To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 22-03-2011, 20:20

A nawet dać gdzieś gdzie robią takie rzeczy i ewentualnie poprosić o ocenę stanu tego akumulatora. Bo coś mi się patrzy że ten prąd jest za mały przy tym obciążeniu. U nas chłopaki na ładowni akumulatorów lotniczych jak robią sprawdzenie to przy prądzie obciążeniowym 150A napięcie bywało w granicach około 11-11.3V dla aku 12V. Faktem jest że te akumulatory są o pojemności 170-180 Ah. Ale jeśli został przez nich naładowany to ten prąd który podali według mnie jest trochę za mały.

[ Dodano: 22-03-2011, 20:22 ]
zaraz wracam - idę po browar :D

patriotazz - 22-03-2011, 20:28

zbycho77 napisał/a:
Dual 491 z napędem bezpośrednim.
Fajny sprzęcik, ja gustuje w Unitrach mam odbiornik radiowy i magnetofon szpulowy, piękna muzyka.

[ Dodano: 22-03-2011, 20:19 ]
Słyszałem, że R.E.M. wydali teraz fajny albumik.
Nie słuchałem jeszcze ale posłucham w ciągu 2 tyg.

Andrew - 22-03-2011, 20:36

Jarek nie mam jak sprawdzić. Mam ich w :butthead: razem z ich akumulatorem. Jak padnie, to zakupię u znajomego złomiarza narazie jakiś dobry za 50 zł i dłużej pochodzi. Szkoda sobie zawracać głowy taką gwarancją. Więcej już nic nie kupię u tego gościa...
Seichan - 22-03-2011, 20:37

A ja "wygrałam" kolejny CE w rekinie :evil: :evil: :evil:
Andrew - 22-03-2011, 20:37

Seichan napisał/a:
A ja "wygrałam" kolejny CE w rekinie :evil: :evil: :evil:
Co tam znowu :?: :roll:
tomasek - 22-03-2011, 20:39

Renata co się stało :shock:

[ Dodano: 22-03-2011, 20:40 ]
Sorry że powtarzam ale ten net jest expres :twisted:

Seichan - 22-03-2011, 20:42

Pożyczyłam Mężowi na chwilę rekina i wrócił z CE :evil:
Sławek sprawdza właśnie co to za błąd :?

radek79 - 22-03-2011, 20:43

andrew84 napisał/a:
Jarek nie mam jak sprawdzić. Mam ich w :butthead: razem z ich akumulatorem. Jak padnie, to zakupię u znajomego złomiarza narazie jakiś dobry za 50 zł i dłużej pochodzi. Szkoda sobie zawracać głowy taką gwarancją. Więcej już nic nie kupię u tego gościa...

Andrzej nie denerwuj się ale co ci napisali w karcie reklamacyjnej to wszystko prawda
gęstość i napięcie pod obciążeniem masz jak najbardziej prawidłowy dla aku o pojemności 45ah szukaj przyczyn w aucie
Jaro aku o pojemności 45ah zawsze pokaże taki prąd po obciążeniem

Andrew - 22-03-2011, 20:50

Cytat:
Pożyczyłam Mężowi na chwilę rekina i wrócił z CE :evil:
A to nie dobry mąż :)
A i jeszcze takie coś mam:


[ Dodano: 22-03-2011, 20:52 ]
radek79 napisał/a:
szukaj przyczyn w aucie
A co mam szukać? Ładowanie 14,2, czyli jak najbardziej, no chyba, że coś rozładowuje... Ale skoro jednego ranka nie zapalił, a później w południe zapalił :shock: Wytłumaczcie mi to :roll:
Jaro1974 - 22-03-2011, 20:58

Radek ja nie twierdzę że wynik jest zły. Ale ja bym próbował jeszcze go sprawdzić gdzieś indziej żeby wynik uwiarygodnić i tle. jeśli chodzi o akumulatory to troszkę wiedzy na ten temat mam bo razem z chłopakami od obsługi pracowałem 11 lat i co nieco mi podpowiedzieli. Ja zasięgnąłbym wiedzy jednak u osoby niezależnej.

[ Dodano: 22-03-2011, 21:00 ]
Andrzej - miernik w rączkę i sprawdzić pobór prądu na postoju - jedyny sposób.

radek79 - 22-03-2011, 21:00

andrew84 napisał/a:
Cytat:
Pożyczyłam Mężowi na chwilę rekina i wrócił z CE :evil:
A to nie dobry mąż :)
A i jeszcze takie coś mam:
[url=http://images50.foto...a3m.jpg]Obrazek[/URL]

[ Dodano: 22-03-2011, 20:52 ]
radek79 napisał/a:
szukaj przyczyn w aucie
A co mam szukać? Ładowanie 14,2, czyli jak najbardziej, no chyba, że coś rozładowuje... Ale skoro jednego ranka nie zapalił, a później w południe zapalił :shock: Wytłumaczcie mi to :roll:

tulejki w rozruszniku się kłaniają
zrób prosty test jak znowu nie będziesz mógł zapalić a mianowicie zapal światła mijania i w tedy kręć jeżeli światła zgasną aku jeżeli nie rozrusznik

Andrew - 22-03-2011, 21:02

Cytat:
Andrzej - miernik w rączkę i sprawdzić pobór prądu na postoju - jedyny sposób
Tzn. co konkretnie, bo z elektryką to ja nie za bardzo :)

Właśnie zauważyłem na łotomoto, że kolega gala sprzedaje :shock:
Wrzucę linka: http://otomoto.pl/mitsubishi-galant-C18077829.html

radek79 - 22-03-2011, 21:04

Jaro1974 napisał/a:
Radek ja nie twierdzę że wynik jest zły. Ale ja bym próbował jeszcze go sprawdzić gdzieś indziej żeby wynik uwiarygodnić i tle. jeśli chodzi o akumulatory to troszkę wiedzy na ten temat mam bo razem z chłopakami od obsługi pracowałem 11 lat i co nieco mi podpowiedzieli. Ja zasięgnąłbym wiedzy jednak u osoby niezależnej.

[ Dodano: 22-03-2011, 21:00 ]
Andrzej - miernik w rączkę i sprawdzić pobór prądu na postoju - jedyny sposób.

ja też już 13lat je sprzedaje więc widziałem już nie jedno i też przed chwilą dzwoniłem do znajomego od serwisu żeby się upewnić w swojej wypowiedzi

Andrew - 22-03-2011, 21:06

To co twierdzisz Radek, że mam coś z rozrusznikiem?
Jaro1974 - 22-03-2011, 21:09

Andrzej galant ładny - jedna wada - brak przeciwmgłowych. U mnie się przydają.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group