To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

matunio20 - 23-03-2011, 14:45

witam, a ja idę na dwór i będę łaził bez celu :)
Andrew - 23-03-2011, 14:50

Seichan napisał/a:

Ale ładnie jest na dworze :)
Bardzo pięknie :) Dawaj temat pokonwersujemy :mrgreen:
Seichan - 23-03-2011, 16:55

Rozkopali Związkową :evil: "Super" się jeździ w korkach w godzinach szczytu :evil:
Andrew - 23-03-2011, 19:17

Ale tu cicho ostatnio :roll:
matunio20 - 23-03-2011, 19:18

lanter gnije... :(
Seichan - 23-03-2011, 19:20

matunio20 napisał/a:
lanter gnije... :(


Zmienić na mitsu ;)

Andrew - 23-03-2011, 19:20

matunio20 napisał/a:
lanter gnije... :(
Bardzo?
Jaro1974 - 23-03-2011, 19:21

Dobry wieczór. Dziś było przyjemne z pożytecznym. Wyprałem dwa dywany i umyłem dwa samochody :D Przyjemne było pranie pożyteczne umycie cari i meganki :wink:
matunio20 - 23-03-2011, 19:21

progi...

[ Dodano: 23-03-2011, 19:27 ]
Seichan napisał/a:
Zmienić na mitsu ;)

toż to prawie mitsu :)

andrew84 napisał/a:
Bardzo?


http://forum.mitsumaniaki...p=828626#828626

patriotazz - 23-03-2011, 19:32

A ja tez mam Hyundaya ale coupe ale jest troche rozbity, jeśli znacie kto chciałby zakupić to prosze bardzo;p;p
Browarek się leje wieczorkiem:)

matunio20 - 23-03-2011, 19:36

na części?? 1.6 czy 2.0??
Seichan - 23-03-2011, 19:46

matunio20 napisał/a:
toż to prawie mitsu :)


Prawie robi wielką różnicę ;)


Jaro, to może i do mnie przyjedziesz umyć samochody? ;)

Andrew - 23-03-2011, 19:49

Ja dziś gala umyłem, bo był taki zabłocony po leśnych przeprawach :D
No i założyłem kierownicę "nową" w colcie :)
Poza tym colt się trochę zastał, przejechałem się trochę, przetarłem hamulce.
Odpalił od strzała, wczoraj włożyłem akumulator, nauczyłem go obrotów i dziś przejażdżka.
Podłączyłem radio, zobaczymy jak jutro z rana zagada :)

Seichan - 23-03-2011, 20:10

Większość dziś miała pracowity dzień ;) Ja wprawdzie nic przy samochodach nie robiłam, ale porządki w domu - jak najbardziej :mrgreen: W przerwach od nauki, żeby nie było :twisted:
Andrew - 23-03-2011, 20:11

Seichan napisał/a:
W przerwach od nauki, żeby nie było :twisted:
Specjalnie sobie przerywnik robiłaś, żeby się nie uczyć :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group