Lubelskie - Lubelskie OT
winnipool - 22-03-2011, 06:31
Witam MM.
tomasek - 22-03-2011, 06:37
Cześc MM
Jak nie patrzeć to już WIOSNA
Soner - 22-03-2011, 06:42
Powitał i ja. 1 dzień mnie tylko nie było a tu mamy nową mitsumaniaczkę (teraz to obowiązkowe obecności na wszelkich spotach), temat ubezpieczeń (mam w HDI i chyba tu zostanę), kuracja chmielno-kaloryczna w celu powitania wiosny a ja w sobotę wymieniałem łożyska w tylnych kołach i wymieniałem tarcze. Wczoraj robiłem hamulec ręczny, linkę od drążka zmiany biegów i wymiana oleju w silniku. Dzisiaj 3 zaliczenia na uczelni a ja zadowolony siedzę sobie na forum. Ehhh czarno widzi mi się obrona dyplomu w czerwcu... W sprawie spotu kwietniowego chodziły wam teraz jakieś pomysły? Może by zrobić w pierwszy weekend kwietnia taki wyjazdowo-integracyjny a 17. planowo cykliczny?
bastek - 22-03-2011, 07:02
bry
ale słoneczko.
| Soner napisał/a: | | temat ubezpieczeń (mam w HDI i chyba tu zostanę), |
przez mbank są 3 firmy - Benefia, mdirect(czyli Hestia) i HDI. w tej kolejności cenowo - HDI najdrożej.... AXA i Liberty jest gdzies pomiedzy Benefią i mDirect
w linku nikt nie ma? to ja też chyba nie.....
| Soner napisał/a: | | Ehhh czarno widzi mi się obrona dyplomu w czerwcu |
znam to trochę z drugiej strony. no, może nie dyplomu, ale kolokwium - i uwierz, niezaliczone kol. przez studenta to wieksza upierdliwość dla asystenta
Andrew - 22-03-2011, 08:15
Cześć
| matunio20 napisał/a: | | duże macie te odziomki?? czym ciągacie?? |
A nie są takie wielkie, od 0,7m3 do 1,6m3. Już zrobione A ciągnąłem Ursusem 3512
plecho1 - 22-03-2011, 12:42
Witam po dłuższej przerwie.
Ja OC i NW mam w pocztowym i płacę troszkę ponad 300zł. Tylko podobno jest problem wyciągnąć od nich kasę, ale odpukać jak na razie od około 10 lat jak mam prawko nie miałem żadnej stłuczki.
Andrew - 22-03-2011, 13:41
plecho1 widać, kolor zmieniłeś Ja mam OC i NW w TUW i płacę na gala 340 PLN.
Bursztynka - 22-03-2011, 15:02
no wiosna przyszła i kolorki trzeba było zmienić
plecho1 - 22-03-2011, 15:13
Jestem na czerwono a jesienią nie wiem czy się nie rozstanę z mitsu
Żonie bardzo się podoba Vectra C.
Andrew - 22-03-2011, 15:18
| plecho1 napisał/a: | Jestem na czerwono a jesienią nie wiem czy się nie rozstanę z mitsu |
To nie dobrze
plecho1 - 22-03-2011, 15:25
Po wielu przemyśleniach doszedłem do wniosku, ze jeśli zostanę przy mitsu to raczej będzie Carisma 1.6. Ale ten silnik mógłby być jednak mocniejszy. GDI swoje zrobiło i jakoś nie chce mi się przesiadać na słabszy.
A co sądzicie o Toledo 2 z tym 1.8 20V 125 konnym silnikiem?
Andrew - 22-03-2011, 15:28
| plecho1 napisał/a: | | A co sądzicie o Toledo 2 z tym 1.8 20V 125 konnym silnikiem? | Mnie się średnio podoba
zbycho77 - 22-03-2011, 15:55
Powitać, bo długim niebycie
| plecho1 napisał/a: | | Carisma 1.6. Ale ten silnik mógłby być jednak mocniejszy. |
Nie jest tak źle, choć pewnie po przesiadce z 1.8GDI odczujesz spadek mocy.
| andrew84 napisał/a: | Mnie się średnio podoba |
mi też
Seichan - 22-03-2011, 16:44
Dzień dobry
matunio20 - 22-03-2011, 18:46
witam.
|
|
|