To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

winnipool - 22-03-2011, 06:31

Witam MM.
tomasek - 22-03-2011, 06:37

Cześc MM :mrgreen:
Jak nie patrzeć to już WIOSNA :wav:

Soner - 22-03-2011, 06:42

Powitał i ja. 1 dzień mnie tylko nie było a tu mamy nową mitsumaniaczkę (teraz to obowiązkowe obecności na wszelkich spotach), temat ubezpieczeń (mam w HDI i chyba tu zostanę), kuracja chmielno-kaloryczna w celu powitania wiosny a ja w sobotę wymieniałem łożyska w tylnych kołach i wymieniałem tarcze. Wczoraj robiłem hamulec ręczny, linkę od drążka zmiany biegów i wymiana oleju w silniku. Dzisiaj 3 zaliczenia na uczelni a ja zadowolony siedzę sobie na forum. Ehhh czarno widzi mi się obrona dyplomu w czerwcu... W sprawie spotu kwietniowego chodziły wam teraz jakieś pomysły? Może by zrobić w pierwszy weekend kwietnia taki wyjazdowo-integracyjny a 17. planowo cykliczny?
bastek - 22-03-2011, 07:02

bry
ale słoneczko.
Soner napisał/a:
temat ubezpieczeń (mam w HDI i chyba tu zostanę),

przez mbank są 3 firmy - Benefia, mdirect(czyli Hestia) i HDI. w tej kolejności cenowo - HDI najdrożej.... AXA i Liberty jest gdzies pomiedzy Benefią i mDirect
w linku nikt nie ma? to ja też chyba nie.....
Soner napisał/a:
Ehhh czarno widzi mi się obrona dyplomu w czerwcu

znam to trochę z drugiej strony. no, może nie dyplomu, ale kolokwium - i uwierz, niezaliczone kol. przez studenta to wieksza upierdliwość dla asystenta :)

Andrew - 22-03-2011, 08:15

Cześć :)
matunio20 napisał/a:
duże macie te odziomki?? czym ciągacie??

A nie są takie wielkie, od 0,7m3 do 1,6m3. Już zrobione :wink: A ciągnąłem Ursusem 3512 :D

plecho1 - 22-03-2011, 12:42

Witam po dłuższej przerwie.
Ja OC i NW mam w pocztowym i płacę troszkę ponad 300zł. Tylko podobno jest problem wyciągnąć od nich kasę, ale odpukać jak na razie od około 10 lat jak mam prawko nie miałem żadnej stłuczki.

Andrew - 22-03-2011, 13:41

plecho1 widać, kolor zmieniłeś :) Ja mam OC i NW w TUW i płacę na gala 340 PLN.
Bursztynka - 22-03-2011, 15:02

no wiosna przyszła i kolorki trzeba było zmienić ;)
plecho1 - 22-03-2011, 15:13

Jestem na czerwono a jesienią nie wiem czy się nie rozstanę z mitsu :(
Żonie bardzo się podoba Vectra C.

Andrew - 22-03-2011, 15:18

plecho1 napisał/a:
Jestem na czerwono a jesienią nie wiem czy się nie rozstanę z mitsu :(
:(
To nie dobrze :(

plecho1 - 22-03-2011, 15:25

Po wielu przemyśleniach doszedłem do wniosku, ze jeśli zostanę przy mitsu to raczej będzie Carisma 1.6. Ale ten silnik mógłby być jednak mocniejszy. GDI swoje zrobiło i jakoś nie chce mi się przesiadać na słabszy.
A co sądzicie o Toledo 2 z tym 1.8 20V 125 konnym silnikiem?

Andrew - 22-03-2011, 15:28

plecho1 napisał/a:
A co sądzicie o Toledo 2 z tym 1.8 20V 125 konnym silnikiem?
Mnie się średnio podoba :wink:
zbycho77 - 22-03-2011, 15:55

Powitać, bo długim niebycie :)
plecho1 napisał/a:
Carisma 1.6. Ale ten silnik mógłby być jednak mocniejszy.

Nie jest tak źle, choć pewnie po przesiadce z 1.8GDI odczujesz spadek mocy.
andrew84 napisał/a:
Mnie się średnio podoba :wink:

mi też :)

Seichan - 22-03-2011, 16:44

Dzień dobry :)
matunio20 - 22-03-2011, 18:46

witam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group