To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 21-03-2011, 21:50

A gdzie Ty tak wcześnie wybywasz?
Jaro1974 - 21-03-2011, 21:51

Wieczór dobry :D Jak ja lubię jeździć wieczorami. Pustki na ulicach, luźno, spokój, normalnie Ciechocinek :twisted: dopiero wróciłem do domku :P
Andrew - 21-03-2011, 21:52

Do lasu, dziś byłem i nie zdążyłem wszystkich drzewek ściągnąć, bo się ciągle pitoliło :evil: A muszę to ściągnąć. Od 5 do 7 powinienem się wyrobić...
Seichan - 21-03-2011, 21:57

To powodzenia :)

Jarku, POM się znaczy uprawiałeś ;)

Andrew - 21-03-2011, 21:58

Więc spadam.

Trzymajcie się :wink:

Jaro1974 - 21-03-2011, 22:02

Coś w tym stylu ale nie zupełnie. [edit]zachowaj te informacje dla siebie[/edit]
matunio20 - 21-03-2011, 22:11

Cytat:

Do lasu, dziś byłem i nie zdążyłem wszystkich drzewek ściągnąć, bo się ciągle pitoliło


duże macie te odziomki?? czym ciągacie??

Seichan - 21-03-2011, 22:14

Hehehe, miśki ładnie trzymają się drogi i zakręty są im niestraszne, co najwyżej wykończą przeguby :badgrin:

[ Dodano: 21-03-2011, 22:20 ]
Zawijam spać. Dobrej nocki :)

Jaro1974 - 21-03-2011, 22:22

Przy umiejętnym wchodzeniu w zakręt to i przegub za bardzo nie dostanie po wiadomo czym :mrgreen:
tomasek - 21-03-2011, 22:39

No i jutro znowu Szczebrzeszyn :?
Jaro1974 - 21-03-2011, 22:41

Chrząszcze się stęskniły hehe :mrgreen:
tomasek - 21-03-2011, 22:43

Ale ja nie :P
Jaro1974 - 21-03-2011, 22:44

Najwidoczniej coś musiałeś tam zostawić :twisted:
winnipool - 21-03-2011, 22:51

A ja dzisiaj pierwszy trening na dworze w tym sezonie. Już nie mogłem się doczekać. Teraz trzeba się grzecznie położyć spać, bo jutro od rana w robocie znowu "patent młodego drukarza" :) Dobranoc MM.

[ Dodano: 22-03-2011, 00:29 ]
Miałem grzecznie iść spać, ale jakoś nie wyszło. No ale teraz już naprawdę dobranoc.

radek79 - 22-03-2011, 06:26

powitać z rana ,zapowiada się chyba cieplejszy dzień


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group