To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 23-03-2011, 21:04

Ja też z perełką siedzę ;)
Jaro1974 - 23-03-2011, 21:04

Ja dziś nie spożywający jestem :D A poza tym siedzę przed kompem odpaliłem stronkę z radarem i patrzę jak po "moim niebie" latają różnego rodzaju ciekawostki.
Andrew - 23-03-2011, 21:05

Ale jaja napisałem posta po plecho1, a tu wyszło, że wcześniej :P
radek79 - 23-03-2011, 21:10

matrix normalnie w totka zagraj :biggrin:
Jaro1974 - 23-03-2011, 21:11

Jeśli chodzi o problem z przyciskami proponuję bardzo prosty i wypróbowany sposób: miejsca na płytce gdzie dochodzą przyciski zamalowywujemy miękkim ....ołówkiem. Grafit przewodzi prąd więc powinien hulać. mój też nie działał, zrobiłem to co napisałem i już czwarty miesiąc mam spokój :D
plecho1 - 23-03-2011, 21:18

Ja już zrobiłem z jednym przyciskiem coś innego, wlutowałem maleńki włącznik mikrostykowy jak w innych pilotach i działa spoko. Jak znajdę inny stary pilot to zrobię i drugi przycisk. Mi to w sumie jakoś działało ale żona nie mogła ani otworzyć ani zamknąć pilotem.
Jaro1974 - 23-03-2011, 21:24

Można i tak ale dla tych którym się nie chce lub nie mają czym tego zrobić ta opcja podana przeze mnie też jest dobra. Twoja będzie bardziej trwalsza :wink:
radek79 - 23-03-2011, 21:28

plecho zajmujesz się elektryką samochodową ,bo widzę że wiesz co piszesz
plecho1 - 23-03-2011, 21:37

A tak od małego trochę się bawię, w zerówce zdarzało się rowery naprawiać :) później motorowery, motocykle dalej maluchy...
Wolę jednak elektrykę bo nie trzeba się bardzo brudzić :)

Jaro1974 - 23-03-2011, 21:40

plecho1, Jakbym słyszał swojego teścia. Tylko że on elektryk instalacji zasilających mieszkania :D Ja tam wolę czasami utyrać się w smarach po uszy i wtedy mam lepsze samopoczucie.
plecho1 - 23-03-2011, 21:44

Nie no nie powiem, za tydzień zmieniam rozrząd w Peugeot 307 więc mechaniki też się nie boję ale wolę elektrykę a tak w ogóle to uprawnienia sepowskie też mam.
Jaro1974 - 23-03-2011, 21:47

A to się przydaje. Ja mam podobne ale ważne tylko w armii. potrzebne mi jest do prowadzenia zajęć gdzie podczas zajęć praktycznych wykorzystywany jest sprzęt.
Andrew - 23-03-2011, 21:50

A ja to spadam.
Miłego pisania :)

Jaro1974 - 23-03-2011, 21:51

Andrzej lepiej zejdź a nie spadaj. Jeszcze sobie co złamiesz :D
plecho1 - 23-03-2011, 21:53

Czym więcej tym lepiej, zawsze jakiś papier może się przydać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group