Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 23-03-2011, 22:37
Dobranoc. a ja jeszcze z jakieś 7 minut posiedzę
Seichan - 23-03-2011, 22:38
Zawodnicy się wykruszają powoli
Jaro1974 - 23-03-2011, 22:39
wcale się nie wykruszają
Seichan - 23-03-2011, 22:47
Ktoś musi czuwać
Jaro1974 - 23-03-2011, 22:53
No ja już jestem w XIX wieku
patriotazz - 23-03-2011, 22:55
Ja sie jeszcze trzymam, męcze się na zdjęciami bo chciałem dodać na forum lecz problemy ze zmniejszeniem ich.
Jaro1974 - 23-03-2011, 22:56
co do czuwania to ja poczuwam w łóżku
Seichan - 23-03-2011, 22:57
A ja (nawiązując do dzisiejszej tendencji) idę jednak spać
Dobranoc
Jaro1974 - 23-03-2011, 23:04
I ja nie widząc sprzeciwu co do formy czuwania idę spać. Dobranoc
patriotazz - 23-03-2011, 23:14
No cóż nie jestem komputerowcem i poddaje się też spadam spać.
Dobranoc
bastek - 24-03-2011, 00:22
| patriotazz napisał/a: | | męcze się na zdjęciami bo chciałem dodać na forum lecz problemy ze zmniejszeniem ich. |
metoda czołgowa: wysyłam sobie przez outlooka. tam jest opcja, żeby zmniejszyć wielkośc (kB) zdjęcia chyba najszybciej....
radek79 - 24-03-2011, 06:24
| patriotazz napisał/a: | | Ja sie jeszcze trzymam, męcze się na zdjęciami bo chciałem dodać na forum lecz problemy ze zmniejszeniem ich. | możesz też założyć sobie konto na fotosiku i tam wklejasz zdjęcie bez pomniejszania i masz wtedy specjalny kod link ,miniaturka na forum ,wklejasz do posta i po sprawie
plecho1 - 24-03-2011, 06:32
Witam MM.
Ja do zmiany wielkości używam tego programu
VSO Image Resizer
Jest banalnie prosty i po zmniejszeniu jakość zdjęcia jest też dobra.
Seichan - 24-03-2011, 07:23
Dzień dobry
I ładną pogodę szlag trafił
Andrew - 24-03-2011, 07:46
Dzień dobry
| Seichan napisał/a: | I ładną pogodę szlag trafił |
A u mnie za oknem bardzo ładnie
|
|
|