To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

radek79 - 22-03-2011, 18:57

i ja powitać ,dzisiaj pół dnia walczyłem ze swoim GDI jak sądzę padł czujnik TPS bo przy próbie ustawienia napięcia bardzo skakało ,reszta silnika w normie więc tylko to mi zostało ,jutro po czujnik zobaczymy
Andrew - 22-03-2011, 18:58

Cześć. Mam pytanie czym najlepiej uprać welury na fotelach???
Jaro1974 - 22-03-2011, 19:16

Powitać wieczorem. I znowu przejażdżka wieczorową porą :D ale tym razem sam.
Seichan - 22-03-2011, 19:22

andrew84 napisał/a:
Cześć. Mam pytanie czym najlepiej uprać welury na fotelach???


Są jakieś specjalne płyny do tego ;) Popatrz w jakimś markecie na dziale motoryzacyjnym :)

grzesiopol - 22-03-2011, 19:32

andrew84 napisał/a:
Cześć. Mam pytanie czym najlepiej uprać welury na fotelach???


Ja kupiłem sobie płyn w spreyu (nie piankę) firmy SONAX, drogi ale jak widzę nawet działa.
Jeżeli masz bardziej zabrudzone to proponuje wizytę w myjni gdzie myją tapicerkę, słyszałem, że dobrze czyści się parą ale czy w Lublinie jest takie coś to nie wiem.

Andrew - 22-03-2011, 19:38

Ja chcę uprać fotele w domu, bo zakupiłem do colta... A takie środki do dywanów nie ruszą tego brudu?
Jaro1974 - 22-03-2011, 19:47

Andrzej może ruszą ale nie wiadomo jaki efekt końcowy będzie po użyciu tych środków. Ja bym spróbował tego co grzesiopol, przynajmniej wiadomo że nie zepsujesz sobie obicia foteli.
Andrew - 22-03-2011, 19:50

Odebrałem aku i nie uwzględnili reklamacji :evil: Tak jak przypuszczałem. Dostałem taki o to wykres:

radek79 - 22-03-2011, 19:52

ja kiedyś prałem kerszerem i pianą aktywną do mycia aut i wszystkie plamy zeszły po wyschnięciu efekt był naprawdę dobry
Andrew - 22-03-2011, 19:53

A i Mateusz Hanżek podał mi ceny na amorki do gala. Ma jakieś tańsze za 132 zł i teraz pytanie jest: czy to się opłaca kupować? Ponoć jakaś konfekcja czy coś takiego :roll:
patriotazz - 22-03-2011, 20:05

Powitać wieczorkiem, ja swoje kiedyś prałem Vanishem do dywanów i tapicerek, nawet dało rade ale musiałem poprawić płynem zapachowym, żeby zabić zapach Vanishu :P
Dziś dzień dobrze się kończy wygrałem płyte w Esce Rock, pierwsza rzecz jaką wygrałem :mrgreen:

zbycho77 - 22-03-2011, 20:08

patriotazz napisał/a:
wygrałem płyte w Esce Rock

Gratulacje :) co za płyta?
Ja właśnie przed chwilą odebrałem swój pierwszy gramofon :)

Jaro1974 - 22-03-2011, 20:12

Andrzej a masz może możliwość sprawdzenia gęstości elektrolitu? Ja bym się pokusił o ponowne sprawdzenie gęstości.
patriotazz - 22-03-2011, 20:15

zbycho77 napisał/a:

Gratulacje :) co za płyta?

A jaki gramofonik??

[ Dodano: 22-03-2011, 20:17 ]
R.E.M

zbycho77 - 22-03-2011, 20:18

Dual 491 z napędem bezpośrednim.
Używany, ale w bardzo dobrym stanie, dodatkowo mam specjalistę, co mi go podszykował. Właśnie przechodzi testy :)

[ Dodano: 22-03-2011, 20:19 ]
Słyszałem, że R.E.M. wydali teraz fajny albumik.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group