Lubelskie - Lubelskie OT
matunio20 - 23-03-2011, 14:45
witam, a ja idę na dwór i będę łaził bez celu
Andrew - 23-03-2011, 14:50
| Seichan napisał/a: |
Ale ładnie jest na dworze | Bardzo pięknie Dawaj temat pokonwersujemy
Seichan - 23-03-2011, 16:55
Rozkopali Związkową "Super" się jeździ w korkach w godzinach szczytu
Andrew - 23-03-2011, 19:17
Ale tu cicho ostatnio
matunio20 - 23-03-2011, 19:18
lanter gnije...
Seichan - 23-03-2011, 19:20
| matunio20 napisał/a: | lanter gnije... |
Zmienić na mitsu
Andrew - 23-03-2011, 19:20
| matunio20 napisał/a: | lanter gnije... | Bardzo?
Jaro1974 - 23-03-2011, 19:21
Dobry wieczór. Dziś było przyjemne z pożytecznym. Wyprałem dwa dywany i umyłem dwa samochody Przyjemne było pranie pożyteczne umycie cari i meganki
matunio20 - 23-03-2011, 19:21
progi...
[ Dodano: 23-03-2011, 19:27 ]
| Seichan napisał/a: | Zmienić na mitsu |
toż to prawie mitsu
| andrew84 napisał/a: | | Bardzo? |
http://forum.mitsumaniaki...p=828626#828626
patriotazz - 23-03-2011, 19:32
A ja tez mam Hyundaya ale coupe ale jest troche rozbity, jeśli znacie kto chciałby zakupić to prosze bardzo;p;p
Browarek się leje wieczorkiem:)
matunio20 - 23-03-2011, 19:36
na części?? 1.6 czy 2.0??
Seichan - 23-03-2011, 19:46
| matunio20 napisał/a: | toż to prawie mitsu |
Prawie robi wielką różnicę
Jaro, to może i do mnie przyjedziesz umyć samochody?
Andrew - 23-03-2011, 19:49
Ja dziś gala umyłem, bo był taki zabłocony po leśnych przeprawach
No i założyłem kierownicę "nową" w colcie
Poza tym colt się trochę zastał, przejechałem się trochę, przetarłem hamulce.
Odpalił od strzała, wczoraj włożyłem akumulator, nauczyłem go obrotów i dziś przejażdżka.
Podłączyłem radio, zobaczymy jak jutro z rana zagada
Seichan - 23-03-2011, 20:10
Większość dziś miała pracowity dzień Ja wprawdzie nic przy samochodach nie robiłam, ale porządki w domu - jak najbardziej W przerwach od nauki, żeby nie było
Andrew - 23-03-2011, 20:11
| Seichan napisał/a: | W przerwach od nauki, żeby nie było | Specjalnie sobie przerywnik robiłaś, żeby się nie uczyć
|
|
|