To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 23-03-2011, 22:37

Dobranoc. a ja jeszcze z jakieś 7 minut posiedzę :P
Seichan - 23-03-2011, 22:38

Zawodnicy się wykruszają powoli :twisted:
Jaro1974 - 23-03-2011, 22:39

wcale się nie wykruszają :arrow: :D
Seichan - 23-03-2011, 22:47

:mrgreen: Ktoś musi czuwać :mrgreen:
Jaro1974 - 23-03-2011, 22:53

No ja już jestem w XIX wieku :D
patriotazz - 23-03-2011, 22:55

Ja sie jeszcze trzymam, męcze się na zdjęciami bo chciałem dodać na forum lecz problemy ze zmniejszeniem ich.
Jaro1974 - 23-03-2011, 22:56

co do czuwania to ja poczuwam w łóżku :D
Seichan - 23-03-2011, 22:57

A ja (nawiązując do dzisiejszej tendencji) idę jednak spać :mrgreen:
Dobranoc :)

Jaro1974 - 23-03-2011, 23:04

I ja nie widząc sprzeciwu co do formy czuwania idę spać. Dobranoc 8)
patriotazz - 23-03-2011, 23:14

No cóż nie jestem komputerowcem i poddaje się też spadam spać.
Dobranoc

bastek - 24-03-2011, 00:22

patriotazz napisał/a:
męcze się na zdjęciami bo chciałem dodać na forum lecz problemy ze zmniejszeniem ich.

metoda czołgowa: wysyłam sobie przez outlooka. tam jest opcja, żeby zmniejszyć wielkośc (kB) zdjęcia ;) chyba najszybciej....

radek79 - 24-03-2011, 06:24

patriotazz napisał/a:
Ja sie jeszcze trzymam, męcze się na zdjęciami bo chciałem dodać na forum lecz problemy ze zmniejszeniem ich.
możesz też założyć sobie konto na fotosiku i tam wklejasz zdjęcie bez pomniejszania i masz wtedy specjalny kod link ,miniaturka na forum ,wklejasz do posta i po sprawie
plecho1 - 24-03-2011, 06:32

Witam MM.
Ja do zmiany wielkości używam tego programu
VSO Image Resizer
Jest banalnie prosty i po zmniejszeniu jakość zdjęcia jest też dobra.

Seichan - 24-03-2011, 07:23

Dzień dobry :)
I ładną pogodę szlag trafił :evil:

Andrew - 24-03-2011, 07:46

Dzień dobry :)
Seichan napisał/a:
I ładną pogodę szlag trafił :evil:

A u mnie za oknem bardzo ładnie :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group