Lubelskie - Lubelskie OT
winnipool - 23-03-2011, 06:38
Dzień dobry MM. Dzień pracy czas rozpocz±ć.
plecho1 - 23-03-2011, 07:16
witam wszystkich MM.
Na pewno na allegro, ja też mam vaga z allegro, z przesyłk± dałem chyba 45zł.
A je¶li chodzi o galanty i kabelki to tu jest fajny temat:
http://forum.mitsumaniaki...voscan&start=15
Andrew - 23-03-2011, 07:35
Dzień dobry MM
Seichan - 23-03-2011, 07:41
Dzień dobry
Radek, zakupy przez allegro. Jeden kabel polecił mi Krzyzak, drugi znalazł Sławek.
[ Dodano: 23-03-2011, 09:51 ]
Mi¶ki, nie spać Wiosna przyszła
patriotazz - 23-03-2011, 09:54
Dzień dobry MM dzi¶ dzień wolny od pracy lecz wiosenne porz±dki na działce czas zacz±ć
Andrew - 23-03-2011, 10:05
| Seichan napisał/a: | Mi¶ki, nie spać Wiosna przyszła |
Ja jak zwykle się obłożyłem segregatorami i pracuję ciężko i wydajnie
winnipool - 23-03-2011, 10:14
A ja jak zwykle ostatnimi czasy drukuję :/
tomasek - 23-03-2011, 12:11
A ja klepię łaty i folię
Seichan - 23-03-2011, 12:14
A ja czytam ustawę o systemie ubezpieczeń społecznych
bastek - 23-03-2011, 13:05
wsitam
a ja wpisuje pesele gdzie sie da....
Andrew - 23-03-2011, 14:12
A ja jestem głodny i dzi¶ wyczyszczę gala
plecho1 - 23-03-2011, 14:24
A ja wła¶nie położyłem spać córeczkę i mam chwilę odpoczynku
Seichan - 23-03-2011, 14:29
A ja muszę uprasować firanki, powiesić je i pojechać po dzieci
Andrew - 23-03-2011, 14:30
No to czas zacz±ć nabijanie postów
Seichan - 23-03-2011, 14:39
| andrew84 napisał/a: | No to czas zacz±ć nabijanie postów |
A może czas zacz±ć mił± konwersację, a nie tylko nabijanie i nabijanie postów
Ale ładnie jest na dworze
|
|
|