To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 24-03-2011, 08:01

U mnie wygląda tak, jakby za chwilę miał zacząć padać deszcz.
Andrew - 24-03-2011, 08:03

Nie dobrze. U mnie lato :D
Mam pytanie: czy można zgrać numery z karty SIM na komputer :?: :idea:

_Slawek_ - 24-03-2011, 08:45

andrew84 napisał/a:
Nie dobrze. U mnie lato :D
Mam pytanie: czy można zgrać numery z karty SIM na komputer :?: :idea:

A w jakim telefonie ta karta sobie siedzi?

Andrew - 24-03-2011, 08:47

Nokia 6300
_Slawek_ - 24-03-2011, 09:06

No to instalujesz na kompie Nokia Ovi Suite, podłączasz telefon i powinieneś mieć dostęp do wszystkich kontaktów :)
Andrew - 24-03-2011, 10:37

_Slawek_ napisał/a:
No to instalujesz na kompie Nokia Ovi Suite, podłączasz telefon i powinieneś mieć dostęp do wszystkich kontaktów :)
O widzisz jakie to proste, sam mogłem się domyśleć o tym, ale niestety się nie domyśliłem :oops: Dzięki :wink:

[ Dodano: 24-03-2011, 11:42 ]
Ale cisza znowu :(

Seichan - 24-03-2011, 12:03

Kto pyta, nie błądzi ;)
_Slawek_ - 24-03-2011, 12:06

Ale się wiosenny weekend szykuje :? :(
Andrew - 24-03-2011, 12:06

Czekałem kiedy w końcu się udzielisz tutaj, patrząc jak udzielasz się w innym temacie :wink:
Seichan - 24-03-2011, 12:09

Dyskusja mnie wciągnęła ;)
Andrew - 24-03-2011, 12:13

Cytat:
Dyskusja mnie wciągnęła ;)
:D
_Slawek_ napisał/a:
Ale się wiosenny weekend szykuje :? :(
U mnie raz słońce raz chmurki. Ciekawe jak będzie w sobotę :roll:
Seichan - 24-03-2011, 12:14

A co planujesz na sobotę?
Andrew - 24-03-2011, 12:22

Seichan napisał/a:
A co planujesz na sobotę?
Pranie fotelów :)
radek79 - 24-03-2011, 13:00

a ja idę montować TPS w w gdi zobaczymy co z tego wyjdzie
Andrew - 24-03-2011, 15:14

Jeszcze 20 minutek i do domku :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group