00:29 ]
Miałem grzecznie iść spać, ale jakoś nie wyszło. No ale teraz już naprawdę dobranoc.
radek79 - 22-03-2011, 06:26
powitać z rana ,zapowiada się chyba cieplejszy dzień
|
|
|