To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 23-03-2011, 22:00

Jestem tego samego zdania.
matunio20 - 23-03-2011, 22:02

zepsułem sobie rower ;p
Seichan - 23-03-2011, 22:03

matunio20 napisał/a:
zepsułem sobie rower ;p


Psuj :P Co zrobiłeś?

radek79 - 23-03-2011, 22:04

i ja spadam nara
patriotazz - 23-03-2011, 22:04

matunio20 napisał/a:
na części?? 1.6 czy 2.0??

może być i na części ale wolałbym w całości bo nie mam zabardzo gdzie trzymać.
Silnik 2.0 z 3 mies. LPG rok 1998

matunio20 - 23-03-2011, 22:04

a chciałem mocno zahamować sobie, i hamulec urwałem ( taki w składaku) :D
Jaro1974 - 23-03-2011, 22:04

No to żeś chłopie teraz przyszalał :D
matunio20 - 23-03-2011, 22:14

no z trzy razy się odkręcił z kołem tłukąc o szprychy, łańcuch zerwał 2 zęby na zębatce...

[ Dodano: 23-03-2011, 22:15 ]
patriotazz napisał/a:
może być i na części ale wolałbym w całości bo nie mam zabardzo gdzie trzymać.
Silnik 2.0 z 3 mies. LPG rok 1998


to weź mi to opisz, a ja dam ogłoszenie na HFP...

Jaro1974 - 23-03-2011, 22:15

Widać że masz okrutną moc w nogach :twisted: :wink:
Seichan - 23-03-2011, 22:25

No to ładnie POJECHAŁEŚ :mrgreen:
Jaro1974 - 23-03-2011, 22:28

Ja czy matunio20, :?:
patriotazz - 23-03-2011, 22:30

matunio20 napisał/a:

to weź mi to opisz, a ja dam ogłoszenie na HFP...


2.0 LPG sekwencja, 98r. czerwony, uszkodzona lewa strona(drzwi i próg do wymiany, błotniki da rade raczej wyklepać) reszta karoseri porysowana troche i urwany tylny spojler(auto przeleciało przez siatke ogrodzeniową), skórzana tapicerka, alufelgi org. radio+ zmieniarka w bagażniku, na chodzie.
Moim zdaniem raczej nadaje się na części ze względu stan karoseri.
Jak coś moge porobić jutro fotki i przesłać Ci na meila.To podam odrazu cenę bo musze uzgodnić ją z ojcem.
Dzięki wielkie za pomoc

Seichan - 23-03-2011, 22:33

Jaro1974 napisał/a:
Ja czy matunio20, :?:


Obaj :mrgreen:

Jaro1974 - 23-03-2011, 22:33

:D
plecho1 - 23-03-2011, 22:35

To ja też spadam, sorry schodzę :)
Dobranoc.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group