Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 23-03-2011, 22:00
Jestem tego samego zdania.
matunio20 - 23-03-2011, 22:02
zepsułem sobie rower ;p
Seichan - 23-03-2011, 22:03
| matunio20 napisał/a: | | zepsułem sobie rower ;p |
Psuj Co zrobiłeś?
radek79 - 23-03-2011, 22:04
i ja spadam nara
patriotazz - 23-03-2011, 22:04
| matunio20 napisał/a: | | na części?? 1.6 czy 2.0?? |
może być i na części ale wolałbym w całości bo nie mam zabardzo gdzie trzymać.
Silnik 2.0 z 3 mies. LPG rok 1998
matunio20 - 23-03-2011, 22:04
a chciałem mocno zahamować sobie, i hamulec urwałem ( taki w składaku)
Jaro1974 - 23-03-2011, 22:04
No to żeś chłopie teraz przyszalał
matunio20 - 23-03-2011, 22:14
no z trzy razy się odkręcił z kołem tłukąc o szprychy, łańcuch zerwał 2 zęby na zębatce...
[ Dodano: 23-03-2011, 22:15 ]
| patriotazz napisał/a: | może być i na części ale wolałbym w całości bo nie mam zabardzo gdzie trzymać.
Silnik 2.0 z 3 mies. LPG rok 1998 |
to weź mi to opisz, a ja dam ogłoszenie na HFP...
Jaro1974 - 23-03-2011, 22:15
Widać że masz okrutną moc w nogach
Seichan - 23-03-2011, 22:25
No to ładnie POJECHAŁEŚ
Jaro1974 - 23-03-2011, 22:28
Ja czy matunio20,
patriotazz - 23-03-2011, 22:30
| matunio20 napisał/a: |
to weź mi to opisz, a ja dam ogłoszenie na HFP... |
2.0 LPG sekwencja, 98r. czerwony, uszkodzona lewa strona(drzwi i próg do wymiany, błotniki da rade raczej wyklepać) reszta karoseri porysowana troche i urwany tylny spojler(auto przeleciało przez siatke ogrodzeniową), skórzana tapicerka, alufelgi org. radio+ zmieniarka w bagażniku, na chodzie.
Moim zdaniem raczej nadaje się na części ze względu stan karoseri.
Jak coś moge porobić jutro fotki i przesłać Ci na meila.To podam odrazu cenę bo musze uzgodnić ją z ojcem.
Dzięki wielkie za pomoc
Seichan - 23-03-2011, 22:33
| Jaro1974 napisał/a: | Ja czy matunio20, |
Obaj
Jaro1974 - 23-03-2011, 22:33
plecho1 - 23-03-2011, 22:35
To ja też spadam, sorry schodzę
Dobranoc.
|
|
|