To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 23-03-2011, 20:12

Seichan napisał/a:
Jaro, to może i do mnie przyjedziesz umyć samochody? ;)
Nie wiem czy mi ręka wytrzyma tyle pojazdów umyć a i drogi więcej niż mycia :D
Seichan - 23-03-2011, 20:18

andrew84 napisał/a:
Specjalnie sobie przerywnik robiła¶, żeby się nie uczyć :mrgreen:


I mnie zdemaskował 8) Wprawdzie ustawa o sus jest całkiem sympatyczna, to jednak te okna tak prosiły o umycie :twisted:

Jaro1974 napisał/a:
Nie wiem czy mi ręka wytrzyma tyle pojazdów umyć a i drogi więcej niż mycia


3 mi¶ki ;) Ale żeby¶ na darmo nie gnał, to załatwi się więcej samochodów :mrgreen: Mini spot można zrobić przecież :mrgreen:

Jaro1974 - 23-03-2011, 20:20

Ciemno jest :D
Seichan - 23-03-2011, 20:29

Ale kto mówi, że dzi¶ ;) Jutro też jest dzień :mrgreen:
Jaro1974 - 23-03-2011, 20:30

Jutro mam dyżur z dziećmi popołudniowy :D
Seichan - 23-03-2011, 20:34

Taki problem, to nie problem ;) Przyjeżdżaj z dziećmi :mrgreen:
Andrew - 23-03-2011, 20:39

Heh, to może w poniedziałek by¶my wspólne mycie zrobili :D
Seichan - 23-03-2011, 20:43

Jarek chyba się przestraszył i uciekł z forum :shock:

[ Dodano: 23-03-2011, 20:45 ]
No dobra.. Żartowałam z tym myciem... ;)

Jaro1974 - 23-03-2011, 20:45

Tak oczywi¶cie. Ale niestety chore s± trochę. W szczególno¶ci mała. :(
Seichan - 23-03-2011, 20:48

To zdrówka dla dzieci :) Ech ;) Tym razem Ci się upiekło :mrgreen:
Jaro1974 - 23-03-2011, 20:49

Pewnie tak :D
Andrew - 23-03-2011, 20:53

Co więcej ciekawego powiecie?
radek79 - 23-03-2011, 21:01

ja dopiero na drugim woltomierzu ustawiłem TPS swoim galancie ale udało się silnik chodzi jak powinien a po za tym perełkę popijam
Andrew - 23-03-2011, 21:03

radek79 napisał/a:
po za tym perełkę popijam
Co¶ często to robisz :wink:

[ Dodano: 23-03-2011, 21:04 ]
plecho1 napisał/a:
Miał kto¶ z was problem z guzikami w oryginalnym pilocie od centralki w mitsu?
Ory pilotów było chyba kilka. Wrzuć fotkę jaki masz...
plecho1 - 23-03-2011, 21:03

Miał kto¶ z was problem z guzikami w oryginalnym pilocie od centralki w mitsu?
U mnie i po czyszczeniu i przed czyszczeniem bardzo słabo działaj±.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group