Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 22-03-2011, 20:20
A nawet dać gdzieś gdzie robią takie rzeczy i ewentualnie poprosić o ocenę stanu tego akumulatora. Bo coś mi się patrzy że ten prąd jest za mały przy tym obciążeniu. U nas chłopaki na ładowni akumulatorów lotniczych jak robią sprawdzenie to przy prądzie obciążeniowym 150A napięcie bywało w granicach około 11-11.3V dla aku 12V. Faktem jest że te akumulatory są o pojemności 170-180 Ah. Ale jeśli został przez nich naładowany to ten prąd który podali według mnie jest trochę za mały.
[ Dodano: 22-03-2011, 20:22 ]
zaraz wracam - idę po browar
patriotazz - 22-03-2011, 20:28
| zbycho77 napisał/a: | Dual 491 z napędem bezpośrednim.
Fajny sprzęcik, ja gustuje w Unitrach mam odbiornik radiowy i magnetofon szpulowy, piękna muzyka.
[ Dodano: 22-03-2011, 20:19 ]
Słyszałem, że R.E.M. wydali teraz fajny albumik.
Nie słuchałem jeszcze ale posłucham w ciągu 2 tyg. |
Andrew - 22-03-2011, 20:36
Jarek nie mam jak sprawdzić. Mam ich w razem z ich akumulatorem. Jak padnie, to zakupię u znajomego złomiarza narazie jakiś dobry za 50 zł i dłużej pochodzi. Szkoda sobie zawracać głowy taką gwarancją. Więcej już nic nie kupię u tego gościa...
Seichan - 22-03-2011, 20:37
A ja "wygrałam" kolejny CE w rekinie
Andrew - 22-03-2011, 20:37
| Seichan napisał/a: | A ja "wygrałam" kolejny CE w rekinie | Co tam znowu
tomasek - 22-03-2011, 20:39
Renata co się stało
[ Dodano: 22-03-2011, 20:40 ]
Sorry że powtarzam ale ten net jest expres
Seichan - 22-03-2011, 20:42
Pożyczyłam Mężowi na chwilę rekina i wrócił z CE
Sławek sprawdza właśnie co to za błąd
radek79 - 22-03-2011, 20:43
| andrew84 napisał/a: | Jarek nie mam jak sprawdzić. Mam ich w razem z ich akumulatorem. Jak padnie, to zakupię u znajomego złomiarza narazie jakiś dobry za 50 zł i dłużej pochodzi. Szkoda sobie zawracać głowy taką gwarancją. Więcej już nic nie kupię u tego gościa... |
Andrzej nie denerwuj się ale co ci napisali w karcie reklamacyjnej to wszystko prawda
gęstość i napięcie pod obciążeniem masz jak najbardziej prawidłowy dla aku o pojemności 45ah szukaj przyczyn w aucie
Jaro aku o pojemności 45ah zawsze pokaże taki prąd po obciążeniem
Andrew - 22-03-2011, 20:50
| Cytat: | Pożyczyłam Mężowi na chwilę rekina i wrócił z CE | A to nie dobry mąż
A i jeszcze takie coś mam:
[ Dodano: 22-03-2011, 20:52 ]
| radek79 napisał/a: | | szukaj przyczyn w aucie | A co mam szukać? Ładowanie 14,2, czyli jak najbardziej, no chyba, że coś rozładowuje... Ale skoro jednego ranka nie zapalił, a później w południe zapalił Wytłumaczcie mi to
Jaro1974 - 22-03-2011, 20:58
Radek ja nie twierdzę że wynik jest zły. Ale ja bym próbował jeszcze go sprawdzić gdzieś indziej żeby wynik uwiarygodnić i tle. jeśli chodzi o akumulatory to troszkę wiedzy na ten temat mam bo razem z chłopakami od obsługi pracowałem 11 lat i co nieco mi podpowiedzieli. Ja zasięgnąłbym wiedzy jednak u osoby niezależnej.
[ Dodano: 22-03-2011, 21:00 ]
Andrzej - miernik w rączkę i sprawdzić pobór prądu na postoju - jedyny sposób.
radek79 - 22-03-2011, 21:00
| andrew84 napisał/a: | | Cytat: | Pożyczyłam Mężowi na chwilę rekina i wrócił z CE | A to nie dobry mąż
A i jeszcze takie coś mam:
[url=http://images50.foto...a3m.jpg]Obrazek[/URL]
[ Dodano: 22-03-2011, 20:52 ]
| radek79 napisał/a: | | szukaj przyczyn w aucie | A co mam szukać? Ładowanie 14,2, czyli jak najbardziej, no chyba, że coś rozładowuje... Ale skoro jednego ranka nie zapalił, a później w południe zapalił Wytłumaczcie mi to |
tulejki w rozruszniku się kłaniają
zrób prosty test jak znowu nie będziesz mógł zapalić a mianowicie zapal światła mijania i w tedy kręć jeżeli światła zgasną aku jeżeli nie rozrusznik
Andrew - 22-03-2011, 21:02
| Cytat: | | Andrzej - miernik w rączkę i sprawdzić pobór prądu na postoju - jedyny sposób | Tzn. co konkretnie, bo z elektryką to ja nie za bardzo
Właśnie zauważyłem na łotomoto, że kolega gala sprzedaje
Wrzucę linka: http://otomoto.pl/mitsubishi-galant-C18077829.html
radek79 - 22-03-2011, 21:04
| Jaro1974 napisał/a: | Radek ja nie twierdzę że wynik jest zły. Ale ja bym próbował jeszcze go sprawdzić gdzieś indziej żeby wynik uwiarygodnić i tle. jeśli chodzi o akumulatory to troszkę wiedzy na ten temat mam bo razem z chłopakami od obsługi pracowałem 11 lat i co nieco mi podpowiedzieli. Ja zasięgnąłbym wiedzy jednak u osoby niezależnej.
[ Dodano: 22-03-2011, 21:00 ]
Andrzej - miernik w rączkę i sprawdzić pobór prądu na postoju - jedyny sposób. |
ja też już 13lat je sprzedaje więc widziałem już nie jedno i też przed chwilą dzwoniłem do znajomego od serwisu żeby się upewnić w swojej wypowiedzi
Andrew - 22-03-2011, 21:06
To co twierdzisz Radek, że mam coś z rozrusznikiem?
Jaro1974 - 22-03-2011, 21:09
Andrzej galant ładny - jedna wada - brak przeciwmgłowych. U mnie się przydają.
|
|
|