Lubelskie - Lubelskie OT
radek79 - 22-03-2011, 18:57
i ja powitać ,dzisiaj pół dnia walczyłem ze swoim GDI jak sądzę padł czujnik TPS bo przy próbie ustawienia napięcia bardzo skakało ,reszta silnika w normie więc tylko to mi zostało ,jutro po czujnik zobaczymy
Andrew - 22-03-2011, 18:58
Cześć. Mam pytanie czym najlepiej uprać welury na fotelach???
Jaro1974 - 22-03-2011, 19:16
Powitać wieczorem. I znowu przejażdżka wieczorową porą ale tym razem sam.
Seichan - 22-03-2011, 19:22
| andrew84 napisał/a: | | Cześć. Mam pytanie czym najlepiej uprać welury na fotelach??? |
Są jakieś specjalne płyny do tego Popatrz w jakimś markecie na dziale motoryzacyjnym
grzesiopol - 22-03-2011, 19:32
| andrew84 napisał/a: | | Cześć. Mam pytanie czym najlepiej uprać welury na fotelach??? |
Ja kupiłem sobie płyn w spreyu (nie piankę) firmy SONAX, drogi ale jak widzę nawet działa.
Jeżeli masz bardziej zabrudzone to proponuje wizytę w myjni gdzie myją tapicerkę, słyszałem, że dobrze czyści się parą ale czy w Lublinie jest takie coś to nie wiem.
Andrew - 22-03-2011, 19:38
Ja chcę uprać fotele w domu, bo zakupiłem do colta... A takie środki do dywanów nie ruszą tego brudu?
Jaro1974 - 22-03-2011, 19:47
Andrzej może ruszą ale nie wiadomo jaki efekt końcowy będzie po użyciu tych środków. Ja bym spróbował tego co grzesiopol, przynajmniej wiadomo że nie zepsujesz sobie obicia foteli.
Andrew - 22-03-2011, 19:50
Odebrałem aku i nie uwzględnili reklamacji Tak jak przypuszczałem. Dostałem taki o to wykres:
radek79 - 22-03-2011, 19:52
ja kiedyś prałem kerszerem i pianą aktywną do mycia aut i wszystkie plamy zeszły po wyschnięciu efekt był naprawdę dobry
Andrew - 22-03-2011, 19:53
A i Mateusz Hanżek podał mi ceny na amorki do gala. Ma jakieś tańsze za 132 zł i teraz pytanie jest: czy to się opłaca kupować? Ponoć jakaś konfekcja czy coś takiego
patriotazz - 22-03-2011, 20:05
Powitać wieczorkiem, ja swoje kiedyś prałem Vanishem do dywanów i tapicerek, nawet dało rade ale musiałem poprawić płynem zapachowym, żeby zabić zapach Vanishu
Dziś dzień dobrze się kończy wygrałem płyte w Esce Rock, pierwsza rzecz jaką wygrałem
zbycho77 - 22-03-2011, 20:08
| patriotazz napisał/a: | | wygrałem płyte w Esce Rock |
Gratulacje co za płyta?
Ja właśnie przed chwilą odebrałem swój pierwszy gramofon
Jaro1974 - 22-03-2011, 20:12
Andrzej a masz może możliwość sprawdzenia gęstości elektrolitu? Ja bym się pokusił o ponowne sprawdzenie gęstości.
patriotazz - 22-03-2011, 20:15
| zbycho77 napisał/a: |
Gratulacje co za płyta?
|
A jaki gramofonik??
[ Dodano: 22-03-2011, 20:17 ]
R.E.M
zbycho77 - 22-03-2011, 20:18
Dual 491 z napędem bezpośrednim.
Używany, ale w bardzo dobrym stanie, dodatkowo mam specjalistę, co mi go podszykował. Właśnie przechodzi testy
[ Dodano: 22-03-2011, 20:19 ]
Słyszałem, że R.E.M. wydali teraz fajny albumik.
|
|
|