Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 23-03-2011, 21:04
Ja też z perełką siedzę
Jaro1974 - 23-03-2011, 21:04
Ja dziś nie spożywający jestem A poza tym siedzę przed kompem odpaliłem stronkę z radarem i patrzę jak po "moim niebie" latają różnego rodzaju ciekawostki.
Andrew - 23-03-2011, 21:05
Ale jaja napisałem posta po plecho1, a tu wyszło, że wcześniej
radek79 - 23-03-2011, 21:10
matrix normalnie w totka zagraj
Jaro1974 - 23-03-2011, 21:11
Jeśli chodzi o problem z przyciskami proponuję bardzo prosty i wypróbowany sposób: miejsca na płytce gdzie dochodzą przyciski zamalowywujemy miękkim ....ołówkiem. Grafit przewodzi prąd więc powinien hulać. mój też nie działał, zrobiłem to co napisałem i już czwarty miesiąc mam spokój
plecho1 - 23-03-2011, 21:18
Ja już zrobiłem z jednym przyciskiem coś innego, wlutowałem maleńki włącznik mikrostykowy jak w innych pilotach i działa spoko. Jak znajdę inny stary pilot to zrobię i drugi przycisk. Mi to w sumie jakoś działało ale żona nie mogła ani otworzyć ani zamknąć pilotem.
Jaro1974 - 23-03-2011, 21:24
Można i tak ale dla tych którym się nie chce lub nie mają czym tego zrobić ta opcja podana przeze mnie też jest dobra. Twoja będzie bardziej trwalsza
radek79 - 23-03-2011, 21:28
plecho zajmujesz się elektryką samochodową ,bo widzę że wiesz co piszesz
plecho1 - 23-03-2011, 21:37
A tak od małego trochę się bawię, w zerówce zdarzało się rowery naprawiać później motorowery, motocykle dalej maluchy...
Wolę jednak elektrykę bo nie trzeba się bardzo brudzić
Jaro1974 - 23-03-2011, 21:40
plecho1, Jakbym słyszał swojego teścia. Tylko że on elektryk instalacji zasilających mieszkania Ja tam wolę czasami utyrać się w smarach po uszy i wtedy mam lepsze samopoczucie.
plecho1 - 23-03-2011, 21:44
Nie no nie powiem, za tydzień zmieniam rozrząd w Peugeot 307 więc mechaniki też się nie boję ale wolę elektrykę a tak w ogóle to uprawnienia sepowskie też mam.
Jaro1974 - 23-03-2011, 21:47
A to się przydaje. Ja mam podobne ale ważne tylko w armii. potrzebne mi jest do prowadzenia zajęć gdzie podczas zajęć praktycznych wykorzystywany jest sprzęt.
Andrew - 23-03-2011, 21:50
A ja to spadam.
Miłego pisania
Jaro1974 - 23-03-2011, 21:51
Andrzej lepiej zejdź a nie spadaj. Jeszcze sobie co złamiesz
plecho1 - 23-03-2011, 21:53
Czym więcej tym lepiej, zawsze jakiś papier może się przydać.
|
|
|