Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 23-03-2011, 20:12
| Seichan napisał/a: | Jaro, to może i do mnie przyjedziesz umyć samochody? | Nie wiem czy mi ręka wytrzyma tyle pojazdów umyć a i drogi więcej niż mycia
Seichan - 23-03-2011, 20:18
| andrew84 napisał/a: | Specjalnie sobie przerywnik robiła¶, żeby się nie uczyć |
I mnie zdemaskował Wprawdzie ustawa o sus jest całkiem sympatyczna, to jednak te okna tak prosiły o umycie
| Jaro1974 napisał/a: | | Nie wiem czy mi ręka wytrzyma tyle pojazdów umyć a i drogi więcej niż mycia |
3 mi¶ki Ale żeby¶ na darmo nie gnał, to załatwi się więcej samochodów Mini spot można zrobić przecież
Jaro1974 - 23-03-2011, 20:20
Ciemno jest
Seichan - 23-03-2011, 20:29
Ale kto mówi, że dzi¶ Jutro też jest dzień
Jaro1974 - 23-03-2011, 20:30
Jutro mam dyżur z dziećmi popołudniowy
Seichan - 23-03-2011, 20:34
Taki problem, to nie problem Przyjeżdżaj z dziećmi
Andrew - 23-03-2011, 20:39
Heh, to może w poniedziałek by¶my wspólne mycie zrobili
Seichan - 23-03-2011, 20:43
Jarek chyba się przestraszył i uciekł z forum
[ Dodano: 23-03-2011, 20:45 ]
No dobra.. Żartowałam z tym myciem...
Jaro1974 - 23-03-2011, 20:45
Tak oczywi¶cie. Ale niestety chore s± trochę. W szczególno¶ci mała.
Seichan - 23-03-2011, 20:48
To zdrówka dla dzieci Ech Tym razem Ci się upiekło
Jaro1974 - 23-03-2011, 20:49
Pewnie tak
Andrew - 23-03-2011, 20:53
Co więcej ciekawego powiecie?
radek79 - 23-03-2011, 21:01
ja dopiero na drugim woltomierzu ustawiłem TPS swoim galancie ale udało się silnik chodzi jak powinien a po za tym perełkę popijam
Andrew - 23-03-2011, 21:03
| radek79 napisał/a: | | po za tym perełkę popijam | Co¶ często to robisz
[ Dodano: 23-03-2011, 21:04 ]
| plecho1 napisał/a: | | Miał kto¶ z was problem z guzikami w oryginalnym pilocie od centralki w mitsu? | Ory pilotów było chyba kilka. Wrzuć fotkę jaki masz...
plecho1 - 23-03-2011, 21:03
Miał kto¶ z was problem z guzikami w oryginalnym pilocie od centralki w mitsu?
U mnie i po czyszczeniu i przed czyszczeniem bardzo słabo działaj±.
|
|
|