To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

winnipool - 23-03-2011, 06:38

Dzień dobry MM. Dzień pracy czas rozpocz±ć.
plecho1 - 23-03-2011, 07:16

witam wszystkich MM.

Na pewno na allegro, ja też mam vaga z allegro, z przesyłk± dałem chyba 45zł.
A je¶li chodzi o galanty i kabelki to tu jest fajny temat:
http://forum.mitsumaniaki...voscan&start=15

Andrew - 23-03-2011, 07:35

Dzień dobry MM :)
Seichan - 23-03-2011, 07:41

Dzień dobry :)
Radek, zakupy przez allegro. Jeden kabel polecił mi Krzyzak, drugi znalazł Sławek.

[ Dodano: 23-03-2011, 09:51 ]
Mi¶ki, nie spać :mrgreen: Wiosna przyszła :sunny:

patriotazz - 23-03-2011, 09:54

Dzień dobry MM dzi¶ dzień wolny od pracy lecz wiosenne porz±dki na działce czas zacz±ć :)
Andrew - 23-03-2011, 10:05

Seichan napisał/a:
Mi¶ki, nie spać :mrgreen: Wiosna przyszła :sunny:

Ja jak zwykle się obłożyłem segregatorami i pracuję ciężko i wydajnie :P

winnipool - 23-03-2011, 10:14

A ja jak zwykle ostatnimi czasy drukuję :/
tomasek - 23-03-2011, 12:11

A ja klepię łaty i folię :mrgreen:
Seichan - 23-03-2011, 12:14

A ja czytam ustawę o systemie ubezpieczeń społecznych :mrgreen:
bastek - 23-03-2011, 13:05

wsitam
a ja wpisuje pesele gdzie sie da....

Andrew - 23-03-2011, 14:12

A ja jestem głodny i dzi¶ wyczyszczę gala :D
plecho1 - 23-03-2011, 14:24

A ja wła¶nie położyłem spać córeczkę i mam chwilę odpoczynku :)
Seichan - 23-03-2011, 14:29

A ja muszę uprasować firanki, powiesić je i pojechać po dzieci :)
Andrew - 23-03-2011, 14:30

No to czas zacz±ć nabijanie postów :P
Seichan - 23-03-2011, 14:39

andrew84 napisał/a:
No to czas zacz±ć nabijanie postów :P


A może czas zacz±ć mił± konwersację, a nie tylko nabijanie i nabijanie postów :P ;)

Ale ładnie jest na dworze :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group