Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 24-03-2011, 08:01
U mnie wygląda tak, jakby za chwilę miał zacząć padać deszcz.
Andrew - 24-03-2011, 08:03
Nie dobrze. U mnie lato
Mam pytanie: czy można zgrać numery z karty SIM na komputer
_Slawek_ - 24-03-2011, 08:45
| andrew84 napisał/a: | Nie dobrze. U mnie lato
Mam pytanie: czy można zgrać numery z karty SIM na komputer |
A w jakim telefonie ta karta sobie siedzi?
Andrew - 24-03-2011, 08:47
Nokia 6300
_Slawek_ - 24-03-2011, 09:06
No to instalujesz na kompie Nokia Ovi Suite, podłączasz telefon i powinieneś mieć dostęp do wszystkich kontaktów
Andrew - 24-03-2011, 10:37
| _Slawek_ napisał/a: | No to instalujesz na kompie Nokia Ovi Suite, podłączasz telefon i powinieneś mieć dostęp do wszystkich kontaktów | O widzisz jakie to proste, sam mogłem się domyśleć o tym, ale niestety się nie domyśliłem Dzięki
[ Dodano: 24-03-2011, 11:42 ]
Ale cisza znowu
Seichan - 24-03-2011, 12:03
Kto pyta, nie błądzi
_Slawek_ - 24-03-2011, 12:06
Ale się wiosenny weekend szykuje
Andrew - 24-03-2011, 12:06
Czekałem kiedy w końcu się udzielisz tutaj, patrząc jak udzielasz się w innym temacie
Seichan - 24-03-2011, 12:09
Dyskusja mnie wciągnęła
Andrew - 24-03-2011, 12:13
| Cytat: | Dyskusja mnie wciągnęła |
| _Slawek_ napisał/a: | Ale się wiosenny weekend szykuje | U mnie raz słońce raz chmurki. Ciekawe jak będzie w sobotę
Seichan - 24-03-2011, 12:14
A co planujesz na sobotę?
Andrew - 24-03-2011, 12:22
| Seichan napisał/a: | | A co planujesz na sobotę? | Pranie fotelów
radek79 - 24-03-2011, 13:00
a ja idę montować TPS w w gdi zobaczymy co z tego wyjdzie
Andrew - 24-03-2011, 15:14
Jeszcze 20 minutek i do domku
|
|
|